Dynaudio - dodělání

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
bobyka_cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 11.06.2016 14:14
Bydliště: Mlada Boleslav

Dynaudio - dodělání

Příspěvek od bobyka_cz »

zdravim vas,

nevim co s penezma, a tak premyslim, ze bych si do auto dodelal nebo nechal dodelat dynaudio.
Jedna se o Passat Variant, B7, rv.2012.

A ted me hlavne zajima, co vsechno kompletne budu potrebovat koupit, sehnat, dovezt apod...chapu ze repro apod je zaklad, ale budu muset menit napriklad i vyplne dveri za jine? V tuto chvili tam asi nemam nic, co by tvorilo jakysi zaklad k tomuhle (jako je treba zesilovac, kabelaz apod).
Najde se tu borec, ktery by dokazal vsechno vypsat, co je potreba? Neco jako vytvorit seznam veci, popripade kdyby to bylo s cislama z etky, tak asi prijedu a budu se mu klanet :D
Passat B7 Variant 2012, 2.0TDi 125 kW, manual

Tibor86
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 09.04.2014 16:39

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od Tibor86 »

No treba na to zosik, kabelaz, druhe repraky a tot asi vse a najme veeeeeela chuti sa pustit do prace :D
Passat B6 2005 2.0FSI 110Kw/150Ps
100tis. km.
Pomalicky v HIGHLINE :)

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od petryk1 »

Asi nejlepsi bude, kdyz najds nekoho, kto dela auto hifi. Vytlumit a az tak repro a zosik. Dynaudio za ty penize ne.

djperry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 27.06.2009 09:39
Bydliště: ústi nad labem

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od djperry »

ahoj... dělal sem to cca rok dozadu na svém passate.. potřebujes komplet repro, zesik, kabeláž... natáhnout a nakodovat. ja dělal ještě tlumení dveří.. dělal sem to jeden celej den..

djperry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 27.06.2009 09:39
Bydliště: ústi nad labem

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od djperry »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=312581" onclick="window.open(this.href);return false;

měl sem jednu sadu repro navíc tak se mrkni na čísla dílu... už ale nemám.. mám už jen jeden zadní... snad to trochu pomůže

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od tornado1 »

zesilovač, držák zesilovače, kryt zesilovače, repráky, komplet vyrobit kabeláž a 2 dny práce.. nakonec nakodovat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od KJirka »

začni tím, že ho vůbec někde seženeš. Dynaudio sestavy se téměř nevyskytujou. Tady kolega na bazaru má možná ještě nějaký žalostný zbytky, ale to nemá smysl. Kup to někde všechno naráz. Cenovku očekávej někde mezi 15 - 20 litrů, v tom lepším případě. A koukej taky na rok výroby. Do něčeho starýho bych nešel. Nejhorší je, že to nemáš jak vyzkoušet. Jo a jestli tě napadalo náhodou třeba nový, tak jeho cena bude blízká ceně ojetýho auta.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od petryk1 »

Takze se vykasli na dynaudio. Za ty prachy muzes mi pozadnou muziku a jeste zbyde na poradny zdroj hudby.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od KJirka »

a nebo tak
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
SpeedyR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 14.06.2009 22:28
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od SpeedyR »

Ahoj,
Pro Passat CC byly 3 varianty audia, že? Nebo jen obyč a pak hned DYNAUDIO? Jak poznám, kterou sadu v autě mám? Vím, že na dveřních panelech nemám ty stříbrné plaketky dynaudio, ale oproti B6 od kamaráda mi to hraje o dost lépe.
Pokud byla nějaká "střední sada" audia (nejsem si jistý, ale mám za to, že v CC bylo možné zvolit si ze 3 úrovní audia), je dynaudio velký rozdíl? Mám možnost koupit DYNAUDIO za "pár Kč" a nyní řeším, zda to má smysl kupovat a měnit. Může mi případně někdo napsat čísla dílů dynaudia a případně té "střední sady"?

Pardon, že se ptám jak vůl na úrovně audia, ale dveře jsem nerozebíral abych zjistil čísla repráků (jen vím, že jich tam mám 10) a ani nevím kam se v Passatu CC schovával zesilovač (takže ani nezjistím, zda v autě vůbec nějaký mám).
VW Passat CC R-Line 2.0 TDI 125KW

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od Nwkt »

Ano, obyč, sound system a dynaudio. Hoď fotku zesilovače pod sedačkou řidiče

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od pasátek »

Pokud tam máš 10 reproduktorů, to byla ta sada 250 nebo 300W?, tak bych to asi vyloženě neřešil a nechal to tak jak to je. Dynaudio určitě hraje výrazněji než klasika, ale na druhou stranu mně osobně přijde, že je strašně háklivé na kvalitu přehrávaných souborů. Kvalita zvuku rádia bych snad řekl, že se i zhoršila, ale to mě asi zase chybí nějaká výbava, která by to měla dohánět. Na druhou stranu já fm rádio vůbec neposlouchám, takže mi to je jedno. Druhá věc je, jestli toužíš po tom chromu na tapecech, to byl i můj případ, tak to ti potom rozmlouvat nebudu. :laugh:
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

Uživatelský avatar
SpeedyR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 14.06.2009 22:28
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od SpeedyR »

To NWKT: Asi mám nějakého mutanta - zesilovač jsem pod sedadlem řidiče nenašel. Pouze pod sedadlem spolujezdce bylo něco zabaleného do polystyrénu (ale předpokládám, že to bude nějaké BT nebo něco takového).

To Pasátek: 10 repráků tam mám, ale zesilovač jsem tam nenašel. Ani nevím kolik W to má. No, neříkám, že bych raději neměl ten chromovaný pásek na tapcích, ale dobrý zvuk je přednější. Kdysi jsem měl RX-8 s aparaturou BOSE (myslím že 900W) a ten zvuk byl prostě šílenej. Od té doby chci mít v autě tu prémiovou aparaturu :-D

Má někdo v okolí Ml. Boleslavi Dynaduio a byl by ochoten se sejít? Že bych si zkusil poslechnout rozdíl mezi mým obyč a dynem ať vím jestli to začít předělávat?
VW Passat CC R-Line 2.0 TDI 125KW

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od pasátek »

Já osobně si nejsem jist, jestli náhodou nebylo 10 reproduktorů ve třech verzích: 10 repro bez zesilovače, 10 repro se zesilovačem a Dynaudio, ale jistej si tím nejsem. V konfigurátoru si pamatuji, že figuroval jenom Volkswagen Sound s osmikanálovým zesilovačem(což bude těch 10 reproduktorů od Blaupunktu) a Dynaudio, ale někde jsem tenkrát snad četl, že byla ještě verze bez toho zesilovače. Jo, pokud máš rád při cestování hudbu, tak to není špatný nápad. Na poslouchání FM rádia bych to asi ani nepotřeboval.
Naposledy upravil(a) pasátek dne 27.04.2020 20:06, celkem upraveno 1 x.
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Dynaudio - dodělání

Příspěvek od pasátek »

Možná bych případně zkusil pořádně prosvítit horní mřížku předních dveřích, jestli tam nebude vidět ten středobas. Z čeho víš, že máš 10 reproduktorů? Z kódu na datovém štítku?
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“