3c2 passat

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
victi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.11.2015 09:50

3c2 passat

Příspěvek od victi »

ahoj, chci se zeptat zda se u b6 09/2006 daji svetla nastavit na opacnou stranu sviceni. Dovezl jsem ho z anglie, tak jestli musim vymenit obe svetla, nebo zda se to da prenastavit. Diky moc

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 3c2 passat

Příspěvek od KJirka »

mně by spíš zajímalo, jak dostat na správnou stranu volant
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Atila
Závodník
Závodník
Příspěvky: 623
Registrován: 15.06.2013 07:10
Bydliště: Praha-Venkov

Re: 3c2 passat

Příspěvek od Atila »

Světla budeš muset dát nový.
PASSAT B8 2.0TDI 140KW > 170KW HIGHLINE

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 3c2 passat

Příspěvek od KJirka »

auta ze zemí s levostranným řízením nemá smysl sem vozit. Proto taky všichni cigoši jezdí na GB značkách, protože to je nepřihlašitelný.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: 3c2 passat

Příspěvek od petryk1 »

U nas na slovensku to prihlasit jde. Ale svetla vymenit., Cigosi jezdi, bo v UK auta za par drobnych a tady nic neplati. V UK by auto zesrotovali.

victi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.11.2015 09:50

Re: 3c2 passat

Příspěvek od victi »

Ale u nas to taky jde prihlasit jen s tim musite zajet na dekru aby vam vystavil technik atest o tom ze to splnuje EU normu tzn. svetla predni, zadni, zrcatka a okna. S tim zajdete na dovozovou technickou a zazadate si o vyjimku na pravostrane rizeni a muzete upalovat pro znacky. Btw passata sem koupil za cca 42 000 s tim ze si ho opravim a vyjde me cca na 80 000. Jen jsem nevedel jak s tema svetlama jestli sou nastavitelny, nebo ne. Takze diky moc za odpoved :).

victi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.11.2015 09:50

Re: 3c2 passat

Příspěvek od victi »

KJirka píše:mně by spíš zajímalo, jak dostat na správnou stranu volant
ver mi ze je to jen o zvyku, me se s tim treba ridi o dost lip, ale asi je to tim ze travim v anglii pomerne hodne casu. a btw ty mas volant na leve strane ja na prave :).

Kazdopadne teda kdyz uz si o tom pisem, kdyby nekdo mel teda predni svetla tak se nebojte mi napsat a nejak se domluvime :).

Uživatelský avatar
Atila
Závodník
Závodník
Příspěvky: 623
Registrován: 15.06.2013 07:10
Bydliště: Praha-Venkov

Re: 3c2 passat

Příspěvek od Atila »

A jaký světla?Xenony?
A k tomu řízení.Je něco jinýho jezdit s pravostraným řízením v provozu kde se jezdí vlevo a něco jinýho je jezdit jezdit stím u nás.Máš jiný výhled,i odhad.Myslím,že v určitých situacích stím můžeš být i nebezpečný.
Bych se divil,že Ti dají na to český spz.
PASSAT B8 2.0TDI 140KW > 170KW HIGHLINE

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 3c2 passat

Příspěvek od KJirka »

u nás se řeší kdejaký nehomologovaný světýlko a taková věc hrubě proti bezpečnosti projde ? No asi to máš zjištěný, ale hlava mi to moc nebere.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3c2 passat

Příspěvek od Nwkt »

Ano díky zásahu EU před pár lety to jde už legálně dostat na český doklady

victi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.11.2015 09:50

Re: 3c2 passat

Příspěvek od victi »

Atila píše:A jaký světla?Xenony?
A k tomu řízení.Je něco jinýho jezdit s pravostraným řízením v provozu kde se jezdí vlevo a něco jinýho je jezdit jezdit stím u nás.Máš jiný výhled,i odhad.Myslím,že v určitých situacích stím můžeš být i nebezpečný.
Bych se divil,že Ti dají na to český spz.
Ano mam to zjisteni a cesky spz mi na to daji ale musis na to mit ten atest od dekry asi za 4000,- . A je to jen o zvyku a ve vysledku se ti s tim jezdi jeste lip. A co se tyce toho jezdeni vlevo v pravo , tak jezdim mezinarodku prevazne do GB takze vim jak se kde jezdi a mam to vyzkouseny. Klidne se nekdy muzem sejit a vyzkousis si to nemam s tim problem :).
Naposledy upravil(a) victi dne 24.07.2016 13:21, celkem upraveno 1 x.

