Uvažuji o prodeji PASSAT B6 kombi/variant, 1,9tdi - 77kw -> chip 99kw, 2007

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Dj LAky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 15.09.2012 17:38
Kontaktovat uživatele:

Uvažuji o prodeji PASSAT B6 kombi/variant, 1,9tdi - 77kw -> chip 99kw, 2007

Příspěvek od Dj LAky »

Nazdar pánové (dámy), fanoušci VW,

uvažuji o prodeji svého auta. Je to Passat Variant, r.v. 2007, 1,9 tdi - chip na 99kw, nástavbové xenony (jdou jednoduše sundat).

Má najeto necelých 300.000 km, pravidelně servisován, olej měněn každých cca 15 - 20.000 km - vše je doložitelné účty ze servisu - používán k práci obchoďáka po celé ČR, takže nejen krátké tratě. Při čipu (loni na jaře) měněna spojka a turbo. Před pár týdny výměna vačky, čepiček, rozvodů. Motor šlape jak hodinky, výkon výborný. Samozřejmně menší kosmetické vady + jedna větší na zadním levém boku (promáčklina + z boku poškrábaný nárazník). Také občas zlobí magnetická tlačítková brzda - kvůli špatnému kontaktu v tlačítku sepne/vypne někdy až po několikátém pokusu. Obojí můžu nechat opravit, ale nejdřív mě právě zajímá - od vás, fanoušků VW - jakou může mít toto auto prodejní cenu a jestli třeba tu promáčklinu nenechat někomu, kdo si ho ještě více vymazlí sám v dílně a třeba mu dá nový celo-lak...

Předem moc děkuji všem za rady či komenty.
passat1.JPG
passat2.JPG

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Uvažuji o prodeji PASSAT B6 kombi/variant, 1,9tdi - 77kw -> chip 99kw, 2007

Příspěvek od Pisa »

Ahoj,

no upřímě za to moc nečekej, ceny se pohybují nízko. Myslím si, že budeš rád, pokud dostaneš okolo 130tisíců, záleží, jak moc na to budeš spěchat, bazary jsou plné těchto aut viz: https://www.sauto.cz/osobni/hledani#!ca ... &model=762" onclick="window.open(this.href);return false;
Záleží taky trochu na stavu interiéru a výbavě, ale to zas takový vliv na cenu nemá.

Já osobně bych se na tu promáčklinu vyprdnul a prodal to i s tím, je to auto staré skoro 10let, takže se s nějakou kosmetikou musí počítat.
Motorek ruční brzdy bych asi opravit nechal, taky se ti může stát, že tě to někde nechá a už to neodbrzdíš. Je tu dost šikovných lidí, kteří ti to za "pár" korun udělají.

Tady máš podobné inzeráty tvému co jsem našel, tak si o ceně můžeš udělat obrázek sám:
https://auto.bazos.cz/inzerat/65440989/ ... rv2007.php" onclick="window.open(this.href);return false;
https://auto.bazos.cz/inzerat/65648223/ ... I-77KW.php" onclick="window.open(this.href);return false;
https://auto.bazos.cz/inzerat/65615408/ ... r-2006.php" onclick="window.open(this.href);return false;
https://auto.bazos.cz/inzerat/65597774/ ... 5oookm.php" onclick="window.open(this.href);return false;
https://auto.bazos.cz/inzerat/65588784/ ... E-V-EL.php" onclick="window.open(this.href);return false;

atd..

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Uvažuji o prodeji PASSAT B6 kombi/variant, 1,9tdi - 77kw -> chip 99kw, 2007

Příspěvek od Prochy01 »

Co chceš k tomu rict: stary auto s "blbym" motorem, "pochybným" cipem (nerikas u koho byl udelany, neukazujes graf z brzdy), najety hektar, vybava a stav vnitrku je otaznik, zvenku tedy obouchany, nefunguje rucka a majitel neni schopen ani vymenit tlačítko (pokud je to otazka jen tlacitka), ve světlech sracky za ktery by mely byt na miste sebrany papiry a korunují to nesmyslne fotky z photoshopu, kde ma byt rado lestenka ve stavu - v tomto kontextu prodejne stěží na nahradni dily!

