Datový štítek

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Liapor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 13.08.2014 18:07

Datový štítek

Příspěvek od Liapor »

Ahoj, možná trošku divná otázka,ale máte někde v autě vylepený datový štítek?? Já ho tedy postrávám i v servisce...

pavelmacoszek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 19.06.2016 19:27

Re: Datový štítek

Příspěvek od pavelmacoszek »

No měl by být v servisce a v autě. Nově je u 7miček schovaný pod palubkou. Víš jak jsem se to dozvěděl? Jel jsem s novým autem na svolávačku, nechal jsem tam servisku se štítkem... servisku mi ztratili - teď mi vypisují novou a řekli mi, že jestli chci do ní štítek, tak ho sundají z auta. Ten je ovšem schovaný pod palubkou a musí se to cele rozebrat prý... takže tak.
VW Golf VII 1.4TSI 92kW (doma VW Golf VI 1.6 8v 75kW, dříve VW Golf IV 1.6 16v 77kW)

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Datový štítek

Příspěvek od srotty »

Nevím co to máš za servis,ale datový štítek je schovaný v kufru u rezervy. Tak jako už několik generací golfu.

Liapor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 13.08.2014 18:07

Re: Datový štítek

Příspěvek od Liapor »

Jo jo, už jsem ho také v kufru našel. Ne že bych ho hledal,ale dostal se mi popruh od tašky na ntb do spodní časti zámku pátých dveří. Musel jsem sundat ten černý plast a štítek se zjevil.
Když jsem koupil auto tak jsem si ho chtěl ofotit a nalepit.. ted mne to už nechává chladným....

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Datový štítek

Příspěvek od srotty »

Pro Pavelmacoszek: spíš si myslím,že se tvůj servis jen vymlouvá,aby jsi ten štítek nechtěl. On totiž jen tak odlepit nejde,většinou se poškodí. Proto tě bulíkují,že je schovaný pod palubkou a je hodně složité se k němu dostat.

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Datový štítek

Příspěvek od ablorhm »

Trval bych na nějakém oficiálním vyjádření, že ho ztratili s razítkem a podpisem a na jejich náklady si nechal vystavit novou servisku (ať už bez štítku nebo s ním).

Ale určitě nějaký doklad, abys měl něco písemného do budoucna...

Na druhou stranu je mi divné, že nedokáží udělat kopii, vždyť to co je na štítku jsou jednotlivé soupisy výbavy vozu a to jim musí vyjet i po zadání VIN (možná to umí i Cebia). Přikládám i kopii mého štítku, avšak s některými zakrytými údaji (přece jenom nikdy člověk neví 8) ). Razítka z prohlídek by snad šla dodělat na základě faktur. :roll:
Přílohy
20151012_163952.png
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

pavelmacoszek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 19.06.2016 19:27

Re: Datový štítek

Příspěvek od pavelmacoszek »

No každopádně díky za názory a postřehy. Ohledně toho znovuvystavení - volal jsem do dvou dalších servisů a prostě je to tak. Znovu vytisknout to nejde. Jde to pouze vyjet z pc - elektronické servisky. Opsat - připadně jiným způsobem nalepit.

Prodejce a servis shodný, PORSCHE BRNO. Zatím tam žádný záznam v servisce nebyl, nový vůz, datum prodeje 12.5.2016... ten "první servis" kde mi hned ztratili servisku byla svolávačka - dětské pojistky zadní dveře a flash infotainmentu...

Zkontroluju dnes to plato u rezervy, jsem zvědavej teda...
VW Golf VII 1.4TSI 92kW (doma VW Golf VI 1.6 8v 75kW, dříve VW Golf IV 1.6 16v 77kW)

pavelmacoszek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 19.06.2016 19:27

Re: Datový štítek

Příspěvek od pavelmacoszek »

Tak já nevím jak ostatní, ale já datový štítek nikde v kufru nemám, ani u zámku, ani u rezervy, ani pod rezervou, nikde...
VW Golf VII 1.4TSI 92kW (doma VW Golf VI 1.6 8v 75kW, dříve VW Golf IV 1.6 16v 77kW)

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Datový štítek

Příspěvek od ablorhm »

A zastoupení Porsche v Praze na Radlické jsi kontaktoval? Zkusil bych i tam napsat/zavolat a jak se k tomu postaví oni. Od salonu si každopádně vyžádat nějaký ten dokument, že ho ztratili + razítko + datum + podpís.

V kufru by měl být. Otázka, k čemu ten štítek vlastně chtít. Je to skutečně rozložené VIN na detailní popis výbavy, nic víc a nic míň na něm nebude (xenony, barva laku, bez střešního okna, 6ti kvalt apod.)

Mimo téma. Je zajímavé, co všechno se dá objednat přes net. Viz ZDE
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

pavelmacoszek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 19.06.2016 19:27

Re: Datový štítek

Příspěvek od pavelmacoszek »

No, pro tu nově vystavenou servisku si jedu začátkem příštího týdne. Bylo mi řečeno, ikdyž ti stávající serviska dojde, tak ti vystaví novou a vypíšou to ručně. Že opravdu nejsou schopni štítky nijak dotisknout.
VW Golf VII 1.4TSI 92kW (doma VW Golf VI 1.6 8v 75kW, dříve VW Golf IV 1.6 16v 77kW)

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Datový štítek

Příspěvek od ablorhm »

Hlavně že ji vystavili a doplnili. Štítek vem čert :wink:
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

vermonka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.02.2019 11:30

Re: Datový štítek

Příspěvek od vermonka »

pavelmacoszek má pravdu. Mněl jsem rozebranej celej kufr, a taky jsem ho nenašel. Golf VII 1,2/81KW

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“