victi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.11.2015 09:50

Re: 3c2 passat

Příspěvek od victi »

A svetla staci obyc na H7 nepotrebuju xenony.

victi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.11.2015 09:50

Re: 3c2 passat

Příspěvek od victi »

Nwkt píše:Ano díky zásahu EU před pár lety to jde už legálně dostat na český doklady
Ahoj, nemas uplnou pravdu, neni to par let, je to presne jeden a pul roku mam pocit. Od zacatku roku 2015. Do te doby to bylo jen na veterany, a nebo pokud jsi zil a pracoval v anglii minimalne pul roku a ani pote kdyz jsi to tu prihlasil jsi nemohl auto dal prodavat, coz je nyni mozne. A nyni nemusis dokazovat ani ze si zil v anglii. Musis jak jsem tu uz psal jen upravit svetla, pokud nejdou stelovat, zrcatka ale to mi bylo receno at nemenim ze to vyzkousi s temihle, a mlhovka musi byt na strane do silnece, nebo mit dve. A jeste kontroluji co jsem cetl skla jestli splnuji EU normu. Potom co ti Dekra vystavi ten protokol, muzes jit na dovozovou technickou a po ni si zazadat jeste o vyjimku na pravostrane rizeni a pak uz jen dojit pro spz.

Uživatelský avatar
Atila
Závodník
Závodník
Příspěvky: 623
Registrován: 15.06.2013 07:10
Bydliště: Praha-Venkov

Re: 3c2 passat

Příspěvek od Atila »

victi píše:
Atila píše:A jaký světla?Xenony?
A k tomu řízení.Je něco jinýho jezdit s pravostraným řízením v provozu kde se jezdí vlevo a něco jinýho je jezdit jezdit stím u nás.Máš jiný výhled,i odhad.Myslím,že v určitých situacích stím můžeš být i nebezpečný.
Bych se divil,že Ti dají na to český spz.
Ano mam to zjisteni a cesky spz mi na to daji ale musis na to mit ten atest od dekry asi za 4000,- . A je to jen o zvyku a ve vysledku se ti s tim jezdi jeste lip. A co se tyce toho jezdeni vlevo v pravo , tak jezdim mezinarodku prevazne do GB takze vim jak se kde jezdi a mam to vyzkouseny. Klidne se nekdy muzem sejit a vyzkousis si to nemam s tim problem :).
No,ono to nebude jen tak pro srandu,že tam kde se jezdí v pravo máme volant vlevo,a tam kde se jezdí vlevo mají volant vpravo.Asi to má svůj význam.
PASSAT B8 2.0TDI 140KW > 170KW HIGHLINE

victi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.11.2015 09:50

Re: 3c2 passat

Příspěvek od victi »

A k tomu řízení.Je něco jinýho jezdit s pravostraným řízením v provozu kde se jezdí vlevo a něco jinýho je jezdit jezdit stím u nás.Máš jiný výhled,i odhad.Myslím,že v určitých situacích stím můžeš být i nebezpečný.
Bych se divil,že Ti dají na to český spz.[/quote]

Ano mam to zjisteni a cesky spz mi na to daji ale musis na to mit ten atest od dekry asi za 4000,- . A je to jen o zvyku a ve vysledku se ti s tim jezdi jeste lip. A co se tyce toho jezdeni vlevo v pravo , tak jezdim mezinarodku prevazne do GB takze vim jak se kde jezdi a mam to vyzkouseny. Klidne se nekdy muzem sejit a vyzkousis si to nemam s tim problem :).[/quote]

No,ono to nebude jen tak pro srandu,že tam kde se jezdí v pravo máme volant vlevo,a tam kde se jezdí vlevo mají volant vpravo.Asi to má svůj význam.[/quote]

jak rikam neni takovej problem se sejit pokecat a muzes si to zkusit :-D. Jizda s volantem vpravo lekce 1 :).

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“