Spotřeba

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukáš Z
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.07.2014 19:36

Re: Spotřeba

Příspěvek od Lukáš Z »

V pořádku ricome, ty jsi kapitola sama o sobě, co má passata a honí si ego jaký to není král všech rajonu :) Mě auto slouží na pohodlné přepravování a ne na sportovní vymetání okresek :) Kdybych měl auto na spotřebu, tak si koupím starou PD oktávku. Naopak, já bych nechtěl auto po takovém člověku jako jsi ty, který jezdí plyn/brzda a myslí si, že je to jediný správný způsob jak jezdit autem.

P.S. Program jsem nevytvářel já a je volně stažený z nějakého fora, je to propojené makry a umí toho mnohem více, včetně upozornění na STK, atd. atd. :)

P.S.S. Pro idiota každý idiot, říká moje máma :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Spotřeba

Příspěvek od ricom »

ty jsi bavič.. hele nejen Ego - já se fakt občas i v tom passatu doopravdy honím to mi věř.. a to EGO to je jasný Passat je na to úplně nej auto.. to je jasný :rofl: :rofl:

já vidím jak ti auto slouží a kolik jsi najel. taky vidím co do auta dáváš za sračky díly a na čem jezdíš..
máma ti říká správně to je fakt..

p.s. a ještě než budeš pokračovat, zkus se zamyslet nad tím, jestli to co tady napíšeš, by jsi mi byl schopen říci osobně



klasika no B6 se stává dostupnou pro každýho idiota co zruší stavebko či dostane kapesné no..

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Spotřeba

Příspěvek od ricom »

skutečně velký žůžo si přečíst tvoje příspěvky převážně v sekci Spotřeba..

http://www.vw-club.cz/search.php?st=0&s ... 9&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;

uvědomuješ si vůbec, že máš auto s turbem, které je potřeba trochu točit ?? myslím že jízda stylem 1800 otáček je good..

jen doufám, že moc lidí tě v tvých debilních názorech a stylu jízdy napodobovat nebu..

Uživatelský avatar
Lukáš Z
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.07.2014 19:36

Re: Spotřeba

Příspěvek od Lukáš Z »

Nejen že bych ti to neřekl osobně, ale dokonce by mě uráželo se bavit s někým o autě, který neví ani jak otevřít kapotu a natož dolít olej, pokud by mu vyskočila kontrola, protože si to sám neumíš zkontrolovat. Takové IT vševědy mám asi nejraději :)

Ty říkáš sračky, sám o tom víš kulové. Mám všechny filtry od Bosche + Castrol 5W30, ložiska FAG, které jsou velice spolehlivé, pneu Michelin, tak opravdu nevím co je na tom špatně :). Zastávám jedno pravidlo, co dokáže automechanik, dokážu i já. Sám jsem si ověřil, že se člověk dokáže naučit všechno sám pokud má chuť, zájem a především jsem si naprosto jistý, co v tom autě je a jestli správně. Mimojiné kamarád je mechanik a pomáhá mi s opravami, včetně nářadí které postrádám u některých oprav.

P.S. Především nevíš o mě nic a na auto jsem si vydělal sám v zahraničí a jsem hrdý na to, že jsem to stihl o dvacet let dříve než ty, gratuluji k životnímu úspěchu ;)

Uživatelský avatar
Lukáš Z
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.07.2014 19:36

Re: Spotřeba

Příspěvek od Lukáš Z »

ricom píše:skutečně velký žůžo si přečíst tvoje příspěvky převážně v sekci Spotřeba..

http://www.vw-club.cz/search.php?st=0&s ... 9&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;

uvědomuješ si vůbec, že máš auto s turbem, které je potřeba trochu točit ?? myslím že jízda stylem 1800 otáček je good..

jen doufám, že moc lidí tě v tvých debilních názorech a stylu jízdy napodobovat nebu..
Tak si přečti, že se to drží nad 1800, standardně mám otáčky nad 2000, ale 1800 u přeřazení, je až neuvěřitelné, jak se snažíš najít pořád nějaké výmluvy a obhajovat si svůj styl jízdy :) Jezdi si jak chceš, mě to vůbec nezajímá. Před dvěma lety jsi mi říkal, že neprojdu na STK a zničím auto, po 2 letech na STK jsem prošel naprosto bezproblému a ještě mi pochválil stav auta, takže si můžeš víš co :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Spotřeba

Příspěvek od ricom »

rozhodně neobhajuji svůj styl jízdy to mi věř.. ale znám dost lidí, kteří jezdí Passatem za to samé co já..
a naštěstí málo blbců co ničí Passata stylem jízdy jako ty..

ostatní netřeba komentovat.. bavíš mě to jo..

