Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od skacel99 »

No,v dnešní Babišově době bych si tím vysmátím nebyl až tak jistej. Ale tak to asi bude,že se bude šlapat po malejch firmách,živnostnících,případně soukromých osobách,kteří občas něco prodají bez papíru. Ale na větší šmelinu jsou všichni krátcí. Že tu ťamani ve velkým valí neokolkovaný cigára a chlast někde z banánistánu,to už nikoho nesere

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od tomášek pasat »

on zatím pan Novák neví,proti komu by případně stal,tím nemyslím sebe,ale každopadně klidně at něco rozjede.
Ale myslím,že ho to bude ve final hodně mrzet.
Je fakt že jsem z takového zmrda znechucen,ale muže ukázat jaký je boss uvidíme :D

ješte nechápu jk vubec ten blb muže vedet,jestli jsem někdy něco prodal, prodal bez faktury.On už z nadpisu prodám levné pneu někoho obvinuje z krácení daně:D sem holt kriminálník.
V prodejně best drive se zasmejí až jim to budu zítra vykladat. Blbečkum z MACHOVÉ ZDAR

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od tomášek pasat »

skacel99 píše:No,v dnešní Babišově době bych si tím vysmátím nebyl až tak jistej. Ale tak to asi bude,že se bude šlapat po malejch firmách,živnostnících,případně soukromých osobách,kteří občas něco prodají bez papíru. Ale na větší šmelinu jsou všichni krátcí. Že tu ťamani ve velkým valí neokolkovaný cigára a chlast někde z banánistánu,to už nikoho nesere
to máš pravdu,uvidíme,každopadně Vas budu informovat jak to probíhá.

Uživatelský avatar
Johnyhu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 02.08.2015 20:03

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od Johnyhu »

A ty už jsi mu ty pneu nacenil ve zprávě? Že jestli ne tak to znamená že nemá dostatek podkladů pro zahájení vyšetřování ale co já vim třeba na to půjde nějak "od lesa". :D
VW Passat B5 1996 1.9TDI 81Kw AFN

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od tomášek pasat »

nacenit mu mužeš co chceš,kdybych mu je prodal a nedal fakturu,tak možná by někde něco mohl,ale ja sem mu nic neprodal,on mi vypisoval že chce pneu,tak sem mu napsal,že muže mít nové přímo z prodejny BEST DRIVE.

Uvidíme z kterého lesa příjde :D

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od doktor013 »

vim ze sem politika nepatri ale stejne to kjirka smaze :).....pokud fyzicka osoba - neplatce DPH proda cokoliv fyzicke osobe neplatci DPH nevidim problem, tak at rovnou zavedou dane z prodeje movitych veci....nestaci ze ty sazby globalne zvysujou, pak se divi ze to jde okolo, nehlede ze se teprve ukazuje co na vsechny chystaj, do roku 18 se budou temer vsechna svobodna zivnostenska povolani budou registrovat na webovkach FU, beda jak prijmes platbu v hotovosti a nenahlasis ji, to bude pokut a vic takovych agentu provokateru...nereknou to na ferovku ale pekne pomaloucku polehoucku...no a vyjimku dostanou prave stankari cha, je to populismus v praxi....

ad cigara, ukrajina, balkan tj. makedonie, bulharsko ve velkym, proto do madarska muzes mit jen dve krabky, jen ti nasi celnici to nejak nevidi ze a sapa v libni jede pres ty vsehcny pokuty dal, a co delaji posranci ...nic ruka ruku myje
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od ppfox »

tak to je slušně krutopřísný vlákno tvl 8O

a když jsme tedy v tom a když už se tady bude vyšetřovat, tak ať to vezmeme komplet...přznávám se, že jsem někdy v létě 1975 ukradl Péťovi pytlík kuliček kde byly i 4 skleněnky, z toho 1 byla ta dražší duhová, pak někdy v roce 1980 jsem hodil 3 (slovy tři) poplašňáky do schránky panu Novotnému a ještě jsem se mu drze smál a taky bych nerad opomněl že v srpnu 1986 jsem stáhl ve 4 hodiny ráno závory na přejezdu a přivázal jsem je ke kamenu a za rohem jsem se tlemil tomu pánovi v šedivé škodě 105 jak kouří nervozně už 3-tí cigaretu a čeká kdy projede kurvwa konečně ten vlak :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od tomášek pasat »

