Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od tomášek pasat »

Zdravím,předem se omlouvám že to píšu sem,ale opravdu mi to nedalo a chci Vám napsat info o uživateli NewmansZlin.

Před nějakou dobou mi došla zprava zz WW fora o zájem ke koupi pneu. Viz odkaz:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=301058&p=3188868" onclick="window.open(this.href);return false;

Psal nějaký pan Zdeněk Novak,že má zajem o koupi pneu,po měsíčni korespondenci a domlouvání se odmlčel,tak jsem mu napsal,že tedy pneu ruším,pk za týdem mi napsal že se vrátil z nemocnice a že není co obout,tak sem mu odepsal,co tedy po mě chce,na to Pan Novák reagoval,že už nic, že boural a že auto je naa odpis,tak sem mu odepsal,jasné,už mi nepište.

Ráno k mému udivu mi napsal Pán tohle : :yahoo:

V pořádku, teď už Vám začne psát jen Policie ČR...Continental Barum rozhodně neprodává takto pod cenou a zaměstnanecký benefit to asi taky nebude, co vy na to?
Doporučuji Vám, aby jste okamžitě stáhnul veškeré nabídky našich plášťů ze všech portálů.Vyšetřování běží.

Už jsem tady pár klukum pneu dodal,a myslím že byli vždy spokojeni .Proto to sem dávám.
Pneu jsou vždy vyzvednuty z prodejny best drive,není to tedy žádná černota. :drinks:

V případě že se to sem opravdu nehodí,poprosím admina o smazaní.
Díkec

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od GOLFÁK »

Hoď to i sem http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=133" onclick="window.open(this.href);return false;.
A už se ti někdo z PČR ozval?

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od tomášek pasat »

Nn,nemyslím si,že by se někdo ozval :D ,ale klidně mužou.Nevím co by jim řekl,že mám na ww foru levné contíky?Je to nějaký zamindrákovaný ubožák.Dal jsem to tu jen proto, at vidíte,co je to za hovado.

NewmansZlin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19.07.2016 11:24

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od NewmansZlin »

Vážený pane Pinďáku, budu rád, když tuto informaci budete šířit co nejrychleji a nejvíce lidem. Z Vaší strany se jedná totiž o nedovolené podnikání-zprostředkování za provizi bez řádné platby DPH...Z mé strany bude prověřen celý proces obchodu. S pozdravem, ZN (admina prosím, pokud o to stojí o přímý kontakt mé osoby za účelem detailního rozboru).

tomášek pasat píše:Zdravím,předem se omlouvám že to píšu sem,ale opravdu mi to nedalo a chci Vám napsat info o uživateli NewmansZlin.

Před nějakou dobou mi došla zprava zz WW fora o zájem ke koupi pneu. Viz odkaz:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=301058&p=3188868" onclick="window.open(this.href);return false;

Psal nějaký pan Zdeněk Novak,že má zajem o koupi pneu,po měsíčni korespondenci a domlouvání se odmlčel,tak jsem mu napsal,že tedy pneu ruším,pk za týdem mi napsal že se vrátil z nemocnice a že není co obout,tak sem mu odepsal,co tedy po mě chce,na to Pan Novák reagoval,že už nic, že boural a že auto je naa odpis,tak sem mu odepsal,jasné,už mi nepište.

Ráno k mému udivu mi napsal Pán tohle : :yahoo:

V pořádku, teď už Vám začne psát jen Policie ČR...Continental Barum rozhodně neprodává takto pod cenou a zaměstnanecký benefit to asi taky nebude, co vy na to?
Doporučuji Vám, aby jste okamžitě stáhnul veškeré nabídky našich plášťů ze všech portálů.Vyšetřování běží.

