Přestalo svítit zadní obrysové světlo

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
tomik82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 08.12.2012 21:35
Bydliště: Orlová

Přestalo svítit zadní obrysové světlo

Příspěvek od tomik82 »

Ahoj, rád bych se dopátral zda už někdo tento problém řešil. Nedávno mně přestalo svítit zadní obrysové světlo. Po pátrání zde jsem tedy světlo rozebral a přiletoval odlepenou diodu. Pár dní světlo fungovalo. Nyní při odemčení auta se obrys na cca 5 vteřin zasvítí a vypne. Při vedrech co byly nad 30 stupňů tento problém zmizel dokud se neochladilo. Na 12v zdroji svítí bez problému. Noťas mám v reklamaci takže jsem bez vaga, ale ten psal jen chyba v elektro obvodu. Na delphi píše to samé a v akčních členech jde rozsvítit a svítí. Ale nic bližšího nenapíše. Může být problém v přepínači světel ??
Děkuji za rady a typy

tomik82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 08.12.2012 21:35
Bydliště: Orlová

Re: Přestalo svítit zadní obrysové světlo

Příspěvek od tomik82 »

Zkusím přiložit log kdyby někdo věděl v čem by mohl problém být.
Předem dík za rady
Přílohy
Bez názvu1.jpg

tomik82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 08.12.2012 21:35
Bydliště: Orlová

Re: Přestalo svítit zadní obrysové světlo

Příspěvek od tomik82 »

Záhada vyřešena. Něco vadného ve světle. Kopené nové a již bez problému.

tomik82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 08.12.2012 21:35
Bydliště: Orlová

Re: Přestalo svítit zadní obrysové světlo

Příspěvek od tomik82 »

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda se da Vagem snížit svítivost tohoto nového světala. Byl jsem již několikrát i policii upozorně že to světlo hodně oslňuje. Včera jsem si to vyzkoušel a když se k tomu přidá brzdové světlo tak to je uplně šílené. Děkuji za pomoc

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestalo svítit zadní obrysové světlo

Příspěvek od Nwkt »

Můžeš dát nižší svítivost: brzdová světla jako parkovací. To sníží vnitřní kroužek. Ale pokud to světlo svítí celý na 100% tak bude chyba někde jinde

lopez1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 28.02.2016 15:01

Re: Přestalo svítit zadní obrysové světlo

Příspěvek od lopez1 »

to stare svetlo urcite nevyhazuj, jeste jednou ho poradne proletuj a hlavne tam musi byt co nejmin cinu

tomik82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 08.12.2012 21:35
Bydliště: Orlová

Re: Přestalo svítit zadní obrysové světlo

Příspěvek od tomik82 »

lopez1 píše:to stare svetlo urcite nevyhazuj, jeste jednou ho poradne proletuj a hlavne tam musi byt co nejmin cinu
Dám to ještě jednou kolegovi, co se zabývá mikro elektronikou. Měnil tam i dvě diody co vyloženě slabě svítily.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“