problem vstřiku siemens bkp

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
albyjackal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.09.2016 21:42

problem vstřiku siemens bkp

Příspěvek od albyjackal »

Zdar
mam prosbu o nápad řešení malého problemu.

Mam passata 3C 2006, 103kw, bkp...v rámci kulance měněný všechny vstriky v cca 100.tis.
Do dnesnich 250tis.km má další 2 vyměněné.

A 3tydny zpet motor nenaskočil. Tak jsem měl čas zjišťovat co a jak a dobral jsem se na informaci o možné opravě vstřiku u bedaalfa. Mechanik potrvdil,ze je špatný jeden ze 2 nejstarších, všechny je vyndal (opravit je jeste nez udělají pruser), bedaalfa opravil, mechanik dal vsriky zpět do auta a auto stále nejede a stále hlasi chybu stejného vstřiku - 17677 4.vstřik (n243), P1269 006, nevěrohodný signál, sporadická chyba.

Vstrik odeslal na reklamaci k bedaalfovi, ten provedl kontrolu své prace. Údajně je vše v pořádku, vstrik by mel fungovat.

Tak mi někdo prosim řekněte kde je chyba?????

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: problem vstřiku siemens bkp

Příspěvek od Prochy01 »

Co ta lišta? Kdyz se měnily vstriky na svolavacku, měnila se i lišta. Zkus pohledat tady na foru, min ta kulance a vymena se tu řešila.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: problem vstřiku siemens bkp

Příspěvek od vlado 14 »

skontrolovat napajaciu rampu,prehodit vstrek na iny valec
a uvidis co ukaze diagnostika

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“