Přehození sedaček prosím o radu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
kaddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 25.05.2009 17:49

Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od kaddy »

Měnil jste někdo sedačky z Comfortline za sedačky Highline kůže?

Narazil jsem na problém s jiným konektorem pro BAG. počet pinů i barvy stejný tak nevím zda je to jen snaha VW aby si nikdo neměnil interier nebo zda je to z důvodu nějaké nekompatibility?

Nemám problém konektory přehodit ze staré (jelikož se dle etky jedná o neprodejný díl).

Prosím o radu, nerad bych to zkoušel a vystřelil si třeba sedačky a nebo zjistil, že to nejde nakódovat atd....


Díkes Kaddy

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od macko25 »

trosku odrežes z toho konektora to co tam brani je to len taky cudlik a pekne to vojde...
vsetko bude sediet... ja som to robi tak isto .. presne ta isat kombinacia z comfort na HI alcantara...

logicky na to pozri zbadas co vadi s rezakom odrežes a je to ...

kaddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 25.05.2009 17:49

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od kaddy »

macko25 píše:trosku odrežes z toho konektora to co tam brani je to len taky cudlik a pekne to vojde...
vsetko bude sediet... ja som to robi tak isto .. presne ta isat kombinacia z comfort na HI alcantara...

logicky na to pozri zbadas co vadi s rezakom odrežes a je to ...
Díky za radu, ono nebude problém i přehodit ty origo konektory pokud půjdou odpinovat :)

Já měl strach jen, aby to nedělalo nějakou neplechu a zda to opravdu není nějaké bezpečnostní opatření, nerad bych to zapojil a dostal bagem po hubě :))

Každopádně díky moc, zítra to dodělám a to jsem tam ty sedačky už dneska měl :-D

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od macko25 »

kludne si to mohol aj nechat a bagy by si nemal zapojene... nic sa nestane...
ako hovorim rýchlejsie to upravis rezakom ako prepinovavat v celku dost zložity konektor...

kaddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 25.05.2009 17:49

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od kaddy »

Tak netušil jsem zda to vůbec půjde a kdyby to nešlo tak bych je tam asi nedával. Protože bych nerad přišel při mojim štěstí o boční bagy :)

BTW: neřešil si možnost zapojení zadních bočních airgabů, pokud si je tam také měl v těch bočních kožených krytech? Mám tam totiž ve stejných místech ukončenou elektroinstalaci konektorem ,ale který je pouze 2pinový a BAG je klasika tří?

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od patrikrs »

Proč by to nešlo? Dělal jsem to dvakrát a vždy v pohodě, stačilo vyměnit kus kabeláže co máš na původních sedadlech, konektor na airbag bývá jiný, ale další konektory už jsou stejné ( ty zespodu sedadla) takle nikde nic nemusíš předělávat

Uživatelský avatar
martex
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od martex »

patrikrs píše:Proč by to nešlo? Dělal jsem to dvakrát a vždy v pohodě, stačilo vyměnit kus kabeláže co máš na původních sedadlech, konektor na airbag bývá jiný, ale další konektory už jsou stejné ( ty zespodu sedadla) takle nikde nic nemusíš předělávat

přesně tak.
http://www.chipforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

kaddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 25.05.2009 17:49

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od kaddy »

martex píše:
patrikrs píše:Proč by to nešlo? Dělal jsem to dvakrát a vždy v pohodě, stačilo vyměnit kus kabeláže co máš na původních sedadlech, konektor na airbag bývá jiný, ale další konektory už jsou stejné ( ty zespodu sedadla) takle nikde nic nemusíš předělávat

přesně tak.
Tak sedla už tam jsou, bagy fungují paráda :) A zrovna první den a hned jsem tu kůžu proklel když mi stálo auto 4hodiny na sluníčku :-D

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od macko25 »

no vidis... a že su kožene take fajneeeeeeeeeeeeee vajicka sa ti uvarili...
teraz už mam aj ja zadne bocne airbagy ale netusim ako ich mam zapojit a co vsetko mi k nim este treba...

kaddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 25.05.2009 17:49

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od kaddy »

macko25 píše:no vidis... a že su kožene take fajneeeeeeeeeeeeee vajicka sa ti uvarili...
teraz už mam aj ja zadne bocne airbagy ale netusim ako ich mam zapojit a co vsetko mi k nim este treba...
Tak nevím jak ty, ale já mám v místě zadních bočních airbagů nějaké konektory, který vypadají jako bagové (žluté), ale chybí jim jeden PIN, tak taky netuším zda už to někdo dodělával :)

jj po dnešku mám vajíčka naprosto uvařené :))

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od macko25 »

ak sa nemylim robil som jedno auto ktore malo tieto bagy aj v zadu a boli tam tusim iba dva kabliky... ale ide k tomu este aj taka velka rozbuska(roznetka) taky valec... a ten nemam ... no apotom kablovacka... samozrejme... musim pozriet do ELSY ako to ma byt ... schema by nebola problem ... skor to ci to podporuje jednotka BAGov...

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od Ergo »

Domnívám se, že každý bag potřebuje 3 dráty. Pokud tam jsou 2 dráty, pak je to pro čídlo nárazu nebo zapalovač předepínače bezpečnostního pásu.

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od macko25 »

alebo tak ... viem že nejake dva kable som videl ale neviem presne... asi to neriesim neplanujem nikomu v zadu zlikvidovat ...

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od klasek »

Není pravda, k aurgabů nemusí vést 3kable. Jestli tam sjou dva a je to žluté, tak by to mělo být na airbag.Nahoď nějaké foto. Dva kable používá i škodovka u čelních airbagů.

maverick391
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.08.2016 20:09

Re: Přehození sedaček prosím o radu

Příspěvek od maverick391 »

zdravim. Koupil jsem nove sedacky z passatu 2006. muj je rok 2010 a nesedi mi konektor na airbagy. ze starych sedacek mam konektory jen bych je potreboval napojit na kabely z novych sedacek ale nesedi barvy kabelu. stacilo by je preletovat podle cisel 1234 co jsou na konektoru?? Hodne lidi mi rika ze mi to muze strelit.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“