Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
kubi72
Člen klubu
Příspěvky: 529
Registrován: 16.02.2016 07:33
Bydliště: okolí Litomyšle
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od kubi72 »

Tak Vám sem musím taky něco napsat. Minulý týden jela žena s dcerou na nákup, dcera si vzala "můj" klíč, mám na něm takový malý tenisák, že bude řídit, tenisák ji vadil, netuším jak, tak klíč hodila do kastlíku a jela s manželčiným. Na parkovišti měli auto odemčené, což netusily,spokojeně šmajdaly v nákupáku, pak přijely domů, můj klíč nechali v kastlu, jakoby zamkly a spokojeně odkráčely domů. Za dva dny byla žena na nákupu, takže to samé, auto odemčené, přijela dom, ať jdu pro nákup, dala mi svůj klíč, vzal jsem nákup, že zamknu a nic. Lítám jak pí.a po autě a hledám klíče, až jsem je našel a auto zamknul. Strašný divení doma. To, že jde auto nastartovat s klíčem v kapse, to bylo překvápko. Hrůůůza.
Takže kdyby v tu chvíli někdo s autem odjel, stálo venku, ani by nepotřeboval žádnou fičurinu a bylo vystaráno. Tak asi tak. :mrgreen:
______________________________________

VW Passat Variant 2,0 TDI 140 kw 2012 CFFkubiho paštika
______________________________________

Uživatelský avatar
bBIKEr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 29.08.2015 22:32

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od bBIKEr »

Chci se zeptat,je přední klika kessy stejná jako zadní kessy? u řidiče mi nejpíš odešla tak chci koupit jinou,tam kde sem ji sehnal neni napsáno jestli je přední nebo zadní,tak jestli to je stejný nebo ne,na pohled mi přijde že jo,ale nevim jak je to uvnitř dveří

Uživatelský avatar
bBIKEr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 29.08.2015 22:32

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od bBIKEr »

Prosím Vás co znamená ta zakrouškovaná chyba? nefunguje mi bezklíčový odemykání. Je to špatná klika na řidičových dveřích?
Díky moc za radu.

IMG_20151108_191406.jpg

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od teekey »

bBIKEr píše:Je to špatná klika na řidičových dveřích?
ano, zkontrolovat vsechny kliky, casto radi umiraji v parech
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
bBIKEr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 29.08.2015 22:32

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od bBIKEr »

Prosím tě a jsou ty kliky totožný na jedný straně vždycky? kdyz koupim k řidiči,jestli tak jestli půjde i na zadek.... dík

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od teekey »

vyrobni cisla jsou jine, tezko rict. Menil jsem jiz vsechny kliky, nektere 2x ale prohazovat jsem je nezkousel, vzdy jsem shanel podle SN.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od petryk1 »

Jak se chova auto, kdyz je klic v blizkosti a nastartuje a odejde. Kdyz je daleko od klice, jede dal, nebo zastavi? Zamkne a zacne houkat? :)

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od teekey »

jakmile jednou nastartujes tak jedes dokud nevypnes motor, kdyz se ztrati signal z klice tak se bude objevovat hlaseni na displeji.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
zri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.02.2016 21:36

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od zri »

Zdarec, mám bezklíčové startování a odemykání. Na jednom klíčku nějak vypadává. Někdy nejde auto odemknout (bez klíčku) a ani nastartovat. Hlásí, že klíč není nalezen anebo, že je zamknutý volat. Druhý klíč zatím bez problémů. Neví někdo kde je chyba? Děkuji za radu.
= passat variant DSG 1,4 TSi CNG Highline - 11/2011 =

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od mitti »

Bateria je v nom menena?

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od teekey »

zri píše:Zdarec, mám bezklíčové startování a odemykání. Na jednom klíčku nějak vypadává. Někdy nejde auto odemknout (bez klíčku) a ani nastartovat. Hlásí, že klíč není nalezen anebo, že je zamknutý volat. Druhý klíč zatím bez problémů. Neví někdo kde je chyba? Děkuji za radu.
dej to na diagnostiku a sem pak vypis
mitti píše:Bateria je v nom menena?
to by mu hlasilo na budikach, kdyz uz je slaba baterka...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
kaktus5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 30.12.2010 18:35
Bydliště: Zilina

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od kaktus5 »

Tiez to mam tak,iba jeden kluč sa spoji,,,,pri druhom mi pise,,nenalezen klič,,,po napichnuti nic neukazuje,,,

Uživatelský avatar
Ondra71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 26.11.2014 13:57
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od Ondra71 »

zri píše:Zdarec, mám bezklíčové startování a odemykání. Na jednom klíčku nějak vypadává. Někdy nejde auto odemknout (bez klíčku) a ani nastartovat. Hlásí, že klíč není nalezen anebo, že je zamknutý volat. Druhý klíč zatím bez problémů. Neví někdo kde je chyba? Děkuji za radu.
To je v hajzlu Kessy. Diagnostika nic nenapíše. Mám podobnej problém, mám dva, používal jsem asi rok a půl jeden, postupně začalo odcházet bezklíčkový odemykání a zamykání (klikou na dveřích), ze začátku občas, teď už jedině tlačítkem na klíči, jinak auto neotevřu. Už ani nehlásí na maxidotu slabou baterii. Nastartovat s ním ale stále jde. Používám druhej, ten zatím funguje.
Kámoš mi říkal, že je někdo v Hradci spravuje, volal jsem tam a frajer říkal, že to spraví, že je slabej vysílač v klíčku, to se prej stává, ale ještě jsem se nedokopal to tam poslat nebo dovézt:
http://www.autoalarmyhk.cz/www-autoalar ... ICE-OPRAVY
VW Arteon R-line 2018 2.0TDi 6G 110kW

Uživatelský avatar
bBIKEr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 29.08.2015 22:32

Re: Bezklícové odemykání, startování a zamykání "Kessy"

Příspěvek od bBIKEr »

Chci se zeptat,jsou přední kliky stejný na B6 kombíka jako na CC ???
A ještě jestli nemáte číslo dílu na kombíka b6 ať vim podle čeho hleda,klidné všechny 4. Předpokládám že každý bude mít svoje číslo :)

Děkuji moc za ochotu.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“