Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

POUZE nabídka Volkswagen dílů. - sponzoruje www.spravauto.cz - kompletní autoservis

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Volkswagen. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=83293" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Ahoj,ano,stale prodavam.Nejrychlejsi to je na http://www.aluclear.cz" onclick="window.open(this.href);return false; ,cena je uz stejna jako tady na vw clubu.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od denis.82 »

I ja muzu max. doporucit. :good: :good: Uz jsem toho spotreboval 15 litru. Cistim s tim všechno, i panty apd. :laugh:
Akorat musim prodávajícího (kdyz uz je online) trosku pokarat....napsledy jsem objednaval 10x 1l a doslo 2x 5l kanystr, coz jsem zrovna nechtel. :wink:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Tak to se omlouvam,obcas bali a posila majitel,kdyz dojde desitka,dava 2 krat 5tky......

adavid
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.05.2016 22:13

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od adavid »

Jo taky jsem si koupil alu přípravek. Hned dva litry Obrázek Obrázek

odesláno z XRN2

epicc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 12.07.2015 21:51
Bydliště: Ostrava

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od epicc »

Ahoj chci se poptat není ta letošní várka slabší než před dvěma roky? Zdálo se mi že to i více smrdělo jak se to strikalo na kola. A hlavně stacilo jenom postrikat a pak vzit vapem. Bral jsem vždycky litrový láhve v brně na pumpě?
Golf 200185kw tiptronic

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

ahoj,slabsi urcite ne.pokud jsi bral litrovku v brne od p. macky ,ten ma pripravek uz zapeceteny . pripadne mi na sebe dej adresu do sz a ja po domluve s majitelem poslu nejaky vzorek pro srovnani z nove zasilky ,tento tyden mi dorazi. diky.

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od M@rty »

Ty vzorky jsou nějak placené? Chtěl bych vyzkoušet.

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od katsi »

epicc píše:Ahoj chci se poptat není ta letošní várka slabší než před dvěma roky? Zdálo se mi že to i více smrdělo jak se to strikalo na kola. A hlavně stacilo jenom postrikat a pak vzit vapem. Bral jsem vždycky litrový láhve v brně na pumpě?
.. bohužel mám stejný pocit, že dříve byla silnější .. že se mi z kol nesundaly černé miniaturní tečky budiž, ale že už to ani neodstraní kámen ze zahradní konve ... vždy to šlo samo, teď jsem to drbala 15 min. ...

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Ahoj,tak to mne moc mrzi,ale baleni i koncentrat je stale stejny.Nakupujeme primo od vyrobce z Belgie,sudy jsou zapeceteny.
Staceni provadime sami,s majitelem.Dohledam si jeste presne datum,kdy jsem pro Vas balicek plnil a z jake sarze,ale popravde nemam reklamace na ucinek,priznam se ,ze jsem velmi prekvapeny.   Rozhodne Vas nepodezrivam z vymysleni,jen si drbu hlavu jak je to mozne. 

Pri dalsi dodavce se mi prosim pripomente,dam do baleni nejaky bonus navic co mam jako reklamni vzorky do tomboly pro autofora.  Dale Vam dam zcela novou sarzi pripravku z nove varky,ktera dorazila minuly tyden.Diky a jeste jednou se omlouvam. Petr .

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od katsi »

Ahoj Petře,

určitě to nepíši, že bych chtěla nějakou kompenzaci.
Také beru vždy dvě litrovky, které používám na různá čištění (spíše mimo auto) jako záchranu, když už klasika nezabírá .. dokonce mi přijde, že je toto balení i kalnější ... nemohla tomu třeba vadit teplota při dodání ? Byla ta horka ...

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Jsem rad za reakci. Zdejsimu foru jsem vdecny,protoze se odtud rekrutovala prvni vlna kupujicich a Ti lide se stale vraceji.Proto se snazim,aby nebyl nejmensi duvod k nespokojenosti. Jestli byl pripravek kalnejsi,jako do mlecne barvy,tak by to signalizovalo,ze prosel mrazem,potom je ucinost vyrazne nizsi .Teploty jsou uz ale dlouho nad nulou,dohledal jsem i sud a je plneny ve 4 mesici 2017 ,uz je cely prodany .
Rozhodne se mi prosim ale pripomen,reklamaci dame do poradku. Diky.

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od čapik »

Jak je to tedy v poslední době s účinností (viz výše)? Vyřešilo se to nějak? Mám na sharanu přední alu hodně znečištěné a běžné přípravky ne a ne to vyčistit... tak bych chtěl po letech opět vyzkoušel tento aluclear..
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Vyresilo. Premrzla sarze ve dvou sudech, vyrobce nam poslal novou varku. Eshop bezi, ale ja uz pripravek neposilam, dela to kolega.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od skacel99 »

NA stránkách je oznámení,že výroba je ukončená. Pokud je to pravda,má někdo tip na jinej funkční přípravek? Netuším,čím budu umývat kola. Tohle fakt bralo dobře

Uživatelský avatar
edas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 31.07.2009 19:47
Bydliště: Uherské Hradiště

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od edas »

Tento přípravek je výborný:

https://www.detailingshop.cz/chemicke-c ... etave-rzi/" onclick="window.open(this.href);return false;

dobrou zkušenost mám i s tímto:

https://www.washandwax.cz/Mafra-Superma ... gJA5_D_BwE" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf VII Variant GTD
powered by TDIfun 154 kW, 460 Nm

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“