Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Vacul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 29.08.2016 19:09
Bydliště: Ostrava

Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Vacul »

Zdravím všechny klubáky,

kupuju Passata CC rok 2010 a zajímala by mě jedna věc. V autě jsou sedačky kůže/alcantara, kde vzadu je loketní opěrka a pouze dvě místa a zadní lavice je nedělená. Dá se ovšem sklopit pouze ze strany z kufru, kde jsou na každé straně dva provázky. Když se za provázky zatáhne, tak se opěradla sklopí jako celek a mě by zajímalo, zda by šly opěradla, popř. celé zadní sedačky vymění za sklopné vč. 5tého místa k sezení? Díky moc za rady :wink:
VW Passat B8 2.0 BiTdi
VW CC 2.0 TDi DSG - TDiFun 125kW

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od KJirka »

technicky to samozřejmě vyřešit jde. Je ovšem otázka, jestli má smysl shánět jiný, ne asi úplně levný sedačky, protože ty svoje budeš velmi těžko prodávat. A co bych viděl jako úplně největší problém je administrativní řešení počtu míst. Nedávno to tu někdo taky řešil a prohlašoval něco v tom smyslu, že má legalizaci na salámu. Každýho vlastní boj, ale z pohledu zákona je to přestavba vozidla. Jako vykašlat se na to samozřejmě můžeš a je jen otázka náhody, jestli si toho na STK nevšimnou nebo jestli si nevšimne policajt při náhodný kontrole, když pojedete v pěti lidech. Jen připomínám, že v malým TP ty sedadla psaný jsou. A nedej bůh, mít v takovým autě nehodu se zraněním na zadních sedadlech. To asi netřeba rozvádět, ne ?!
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Vacul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 29.08.2016 19:09
Bydliště: Ostrava

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Vacul »

A má vůbec ať už Passat CC nebo VW CC v techničáku napsané, že má počet míst k sezení 5, ikdyž má 3-místnou lavici? Nebo jsou všechny verze 4-místné?
VW Passat B8 2.0 BiTdi
VW CC 2.0 TDi DSG - TDiFun 125kW

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Qido »

Samozřejmě. Standardně je lavice a v TP napsáno 5 míst. A mohl sis připlatit za 4 místnou verzi a tím pádem byla změna i v TP.

miri009
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 15.07.2011 18:27
Bydliště: Trutnov

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od miri009 »

Ne ne, u CC je to obráceně. Standart jsou 4 mista a za příplatek je 5 míst.... :lol:
Passat CC 2011 2,0 TDi , 125 kW, DSG
Golf Sportsvan Marathon Edition 2016 1,4 TSi, 92 kW

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Qido »

miri009 píše:Ne ne, u CC je to obráceně. Standart jsou 4 mista a za příplatek je 5 míst.... :lol:
Sakra. Od VW jsem očekával taktiku, nechci slevu zadarmo a tudíž si připlatit za něco co v autě pak nemám! :-D

Uživatelský avatar
Vacul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 29.08.2016 19:09
Bydliště: Ostrava

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Vacul »

Takže pokud to má 4 místa, je asi zbytečné to nějak řešit a dodělávat to prostřední páté místo. Popravdě mám teď dilema...buď mám možnost vzít Passat CC rok 2010 s nájezdem 152tis km a DSG za cca 350tis Kč, nebo můžu vzít VW CC rok 2012 s nájezdem 113tis km taky s DSG, ale cena 450tis Kč. Asi bych bral ten první, ale tam mě štve, že nemá delené zadní sedadla a je to jenom 4-místná verze. :roll:
VW Passat B8 2.0 BiTdi
VW CC 2.0 TDi DSG - TDiFun 125kW

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Qido »

U koupě CC bych teda ROZHODNĚ řešil úplně jiné věci než sedačky (ne)praktičnost CC. Od toho jsou jiná auta...

Uživatelský avatar
Vacul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 29.08.2016 19:09
Bydliště: Ostrava

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Vacul »

A co máš prosímtě na mysli? Obě auta jsou po prvním majiteli a měli by být naprosto vpohodě.
VW Passat B8 2.0 BiTdi
VW CC 2.0 TDi DSG - TDiFun 125kW

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Qido »

:roll: Bez komentáře.

Uživatelský avatar
Vacul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 29.08.2016 19:09
Bydliště: Ostrava

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Vacul »

Qido píše::roll: Bez komentáře.
Děkuji za radu :wink:
VW Passat B8 2.0 BiTdi
VW CC 2.0 TDi DSG - TDiFun 125kW

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od KJirka »

Vacul píše:Takže pokud to má 4 místa, je asi zbytečné to nějak řešit a dodělávat to prostřední páté místo. Popravdě mám teď dilema...buď mám možnost vzít Passat CC rok 2010 s nájezdem 152tis km a DSG za cca 350tis Kč, nebo můžu vzít VW CC rok 2012 s nájezdem 113tis km taky s DSG, ale cena 450tis Kč. Asi bych bral ten první, ale tam mě štve, že nemá delené zadní sedadla a je to jenom 4-místná verze. :roll:
Jako vůbec neváhej a kup to CC. Je to přeci novější model, o dva roky mladší a menší nájezd. Jestli do toho ty peníze chceš a můžeš investovat, tak to udělej. CC je v řadě detailů lepší, než Passat CC. Měl jsem oba. A tři místa vzadu bych asi fakt neřešil, koupíš-li přeci jen čtyřmístný, budou s tím akorát potíže. Já měl ve starým CC 4 místa a za 4 roky jsem jednou jedinkrát měl potřebu cestovat v pěti lidech. U tohoto CC mám 5 míst a nevyužil jsem je ještě nikdy.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Tomikcek »

Pánové měl bych dotaz, co vše je potřeba a zda to vůbec jde přehodit nesklopnou zadní lavici za sklopnou ? Díky
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
Vavryss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.07.2016 12:27
Bydliště: Zlín

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od Vavryss »

Chlapi, taky malej dotaz, pro sundání zadní lavice na Passatu CC, jsou tam jenom clipy a stačí jen silou vytáhnout?
Passat CC ´09, 2.0 TDI 125KW, DSG

miri009
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 15.07.2011 18:27
Bydliště: Trutnov

Re: Passat CC - výměna zadních sedadel za sklopná

Příspěvek od miri009 »

Ano,celkem 4, dva na bocích a dva vepředu.......
Passat CC 2011 2,0 TDi , 125 kW, DSG
Golf Sportsvan Marathon Edition 2016 1,4 TSi, 92 kW

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“