Jednotka komfortu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
007jarda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.07.2014 16:04

Jednotka komfortu

Příspěvek od 007jarda »

Zdravím,

mám prosbu. Máme doma VW Passat Variant B5, rok výroby 2000, 96kW, TDi a nastal problém s jednotkou komfortu. Nejdříve začala svítit kontrolka opotřebení destiček, přestal fungovat centrál a nyní začaly blbnout ručičky u tachometru, i když jsem jel třeba 100, padala nahoru, dolu, atd. Byl jsem v servise kousek od nás, kde zkoušeli provést výměnu asi 3x a bez úspěchu, povedly se funkční ručičky, nesvítilo opotřebení a začal fungovat centrál, ale zase tak, že se neotevíral kufr a při zamčení naopak ano...

Co s tím, vyrazit jedině do VW? Co jsem se dočetl, měli by to oni při výměně ještě celé přeprogramovat, netušíte ale jaká by mohla být cena tohoto dílu?

Děkuji a přeji fajn víkend.

Jarda

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Jednotka komfortu

Příspěvek od motorpower »

Jednotkou komfortu tohle nebude
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Jednotka komfortu

Příspěvek od majrek001 »

to bude zoxidovaná kabeláž někde
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Maňas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 28.12.2007 09:27
Bydliště: Velká Bystřice, kósek od Olomóce
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednotka komfortu

Příspěvek od Maňas »

Zkus projít dráty co vedou ke komfortce ( pod kobercem u řidiče). Me to také dělalo problémy. Jednou nesel centrál pak se přidalo ze mi nesvitilo osvětlení interiéru atd a problém byl v promacknute izolaci na tech dratcich. Po promacknuti izolace ta med zoxidovala až se drát přerušil. Hledej v tom svazku zeleno modrý skvrny (medenka). Tam bývá to přerušení. Nejde na fóru jsem tu o tom již psal. Pod kobercem bývá téměř furt vlhko. Komfortku jsem měl uvnitř krabičky suchou.

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

007jarda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.07.2014 16:04

Re: Jednotka komfortu

Příspěvek od 007jarda »

Zdravím,

děkuji moc za rady, nějak jsem se sem delší dobu nedostal, narazil jsem ještě na jednoho člověka, který dělá pouze elektro, tak jsem to zkusil předat a případně se pak mrknu já, moc jsem se v tom nechtěl hrabat, to přiznávám upřímně :-)

Jarda

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“