Passat B7 - zapojení park.kamery

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
karlos3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 24.05.2008 21:48

Passat B7 - zapojení park.kamery

Příspěvek od karlos3 »

Zdravim místní šikuly, potřeboval bych radu, mám origo park.kameru a potřeboval bych poradit kam se zapojuje?..je mi jasná svorkovnice do RNS510 a kam ty dva kablíky??...Mám Passata Combi B7, r.v.2014...

Omlouvám se za založení tématu který už tu je několikrát, ale někde jsem nenašel co potřebuju, je tam mraky debat o "ničem" :D

ještě jednou děkuju
Přílohy
s-l1600.jpg
VW Passat B7 Combi, r.v.11/2014....2.0TDI 130kw

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Passat B7 - zapojení park.kamery

Příspěvek od Ergo »

Jeden na trvalé napájení, druhý na zpátečku.

ra.br
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 07.07.2014 19:31

Re: Passat B7 - zapojení park.kamery

Příspěvek od ra.br »

ano přesně tak, nedávno jsem to dělal. červený na +12, modrý světlo zpátečky, hnědý zem. Ale nečekej že to je úplně jednoduchý, musíš oddělat celej levej boční tapec v prostoru kufru, abys to dostal k podlahovým lištám až k pojistkové skříni, červený+12 napojíš na stálých +12v v pojistkové skříní, zem si chytneš kdekoliv ke karoserii . vyndat budíky protáhnout konektor k rádiu. A dostat konektor od kamery plastovou průchodkou z kabiny do kufru je u b7 taky sranda - není tam vůbec místo.

Uživatelský avatar
MistrWajn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 10.09.2015 13:51
Bydliště: Žilina/Bratislava

Re: Passat B7 - zapojení park.kamery

Příspěvek od MistrWajn »

A pasuje pin na stalych +12 do poistkovej skrine alebo su kable bez pinov? Na spiatocku kde najlepsie napajkovat, pri BCM? Ak ano ktory konektor a pin je pre spiatocku? Inak pasuju v pohode tieto cinske kamery do dveri? Dufam ze netreba ziadne upravy..
Passat B7 Variant | 2011 | 2.0TDI (CFFB) 103kW → 140HP

Moja B7 (by MW)link

ra.br
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 07.07.2014 19:31

Re: Passat B7 - zapojení park.kamery

Příspěvek od ra.br »

piny jsem tam neměl, budto si je sežeň anebo udělěj bypass redukcí na stávající pojistku, a na zpátečku jsem to dal přímo na 12v co je v zadní lampě světla zpátečky, je to asi nejjednodušší. žádné úpravy montážního otvoru nebyly potřeba

Uživatelský avatar
karlos3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 24.05.2008 21:48

Re: Passat B7 - zapojení park.kamery

Příspěvek od karlos3 »

Diky moc. Jj vim ze tj vo ruce to protahovat. Pred par lety mi jeste u B6 prdla zebrovana trubicka/hadicka od zadniho ostrikovace, asi na 3mistech, tak uz jsem to tehdy rozebiral a protahoval novou a auto dostalo par jmen :-D
VW Passat B7 Combi, r.v.11/2014....2.0TDI 130kw

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“