Zacni normalnima fotkama, popisem výbavy, info o chipu + graf z brzdy (cip fusarsky udelany je hendikep a pokud nemas odbrzdeno ani nevis co tam je), sprav detaily a pak dostanes cca 70-90tis - kdyz to tedy bude slusne vybaveny, nebo se najde nejaky hejl :-)))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Dj LAky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 15.09.2012 17:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Uvažuji o prodeji PASSAT B6 kombi/variant, 1,9tdi - 77kw -> chip 99kw, 2007

Příspěvek od Dj LAky »

No, nejsem radobyodbornik jako ty, proto se tady na foru ptam slusne o radu. Chip delal servisak a lidi, co staveji zavodaky a jezdi rally. Nejaky graf jsem nikdy nevidel, ani nevim, co tim myslis. Chtel jsem jen sviznejsiho kombika, nez to bylo, a to ucel splnilo... Kdyz jsem ho kupoval, tak me naopak kazdy odrazoval od 2.0, ale ze mam radeji brat 1,9 na kterych nemecti taxikari nalitavali i milion km... takze nechapu, proc "blby" motor...? Tlacitko jsem nevymenil, protoze parkuji na rychlost a nikdy jsem ho nepouzival... Kazdopadne diky za nazor.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Uvažuji o prodeji PASSAT B6 kombi/variant, 1,9tdi - 77kw -> chip 99kw, 2007

Příspěvek od Jirka. »

S těma vadama a s tím nájezdem počítej prodejní cenu cca 100-120 podle toho jak budeš spěchat na prodej.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Dj LAky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 15.09.2012 17:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Uvažuji o prodeji PASSAT B6 kombi/variant, 1,9tdi - 77kw -> chip 99kw, 2007

Příspěvek od Dj LAky »

Diky za odpoved a nazor... ;-)

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Uvažuji o prodeji PASSAT B6 kombi/variant, 1,9tdi - 77kw -> chip 99kw, 2007

Příspěvek od Prochy01 »

Nemas zac, rikam ti slusne svuj pohled. Ptal ses jak to kdo vidi, ja to vidim jak pisu. Cip nebudu dale komentovat, rozumny clovek od tohoto da ruce pryc. Parkovani na rychlost to taky nechapu a dale nekomentuji, dovolím si jen snadnou otázku - od ceho myslis, ze se parkovaci brzda jmenuje parkovaci? Ale tak lidi delaji vetsi blbosti, nez ze parkuji na rychlost, ze.

Zpet k tematu: pokud uvazujes o prodeji, prodej to co nejrychleji/nejdrive, vse je otazka ceny a predstavu za kolik cca muzes dostat si udelas sam, kdyz prohlednes inzerci - na to zadne rady nepotrebujes - pak uz je to vzdy otazka dohody mezi kupujícím a prodavajicim.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Uvažuji o prodeji PASSAT B6 kombi/variant

Příspěvek od KJirka »

Jestli ti slouží dobře a nemáš potřebu výměny, tak si ho nech, protože jak všichni píšou, nic za něj nedostaneš. A když chceš slyšet názor, tak sem dávej reálný foto a ne tohle.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Uvažuji o prodeji PASSAT B6 kombi/variant, 1,9tdi - 77kw -> chip 99kw, 2007

Příspěvek od teekey »

2Dj LAky:
zkus se podivat do bazaru jak vypada popis auta k prodeji, pak sem nahrej fotky realneho stavu + lepsi popis tech vad/oprav a dostanes lepsi odhady cen. Ale takovych aut je na bazaru hromada a pokud to je ve vnitr nejaky "trendline" tak to bude tezke prodat za slusne penize, spis to spadne kolem te stovky.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“