dálková světla

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
sedlackus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 06.02.2013 03:48

dálková světla

Příspěvek od sedlackus »

Ahoj všichni,
mám passata 2,0fsi 2006 a xenony.
Potkávací světla svítí normálně, když ale přepnu na dálková, tak se přepne pouze levý xenon, pravý nic a po cca 5s se levý xenon přepne zpátky na potkávací. Kontrolka dálkovek svítí. Ještě před měsícem vše fungovalo normálně, od té doby jsem za tmy nejel. Xenony měněny vloni na jaře v origo servisu. Svítí dobře, neblikají a barva je taky ok... Už jsem to tu zkoušel hledat ale nenašel.
Děkuji za pomoc!

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: dálková světla

Příspěvek od GOLFÁK »

Co na to říká diagnostika.

sedlackus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 06.02.2013 03:48

Re: dálková světla

Příspěvek od sedlackus »

Diagnostika nic. Jako by vše fungovalo.

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: dálková světla

Příspěvek od Pisa »

To by mohla být nějaká závada s čočkou, jestli se nepřepíná. Ale pokud diagnostika nic neřekne, tak těžko hádat. Každopádně pokud je to rok a kus, tak to reklamuj.

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: dálková světla

Příspěvek od GOLFÁK »

Tak jedině jak píše Pisa zkus to reklamovat a nebo vyndej světlo a prohlídni vnitřek jestli není ulomenej nebo vypadlej kabel od clonky co přepíná dálkovou/tlumenou.

sedlackus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 06.02.2013 03:48

Re: dálková světla

Příspěvek od sedlackus »

Díky moc, zkusím se do toho podívat, jestli to tam není upadlé/rozpojené, jinak tradá servis

pompo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.02.2008 18:53
Bydliště: borsice u buchlovic

Re: dálková světla

Příspěvek od pompo »

sedlackus píše:Díky moc, zkusím se do toho podívat, jestli to tam není upadlé/rozpojené, jinak tradá servis
zdarec tohle jsem mel taky a byl to upadly dratek od clonky,naletoval jsem ho tam a je pokoj

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: dálková světla

Příspěvek od mitti »

Uz som to pisal u nas na fore, mal som podobny problem.
Mal som podobny problem.. Normalne zapni svetla ale nezapinaj dialkove, potom zniz jas budikov na minimum, potom na maximum, a potom si nastav jas aky potrebujes. Ked znova zapnes dialkove mali by ti fungovat normalne. Passaty mali vraj nejaky sw problem v BSG a takto sa to obcas prejavuje.....
Sand ti to pomoze, mne to pomohlo aj chalanovi u nas na fore.

vapefo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.03.2011 12:00
Bydliště: Ostrov u M.

Re: dálková světla

Příspěvek od vapefo »

Díky mitti.
Měl jsem podobný problém. Zapnu světla, přepnu na dálkový a po třech vteřinách se přepnou na tlumený.
Kontrolka dálky zůstane svítit. Pro servis neřešitelný problém. Světlo ven, kontrola všeho. Už jsem sháněl i nový světlomet.
Koho by napadla taková hovadina, osvětlení budíků. Ještě jednou, díky.

Teď můj další problém. Jedu ráno do práce. Dojíždím z kopce, přejezd, podřadím, šlápnu na plyn a nic.
Teda nic, motor nechce jakoby jet, jako kdyby na tři válce. Škube to, zabliká vrtulník a pak se to vzpamatuje a jedu.
Passat 2.0 FSI, 147 kw, 2007.
Kdyby něco někdo, tak díky.
Václav
2.0 FSI

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: dálková světla

Příspěvek od mitti »

ak to skube, skus sa mrknut ci nahodou nemas upchany naftovy filter, pripadne ci ti neblbne davkovacie cerpadlo z nadrze a nedoplna ti ten filter, nalpesie zastavit a na mieste vyskrutkovat 3 skrutky a pozriet ci je filter po okraj plny naftou, ak nie je, je to to davkovacie cerpadlo aj ke, mrknuit ci nie je zasrany naftovy. AK ani to nepomoze treba hladat inde pokial diag nic nepise.

miri009
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 15.07.2011 18:27
Bydliště: Trutnov

Re: dálková světla

Příspěvek od miri009 »

Akorát že FSI bude mít těžko naftový fitr....... :lol:
Passat CC 2011 2,0 TDi , 125 kW, DSG
Golf Sportsvan Marathon Edition 2016 1,4 TSi, 92 kW

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: dálková světla

Příspěvek od mitti »

to je pravda, to som prehliadol ze ma benzin, a le problem bude urcite niekde v palivovom systeme pravdepodobne, diag nic nehlasi?

vapefo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.03.2011 12:00
Bydliště: Ostrov u M.

Re: dálková světla

Příspěvek od vapefo »

Diagnostika v tomto případě mlčí. Ono by to asi chtělo napíchnout v ten moment závady? Nebo ne?
2.0 FSI

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: dálková světla

Příspěvek od mitti »

to nie, ak je tam problem a nastane chyba, zavada ostane zapisane na jednotke pokial sa nevymaze, skus vymenit palivovy filter, potom uz iba cerpadlo co am napada.

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: dálková světla

Příspěvek od GOLFÁK »

Je divné, pokud ti problikne ta kontrolka, že ti to nic na diagnostice neukáže.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“