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Spotřeba

Příspěvek od skacel99 »

A není úplně jedno,jak kdo jezdí? Každej má auto svoje,tak ať si s ním dělá co chce. Ty jseš tu samozvanej král a pokud ti někdo oponuje,tak je automaticky dement. Nemyslím jenom tohle věčný hádání o spotřebě,beru to tu globálně.Ale jinak taky mi příjde dost zvláštní řešit u Passata spotřebu na 0,01 L a počítat si,kolik stála prasklá sponka a ujetej km. Auto mám od toho,aby jezdilo a občas se i trochu svezl. Pokud chci šetřit na dopravě,jezdím hromadnou dopravou,nebo si koupím za 5000,- Filcku,nic levnějšího na provoz asi dneska neexistuje.

Uživatelský avatar
Lukáš Z
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.07.2014 19:36

Re: Spotřeba

Příspěvek od Lukáš Z »

ricom píše:rozhodně neobhajuji svůj styl jízdy to mi věř.. ale znám dost lidí, kteří jezdí Passatem za to samé co já..
a naštěstí málo blbců co ničí Passata stylem jízdy jako ty..

ostatní netřeba komentovat.. bavíš mě to jo..

Jak jsem dříve zmínil, jediný kdo je blbec jsi ty. Dochází ti argumenty a sám netušíš co je v autě třeba vyměnit. Doufám, že si koupíš za dalších dvacet let ojetého passata a budeš to brát jako životní úspěch. Tam kde jsi ty skončil já začal a tím to pro mne končí. Přeji ti hezký den, nehodlám s tebou ztrácet čas :)

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Příspěvek od napster »

No tak holky nehadejte se..... :mrgreen: sice mam superby,ale spotreby ruzny. Jezdim svizneji a s SII Combi 2010 DSG 2.0tdi 145kw CR mam dlouhodobou 9.8l. U druhyho SII 125kw sedan 6st manual 6-6.5l. Je mi jedno za kolik kdo jezdí. Klidne jedte s 5km kopce na 6tku volnobeh a udelejte fotku 4.2l/100km. Ja beru pravidlo,ze mi to zere tolik,kolik ten motor potrebuje. Jen upresnim proc nebyt ekoterorista a nekoukat az tak upjate na spotrebu. Trpi tim cely motor,dvouhmota,špajska a ne zrovna malo. Meli jsme i par funglovek a hlavne u taty (stara skola) to bylo vetsinou 150tkm a delalo se turbo,DPF,spojka. Hold jezdil na spotrebu a obcas ho protahnul a podival se i nad 2500ot/min... 2500ot/min jsou u PD a CR motoru +/- otacky na razeni o dalsi stupen vejs.Na SII mam 400tkm bez zavady na puvodni turbo,spojku,vstriky,DPF (uz je pomalu na vymenu dela regenerace na dalkach co cca 5tkm) mam v tom stejny motor jako je v 3C a to CBBB. PD ani CR motory nejsou rotacky,ktery dokazou jet ve meste na 5tku na 1200-1500ot a v klidu za silneho kadlani to zase roztahnout na vyssi rychlost bez problemu. Passat je tezky auto a neni určen na extra jizdu na spotřebu. Potom se ty auta nemaj tak sypat. Neoroduju tu za Ricoma ackoliv jeho zpusob oslovovani se mi nelibi,ale budiž. Slo to napsat i jinak. Kdo chce auto na spotrebu,tak je super SDI,ackoliv semnou SDI jezdilo taky kolem 6l :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Spotřeba

Příspěvek od ricom »

musím si tento topic fakt zakázat.. lidí co to mají v hlavě v pořádku tu bohužel je čím dál méně..

Napster díky za vysvětlení jen se obávám, že některým zde je to prd platné.. Jejich boj..

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od doktor013 »

" PD ani CR motory nejsou rotacky,ktery dokazou jet ve meste na 5tku na 1200-1500ot a v klidu za silneho kadlani to zase roztahnout na vyssi rychlost bez problemu. Passat je tezky auto a neni určen na extra jizdu na spotřebu. Potom se ty auta nemaj tak sypat."

