Klepani na predni naprave

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Back.M
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 18.03.2015 09:52

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od Back.M »

Chlapi,ale me to nedela pri rozjezdu a brzdeni.....kdyz jedu po louce na jednicku tak nic neklepe krasne ticho..ale jakmile najedu na asfalt radim dvojku jedu cca 25kmh tak uz pri prejezdu ostrejsich nerovnosti slysim klepot...vse vpredu krom silentbloku a ulozeni tlumicu je nove...silentbloky jsou v cajku na technicky s tim hybal a ani se to nehne...a prijde mi ze to lupnuti prichazi zaroven pri odlechceni kola pri prejezdu ty nerovnosti....a horsi se to ted uz mi to dela porad...nevim jestli je mozne ze to ulozeni muze mit vuli smerem nahoru a dolu...to fakt nevim kdyz kouknu do misky tlumic tam sedi jak ma..a taky nevim jestli kdyz vyrejduju kolo a chytnu hreben rizeni rukou a zacloumam do boku jestli to je dostatecna sila na to aby se tam ta vule projevila jestli tam je...nevim no... to rizeni me desi...doufam ze to tim nebude nechce se mi to cele menit...jinak kdyz skubu s volantem na miste tak jemne klepani slysim z toho rizeni ale to je asi normal ne? ptz ve vetsine aut to takhle trochu klepe..a kdyz skubu za jizdy tak nic neboucha a neklepe....

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od KJirka »

a nedělá to třeba tlumič ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Klepani na predni naprave

Příspěvek od hkr »

Nebo homous, me pri odlehceni sice nelupal, ale delal takovy pazvuky. Pritom v rejdu bylo ticho.

Samozrejme silentblokto muze byt, tak silne jako houpajici auto s nim nikdy neskubnes.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Back.M
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 18.03.2015 09:52

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od Back.M »

jak poznam ten tlumic...na technicky ho meril ma 80 procent...a kdyz za nej z boku bral tak byl taky bez vule...a homous je taky v cajku taky zadna vule a manzeta ok...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od KJirka »

nemyslím, že musí být špatnej, ale jestli nevydává ten zvuk
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Klepani na predni naprave

Příspěvek od hkr »

Tvl jestli vse je podle tebe ok, protoze za to vezmes a protoze se na to podivas a je to ok, tak je to asi vse ok :roll:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Back.M
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 18.03.2015 09:52

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od Back.M »

Nerikam ze vse je ok..nejsem blbej nejakou dobu uz se autum venuju ale...proste nic tam nema vuli..jen jak rikam kdyz cukam volantem a druhou ruku drzim na kole citim tam vuli...a slysim i klepot..bud to dela axialni tahlo ktery bylo pred mesicem bez vule a nebo si myslim a na to kouknu dneska ze mam vuli na hrebenu.. pak uz nevim co tam muze klepat...

Petruondra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.08.2016 21:35

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od Petruondra »

Borci,nevite kde se dají ty podložky sehnat..Někde na netu objednat?..mám stejný problém.lupne to při rozjezdu nebo na zpátečku a je to slyset na straně řidiče..Díky za odpověď..:)

Uživatelský avatar
Atila
Závodník
Závodník
Příspěvky: 626
Registrován: 15.06.2013 07:10
Bydliště: Praha-Venkov

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od Atila »

http://www.cc-autodily.cz/mezideska" onclick="window.open(this.href);return false;
PASSAT B8 2.0TDI 140KW > 170KW HIGHLINE
GOLF MK1 KABRIOLET

Uživatelský avatar
sokolkoltak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 29.03.2016 10:50
Bydliště: Blansko / Vacenovice

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od sokolkoltak »

Zdar, u mě to byly přední stabilizační tyčky. Měnil jsem je před rokem a nevěřil jsem, že by to mohlo být tím ale bylo. V horní části se mi opět jako před rokem protocil 5 imbus a musel jsem řezat flexou. Tak tak.....
VW Passat B6 Variant 103 kW 4 Motion 2.0 TDI CBAB 16V 2009

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od Jirka. »

To je toho že dáváte levný sračky. Origo vydrží 200t. Hlavně už jsem viděl druovýrobní tyčku která klepala po 14 dnech. Ta matka jak nemá osazení, tak se to mlelo v tom protože to někdo nedotáhnul na krev. U originálu se tohle nestane.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Lada.s
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 443
Registrován: 24.05.2011 12:38
Bydliště: Oslavany

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od Lada.s »

Jirko jak jsme řešili spolu, origo kosti a do roka obě KO, vyměneno v rámci záruky, ale dost mě zklamalo že ani origu se nedá věřit...

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od Jirka. »

Hele a neměl si spíš economi? Já o tomhle fakt od nikoho neslyšel.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
sokolkoltak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 29.03.2016 10:50
Bydliště: Blansko / Vacenovice

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od sokolkoltak »

Nevíte někdo co za tyčky jsou originální, až to budu za rok dělat znova ať tam dám něco kloudnyho aby to vydrželo? Dík
VW Passat B6 Variant 103 kW 4 Motion 2.0 TDI CBAB 16V 2009

radi5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.03.2017 20:24

Re: Klepani na predni naprave

Příspěvek od radi5 »

sokolkoltak píše:Nevíte někdo co za tyčky jsou originální, až to budu za rok dělat znova ať tam dám něco kloudnyho aby to vydrželo? Dík
Originální znamená originální. To jest koupené v tom velkým skleněným baráku s logem VW (VW v takovým modrým kolečku). Montovat cokoliv jiného nedává smysl, pokud chceš s autem jezdit a ne se v tom furt sr*t... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“