Už jsem tady pár klukum pneu dodal,a myslím že byli vždy spokojeni .Proto to sem dávám.
Pneu jsou vždy vyzvednuty z prodejny best drive,není to tedy žádná černota. :drinks:

V případě že se to sem opravdu nehodí,poprosím admina o smazaní.
Díkec

NewmansZlin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19.07.2016 11:24

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od NewmansZlin »

Vážený pane Pinďáku, budu rád, když tuto informaci budete šířit co nejrychleji a nejvíce lidem. Z Vaší strany se jedná totiž o nedovolené podnikání-zprostředkování za provizi bez řádné platby DPH...Z mé strany bude prověřen celý proces obchodu. S pozdravem, ZN (admina prosím, pokud o to stojí o přímý kontakt mé osoby za účelem detailního rozboru).

Uživatelský avatar
dejw82
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 21.11.2012 18:31
Bydliště: Praha

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od dejw82 »

Tebe bych rád potkal! :hook1:
Naposledy upravil(a) dejw82 dne 15.09.2016 22:20, celkem upraveno 1 x.
VW Passat 2.0tdi,103kw,bkp
VW Multivan 2,5tdi, 96kw,axd

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od KJirka »

nevím, jestli o to stojí Admin fóra, ale já rozhodně o podobný kašpary nestojím, takže se laskavě zklidni (tady si zatím ještě tykáme) a běž prudit někam jinam. Úřední postupy se neřeší na netu, pane kolego !
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od doktor013 »

boze to jsme to dopracovali, ...to uz je jak v tom svejkovi...nemam slov.....a bude to jeste lepsi s EET, hlavne ze tu mame vietnamce v medvedech a vic jak 20 let lihovou, topnou a ja nevim jakou mafii... to nikomu to nevadi, protoze kdo maze ten jede a budou hlidat na netu obyc lidi fujtajxl, to je zase neco ...
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od skacel99 »

NewmansZlin píše:Vážený pane Pinďáku, budu rád, když tuto informaci budete šířit co nejrychleji a nejvíce lidem. Z Vaší strany se jedná totiž o nedovolené podnikání-zprostředkování za provizi bez řádné platby DPH...Z mé strany bude prověřen celý proces obchodu. S pozdravem, ZN (admina prosím, pokud o to stojí o přímý kontakt mé osoby za účelem detailního rozboru).
Ty jseš strašná piča. :fool:
Přesně kvůli takovejmhle zmrdům a bonzákům to tu jde směrem,kterým to jde. Sami v životě nic nedokážou,ale hlavně že škodí druhým.

EDIT:Omlouvám se adminovi,jestli to bude řešit,ale dotyčný je fakt kretén a nedalo mi to

sovel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 21.04.2015 18:09

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od sovel »

Hnus! A pro bonzaka...je mi lito vim jak to chodi jak ty, tak ani pcr neprokazete ani prd,je ale pekne ze jsi se projevil ;)

Šeba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 22.04.2014 19:05

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od Šeba »

Jojo, tady se projevuje česká nátura ve stylu: "Soused si koupil kozu...", "tak ať mu chcípne!"

Práskač jen závidí a bohužel nemá odvahu zvednout pr**l z gauče...
BMPčko 400k km

www.battery-import.cz / www.battery.cz / http://www.battery-import.sk

Kdyby přístroje, které lidé během doby vynalezli, ještě taky fungovaly - to by byl příjemný život!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od KJirka »

hoši asi takhle : kdyby se jednalo o nějakej delikt proti zákonu, nebudou to příslušný orgány řešit tady, žejo. A kohokoliv jinýho můžeme demokraticky poslat do pr**le, což jsme taky jednohlasně udělali. Je to především smutná ubožárna a kazí mi to při čtvrtku náladu. Na druhou stranu mě baví, že už vím, kdo to je :D :wink:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od GOLFÁK »

A kdo ať máme lepší náladu všichni :D

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od KJirka »

lepší náladu si šetřím výhradně pro sebe
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od tomášek pasat »

kuci díky,že jste se za mě postavili,já osobně si z toho nic nedelám,je to jen chudák tady od Misločovic u Zlína.
Nevím o co mu jde,a každý rozumný človek ví, že se mu všude vysmějí.:D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“