Kola origo - dopsání do TP

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
markuskostik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 10.01.2014 20:11

Kola origo - dopsání do TP

Příspěvek od markuskostik »

Zdravim,
Podobných temat už tu bylo spoustu, ale nikde jsem nenašel to co potřebuji. Chystam se koupit na passat variant 1.9 tdi 66kw originalni 17 kola VW PHOENIX, v TP mam však maximalně 16. Budu je kupovat samozřejmě starší, takže žadny typovy list k nim nebude. Nevim tak, jak spravně postupovat, pro zapsani do TP.
Diky moc za rady


Passat B5 1.9 TDI 66 kw ( 81kw chip)

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Kola origo - dopsání do TP

Příspěvek od Ipanema »

Pokud je tu spousta témat a podobných.... Jistě ses v nich dočetl, že jediné, co potřebuješ pro zapsání, je onen typový list. Jak správně postupovat? Mít onen typový list ke kolům. To v těch tématech je napsané kdo to umí sehnat a podobně.
Je pravdou, že nikdo před tebou obdobný problém neměl. Je to tak. Jsi první s tímto zádrhelem. Nikdo před tebou ještě na standardní 16" nedával standardní 17".

Kdyby jsi nemohl najít, napiš. Nakopíruji ti sem linky na témata.
Udělám to tak, že nejdřív kliknu na "hledat" a pak zadám "typový list" a bouchnu do klávesy Enter. A pak přes Copy&Paste ti to sem dám.
:drinks:
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola origo - dopsání do TP

Příspěvek od d.d.t33 »

Pojal to spatne ale uz vidim jak sezene typak na phoenixy :fool: to proste neda a to snad ani ty kola nebyly schvaleny na b5 v 17 v teto motorizaci.Jedinou moznosti je sehnat typak na kola o stejnem rozmeru a parametrech a nasadit je na auto a jet na stk tam je zapisou kola vratit a jezdit na tech phoenixech.Ja osobne je mam a asi dle me nejsou hezci kola na passata b5.5.Jinak jsem zkousel lugana 18tky z 3C ale to by mi asi vypadaly plomby ze zubu :lol:

markuskostik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 10.01.2014 20:11

Re: Kola origo - dopsání do TP

Příspěvek od markuskostik »

Diky za odpovědi, ještě něco pročtu. Ale udělám to jak píše d.d. T33, na Superbu 2 mame 17, tak je dam na passata, zajedu do Škody, aby mně dali typovy list a uvidime :)

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola origo - dopsání do TP

Příspěvek od CentriFUGA »

Jenže na SII budeš mít 17" s jiným ET /bude kolem 54/ zatímco na phoenixy máš ET tuším 37 --- takže si tam kde si byl ...

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Kola origo - dopsání do TP

Příspěvek od Ipanema »

CentriFUGA: 1:0 pro tebe.

Aspoň se příště (možná) naučíte nejdřív číst a pak kupovat... Tím líp pro někoho jiného, až ty kola budeš fotit do inzerátu....

Kluci znáte takový ty lidi, co ti za 500,- nechají zapsat do TP "cokoli", protože za přepážkou dělá jeho manželka? :twisted:
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

markuskostik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 10.01.2014 20:11

Re: Kola origo - dopsání do TP

Příspěvek od markuskostik »

Ipanema:
Nic jsem zatim nekoupil, takže můžeš být v klidu :) a možná bys to s tím čtenim mohl zkusit ty, přečti si co jsem psal jako první.

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola origo - dopsání do TP

Příspěvek od Tomikcek »

Chtěl jsem na audi a4 b5 zapsat 18" co mi zůstaly po prodeji b7. Origo kola zapsat byl prý velký problém tak jsem to udělal tak že jsem chlapkovi co mi poslal typak řekl jiného výrobce kol ale rozměry co Ty kola skutečně měly . Na stk stejně na to vůbec nekoukali, jenom s autem trochu zatrasl, vytočil jsem kola do reidu a hotovo. Typak mi normálně orazil a šel jsem na úřad
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola origo - dopsání do TP

Příspěvek od d.d.t33 »

zapsat origo kola pokavad byly schvalene pro dany model neni problem ale problem je kdyz je to o model nize a zalezi i na motoruzaci a jak jsem jiz psal sehnat typak na stejne rozmery a et a bude to v cajku tak tam pak muzes mit cokoliv v tom rozmeru

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“