Výměna volantu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Výměna volantu

Příspěvek od šianzek »

Ahoj ahoj mam passata b7 rv 2012 mam tam klasické 3 raminka multifunkční a tedka jsem koupil r-line z Cc akorat to ma i padla chci se zeptat zvládnu to vyměnit sam ? Muže mi dat někdo nějaký návod jak na to ? Díky :)
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Tibor86
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 09.04.2014 16:39

Re: Výměna volantu

Příspěvek od Tibor86 »

Zvladnes, najprv musis zozadu volantu odistit poistky airbagu, najlepsie sa to robi kratkym plochym srobovakom, musim ho tam sturat a tahat nadol alebo nahor aby si sundal zavlacku, airbag ti potom vyskoci, opatrne ho povytiahni aby si neruval kable, tie potom odpoj. Budes potrebovat tzv. tisichran, ktorym odkrutis srobu, ktora drzi volant, rob to tzz. T-ckom z gola sady. Sroba je ale riadne dotiahnuta, je dobre, ked ti niekto bude drzat volant. NEZABUDNI SI PREDTYM POZNACIT V AKEJ POLOHE JE VOLANT, SPRAV SI TAM CIARKU CENTROFIXOU. Teraz mas MF volant ? Ak nie a chces dat MF volant, tak musis vymenit aj podvolantovku a spravne nakodovat. Potom je tu dalsi hacik, skor hak :D Ked to poskladas, tak musis previest kalibraciu riadenia, niekde tu je navod. Kalibracia STEERING WHEEL.

Ja mam sice pasat 2005, snad je to rovnake.
Passat B6 2005 2.0FSI 110Kw/150Ps
100tis. km.
Pomalicky v HIGHLINE :)

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: Výměna volantu

Příspěvek od šianzek »

Volant nahozen dik :)
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna volantu

Příspěvek od tornado1 »

pádla se musí nakodovat, jinak nepůjdou
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“