3c2 passat

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 3c2 passat

Příspěvek od KJirka »

problém to být nemusí, ale prostě při předjíždění tam z logiky věci nevidíš. A to by mi vadilo, protože předjíždím dobře, předjíždím rád :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

victi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.11.2015 09:50

Re: 3c2 passat

Příspěvek od victi »

taky predjizdim rad a ver mi ze to jde pokud nejsi netahlo :-D. Jen na okresce musim cekat do zatacek nebo kopcu abych pres nej videl, ale jinak je to jako kdekoli jinde. ty najizdis doleva abys videl ja si ho lehce podjedu abych videl, nebo cucis pres jeho sklo je to jedno.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 3c2 passat

Příspěvek od KJirka »

no z CC je už i tak na howno vidět a "vylepšit" to ještě pravostranným řízením, to by musel být zážitek. Takže za mě určitě ne. I když jako chápu, že za ty peníze člověk rád ústupek udělá.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: 3c2 passat

Příspěvek od Prochy01 »

No 3c2 neni CC a prvni passaty se v cr prodavaji kolem kila - tzn pokud to je sedan a rv 2005/2006 je to po vsech "starostech" reseni, ktery nema cenu, je nebezpecne jak vlastníkovi, tak ostatnim co ho potkají, ale kazdy to ma holt jinak. Tady je videt ta neduslednost - na silnici vadí kdyz ma kamion vice svetel a je tedy paradoxně lepe videt a je to ku prospechu bezpečnosti a na druhou stranu je legální jezdit a prihlasit auto s opačným řízením, coz je zcela jasne nebezpecne! Samozrejme verim, ze pokud jezdis GB i CR, ze jses zvykly, ale je to jednoduse vice rizikové.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“