"Zaseknuté" LP dvere-zámok

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: "Zaseknuté" LP dvere-zámok

Příspěvek od smecák »

Dakujem, chápem. Riešim to v rámci času, som s činžiaka a mal som aj iné "nepríjemnosti". Nepoznám ľudí čo by to vedeli, vačšinou iba "meničov súčiastok". Už asi iba kúpiť nový, a starý potom ..neviem čo. alebo -v mojom prípade vw servis kde si cenu netrúfam odhadnúť, aj ked si prinesiem nový zámok.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: "Zaseknuté" LP dvere-zámok

Příspěvek od Goauld »

Pokud v tom zámku něco uvnitř prasklo, tak budeš stejně potřebovat jinej. Ale rovnou říkám, že ty levny náhrady nebrat, to už je lepší koupit z vrakáča, preventivně ho rozdělat a přepájet a pak namontovat.
Odkud vlastně si ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: "Zaseknuté" LP dvere-zámok

Příspěvek od smecák »

Ahoj Goaulde. Poriešil som to, konečne-hotovo. Dakujem, plech išiel von aj pri zavretých dverách a podarilo sa mi ich aj otvoriť ale "neviem ako",- rozobral som aj stred.stlpik kvôli prístupu, potom z vnútra "potrieskal" po zámku -vybral z neho pružiny na tiahlach ,skúsil potiahnut a bolo otvorené.-náhoda. Dal som tam nový-dúfam že neobanujem-stál 30e z kelly-značka AIC .
Inak som tvôj SK sused, "čechoslovák" z Hlohovca. Trnavský kraj.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: "Zaseknuté" LP dvere-zámok

Příspěvek od Goauld »

Slovensko mě bylo jasny, šlo mě o město samozřejmě :wink: Nejsi tak daleko, jenom 160km, to na výlet ještě není tak moc :lol:
Ten zámek uvidíš jestli vydrží, ACI je sice taková jakoby značka, ale tyhle věci mají stejně čínsky, takže kvalita nic moc, ale snad něco vydrží.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: "Zaseknuté" LP dvere-zámok

Příspěvek od smecák »

Na výlet tak "akurát". Rád ťa privítam až by si sem mal niekdy cestu. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“