Návrh audio sestavy od 15k do 20k

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Doskyc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 23.05.2013 20:25
Bydliště: Lenešice

Návrh audio sestavy od 15k do 20k

Příspěvek od Doskyc »

Hezký den,

mám Polo 9N3, kde mám z výroby neskutečně nekvalitně hrající repráky pouze v předních dveřích. Předtím jsem jezdil s Oplem Corsou B, která s originálním repro z roku 1999 hrála 10x lépe. Rozhodl jsem se tedy, že investuji i do audia a když už, tak pořádně.

Rád bych dal dohromady set ze 2 repro do předních dveří, 2 repro do zadních dveří a 2 subáčů v oddělených boxech do kufru + pochopitelně zesík. Jsem bohužel naprostý amatér, takže nemám ponětí co je co, co všechno potřebuji a nepotřebuji a už vůbec netuším, co bych měl a neměl kupovat. Rád bych se dostal na 15 tisíc, ale mám na to stranou dvacítku, abych pokryl i montáž, kabeláž, atd.

Rádio mám KENWOOD s maximální výstupním výkonem 4 x 50W. Budu vděčný za každou radu. Naprosto ideální by bylo, kdyby mi někdo sepsal kompletní sestavu, případně rady, kterými když se budu řídit, docílím luxusního zvuku. Jsem na muziku ujetej a jsem doslova nešťastnej s tim zvukem mojeho mazlíka. :( Montáž budu nechávat na profi-firmě, takže mi stačí jen co mám koupit za repráky do předních a zadních dveří, jaký koupit zesilovač a jaké subáče v boxu, které ukotvím k bočním stěnám kufru.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Návrh audio sestavy od 15k do 20k

Příspěvek od ppfox »

sorry - přímo ti neporadím, ale když píšeš že montáž ti bude dělat profi-firma, tak ti taky něco doporučí-nabídnou...?
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Návrh audio sestavy od 15k do 20k

Příspěvek od Jarda S. »

http://www.revilohifi.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; navrhne a i namontuje
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
Doskyc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 23.05.2013 20:25
Bydliště: Lenešice

Re: Návrh audio sestavy od 15k do 20k

Příspěvek od Doskyc »

Mockrát děkuji za odpovědi. Nakonec jsem využil služeb doporučené firmy Hifo.cz, která mi udělala kompletní návrh a ještě mi dali za komplet setík slevu necelé 4 tisíce. Takže naprostá spokojenost.

RobinHudecek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 12.02.2016 12:11

Re: Návrh audio sestavy od 15k do 20k

Příspěvek od RobinHudecek »

Ohledně audia jsem měl úplně stejný problém, nakonec jsem koupil nové repráky ( relativně levné, do tří tisíc za sadu). A vyměnil jsem si je sám v garáži. Není to nic tak složitého, navíc se dají najít i různé návody a tak podobně. Zkuste to takhle, než pojedete do autorizovaného servisu, mohlo by vám to ušetřit peníze a stačí jen trochu šikovnosti :)

Jinak já je kupoval v obchodě Audioland a mohu doporučit - cena, rychlost dodání.
Případně se podívejte zde: http://www.audioland.cz/reproduktory-dle-typu-auta/" onclick="window.open(this.href);return false;

mají na stránkách i návody, takže myslím, že jasná volba :)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“