ppfox píše:tak to je slušně krutopřísný vlákno tvl 8O

a když jsme tedy v tom a když už se tady bude vyšetřovat, tak ať to vezmeme komplet...přznávám se, že jsem někdy v létě 1975 ukradl Péťovi pytlík kuliček kde byly i 4 skleněnky, z toho 1 byla ta dražší duhová, pak někdy v roce 1980 jsem hodil 3 (slovy tři) poplašňáky do schránky panu Novotnému a ještě jsem se mu drze smál a taky bych nerad opomněl že v srpnu 1986 jsem stáhl ve 4 hodiny ráno závory na přejezdu a přivázal jsem je ke kamenu a za rohem jsem se tlemil tomu pánovi v šedivé škodě 105 jak kouří nervozně už 3-tí cigaretu a čeká kdy projede kurvwa konečně ten vlak :mrgreen:
jsme dva kriminálnici :baseball:

Uživatelský avatar
Ondra4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 22.04.2010 17:03
Bydliště: Plzeň-Klatovy

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od Ondra4x4 »

ppfox píše:tak to je slušně krutopřísný vlákno tvl 8O

a když jsme tedy v tom a když už se tady bude vyšetřovat, tak ať to vezmeme komplet...přznávám se, že jsem někdy v létě 1975 ukradl Péťovi pytlík kuliček kde byly i 4 skleněnky, z toho 1 byla ta dražší duhová, pak někdy v roce 1980 jsem hodil 3 (slovy tři) poplašňáky do schránky panu Novotnému a ještě jsem se mu drze smál a taky bych nerad opomněl že v srpnu 1986 jsem stáhl ve 4 hodiny ráno závory na přejezdu a přivázal jsem je ke kamenu a za rohem jsem se tlemil tomu pánovi v šedivé škodě 105 jak kouří nervozně už 3-tí cigaretu a čeká kdy projede kurvwa konečně ten vlak :mrgreen:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: já jsem se smíchy pochcal :rofl:
Passat 3AA variant 2.0TDI DSG CFFB
Passat 3C 1.9TDI BXE

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od tomášek pasat »

hele,začínam být populární,už mi píšou uživatele,jestli tady mužou něco prodat nebo ne.
Mužete,jen si pohlídejte at kupec neni Zdeněk Novák :D

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od teekey »

obcas je tu zabavne cteni :mrgreen:
jenom si dovolim trosku pripojit/doplnit k diskuzi.

Pokud nekdo vykonava opakovanou cinnost za ucelem zisku (coz v tomhle pripade je), je treba mit ZL, radne vystavovat faktury atd. (V pripade opakovane cinnosti se na zadne rocni limity nehraje, ZL musi byt). Predpokladam, ze to tady v tomto pripade bude v poradku a jedine co "certi" nejspis kamenika bude cenovka na urovni podpultovky. Docela bezne se ale vyskytuji lide (zejmena na socialnich sitich), co nekde neco nakoupi a preprodavaji, a zakonne povinnosti je zcela miji, a je bezne ze si toho "konkurence" vsimne a notifikace na COI, ZU, FU chodi promptne.

Vyse uvedene se samozrejme netyka prodeje osobnich veci.
tomášek pasat píše:hele,začínam být populární,už mi píšou uživatele,jestli tady mužou něco prodat nebo ne.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od tomášek pasat »

no samozřejme fakturu panu Novákovi rádi vystavíme,klidně i na kamion pneumatik :D

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od tomášek pasat »

a ta cenovka ho asi čertit taky nebude,protože mi posílal eshop kde sada vyšla na 16 500,a já mu ji nabízel za 18500,jenže pk musel do nemocnice,nejspíš z hlavou,pk prej boural a auto je na odpis,tak ted si asi myslí že vysoudí něco na opravu :D

Uživatelský avatar
Lada.s
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 443
Registrován: 24.05.2011 12:38
Bydliště: Oslavany

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od Lada.s »

No a v čem je teda lepší koupit od tebe za 18500 než v eshopu za 16500? Obráceně bych to chápal
Nerýpu, jen se ptám :)

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma prodej pneu continental-problem s uživatelem !

Příspěvek od lukasko144 »

tomášek pasat píše:to máš pravdu,uvidíme,každopadně Vas budu informovat jak to probíhá.
Nejake novinky ??
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“