...souhlas, sourat se s 1.5 tunou neni jen tak, neni to citroen, nebo fiatek, hlavne spojka/dvohmota/ dostava na pr**l, osobne ve meste PDcko tocim, jezdim tim padem trochu jak taxikar od acek :laugh: , ale co naplat fakt je nejzivejsi od 2 az 3 tis vyse., ja si na vykon zvykl velmi snadno a je to tezky, jakmile to netahne tak uz vetrim problemy... nehlede na to ze jizdama po meste BMR nejak tak uvada /asi DPF/, jakmile ovsem dam delsi cestu i treba 40km, tahne to zase jak ma, turbo nepiska, jen je videt ze to steluje no, tak mozna se pak uvidi a poreferujem kolik kdo da z nas v budoucnu za servis a co se vysype prvni, v bratru jsem zatim najel spokojenych 22 tis km a ackoliv s tim docela blbnu, tak mi to nebere vic jak 7l...coz je fajn a vic to neresim, protoze potrapit semtam nejakeho floutka v nalestenym trojkovym bmw nebo omselou a udychanou A4 stoji zato :thanks: ale jak uz bylo receno at kazdy jezdi jak chce, nebo umi ...
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Příspěvek od Nwkt »

Tak to pak vysvětlete DSGčku :-D zrovna včera jsem se svezl s Jirkovo. B7 a DSGčko to podtáčelo tak, že při akceleraci se rozvibrovalo celý auto :-D

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Spotřeba

Příspěvek od ricom »

to bohužel je pravda.. ekotorerismus za každou cenu dávat D6 otáčky i 1100 apod.. no samozřejmě se to dá korigovat a kecat do toho..
ale to se bavíme hlavně o městském provozu.. mimo město se dá jezdit velmi rozumě mít to v otáčkách, točit turbo jak se má atd.
Nwkt píše:Tak to pak vysvětlete DSGčku :-D zrovna včera jsem se svezl s Jirkovo. B7 a DSGčko to podtáčelo tak, že při akceleraci se rozvibrovalo celý auto :-D

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Spotřeba

Příspěvek od KJirka »

twl, Zdenku, nejseš to náhodou ty, kdo mě roky přesvědčuje, že na S se nedá jezdit ? Já to D používám fakt jen ve chvíli, kdy se to rozjede a kochám se krajinou. Nebo prostě přibližně tak nějak.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Spotřeba

Příspěvek od KJirka »

napster píše:No tak holky nehadejte se..... :mrgreen: sice mam superby,ale spotreby ruzny. Jezdim svizneji a s SII Combi 2010 DSG 2.0tdi 145kw CR mam dlouhodobou 9.8l. U druhyho SII 125kw sedan 6st manual 6-6.5l. Je mi jedno za kolik kdo jezdí. Klidne jedte s 5km kopce na 6tku volnobeh a udelejte fotku 4.2l/100km. Ja beru pravidlo,ze mi to zere tolik,kolik ten motor potrebuje. Jen upresnim proc nebyt ekoterorista a nekoukat az tak upjate na spotrebu. Trpi tim cely motor,dvouhmota,špajska a ne zrovna malo. Meli jsme i par funglovek a hlavne u taty (stara skola) to bylo vetsinou 150tkm a delalo se turbo,DPF,spojka. Hold jezdil na spotrebu a obcas ho protahnul a podival se i nad 2500ot/min... 2500ot/min jsou u PD a CR motoru +/- otacky na razeni o dalsi stupen vejs.Na SII mam 400tkm bez zavady na puvodni turbo,spojku,vstriky,DPF (uz je pomalu na vymenu dela regenerace na dalkach co cca 5tkm) mam v tom stejny motor jako je v 3C a to CBBB. PD ani CR motory nejsou rotacky,ktery dokazou jet ve meste na 5tku na 1200-1500ot a v klidu za silneho kadlani to zase roztahnout na vyssi rychlost bez problemu. Passat je tezky auto a neni určen na extra jizdu na spotřebu. Potom se ty auta nemaj tak sypat. Neoroduju tu za Ricoma ackoliv jeho zpusob oslovovani se mi nelibi,ale budiž. Slo to napsat i jinak. Kdo chce auto na spotrebu,tak je super SDI,ackoliv semnou SDI jezdilo taky kolem 6l :lol:
Jestli mě někdo někdy předjede se Supem, budu vědět, že seš to ty. A taky teda vím, že jsme se dosud nepotkali :laugh: :laugh: :laugh:

Btw., měli jsme v sobotu takovou menší rodinnou oslavu, asi 50 lidí, a seděl vedle mě kluk (chlap) nadranej jak cep, přijel ze čtyřkovým třílitrem BMW a furt mi říkal "to je dobře, že jezdíš taky rychle". Pointa mi trochu unikla, nicméně si myslím, že to dobře není, ale nemůžu si pomoct.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“