kola R18

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: kola R18

Příspěvek od ricom »

z výroby možná.. ale jelikož máme ve velké TP údaje o 18" tak je to v podstatě jedno.. na výrobu u B6 asi teď každej hází bobeček ne ??
Hrasko píše:Prochy01 ma pravdu .Podmienkou pre 18" kolesa z vyroby , bol sportovy podvozok PSF(znizenie o 15 mm,tvrdsie tlmice) , k tomu sa muselo objednat aj 1G3-plnohodnotne rezervne koleso. :drinks:

pyskutek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 22.07.2013 15:31

Re: kola R18

Příspěvek od pyskutek »

zdar všem, jak to tedy je s koly R18 na B6ku? v TP jsou zapsané s úpravou od výrobce, ale jak to je v praxi bez té úpravy? Abych nenaložil do kufru 3 sudy piva a nedrhly kola o podběh... Díky
VW Passat Variant Highline, 2.0 TDI CR, 103 kW, r. 2013

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: kola R18

Příspěvek od Nwkt »

Nic v pohodě

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: kola R18

Příspěvek od Pisa »

Hele měl jsem Kansasy na B6ce na STK v pohodě, týpek se mě ptal, jestli jsem měl provedou úpravu, tak jsem mu samozřejmě řekl že ano (neměl jsem) a stačilo mu to.

V praxi jsem nikdy neškrtal o podběhy až do chvíle, kdy nás bylo v autě 5 a plně naloženej kufru na dovolenou a to maximálně tak 3x při nějaké větší nerovnosti.
Takže se toho nemusíš bát.

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: kola R18

Příspěvek od doktor013 »

Sportline ma ty 18tky normaline vzdycky v technicaku /+podvozek viz. vyse/, i highline, ale u hl se to muze mirne lisit je to v detailech neco jako individual na prani klienta, ja mam ty plastovy lizatka vzadu + plus kola v TP a tak jsem to uz koupil....u klasickyho varianta zvlast prodaneho pres cesky import nikdy nevite co vlastne mate rek bych, tam hraje roli ten technicak, potom kvuli ruceni a tak
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: kola R18

Příspěvek od denis.82 »

doktor013 píše:Sportline ma ty 18tky normaline vzdycky v technicaku /+podvozek viz. vyse/, i highline, ale u hl se to muze mirne lisit je to v detailech neco jako individual na prani klienta, ja mam ty plastovy lizatka vzadu + plus kola v TP a tak jsem to uz koupil....u klasickyho varianta zvlast prodaneho pres cesky import nikdy nevite co vlastne mate rek bych, tam hraje roli ten technicak, potom kvuli ruceni a tak
Ty lizatka mas jen vzadu, protoze predek je asi po rane. :D
RS6 Performance 445kw

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“