Rady ohledne touarega

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
romitek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 02.04.2015 22:41

Rady ohledne touarega

Příspěvek od romitek »

Ahoj lidi vim ze se to tu uz urcite milionkrat resilo ale nez bych to vse nasel tak je to tak na tyden v kuse ...uvazuji o koupi jineho auta a celkem se mi liby touareg idealne facelift...idealne v nejake super vybave s ruzumnejma km..nikdy sem s tim nejel a motor znam z a6 a z a8 kde byl super(krom vyrivych klapek) a pro zajmavost dalku s lehkou nohou umel jet po chipu mezi 5.7 az 6.5l...Jak funguje v tomto aute?Jak moc drzi vzduchovy podvozek?na co si u tohoto auta dat pozor,co z vybavy a celkove na aute casto odchazi?predem diky

michal29
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 04.05.2016 11:58

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od michal29 »

touareg zere vic, je tezsi. kolik na to mas? to je zasadni otazka at nekoupis vrak, pak se budes divit :)

romitek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 02.04.2015 22:41

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od romitek »

Dal bych do toho neco mezi 200 000-320 000
Je mi jasne ze bude zrat vic kdyz kolem 10je mi to asi jedno..

VOVKA.P
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 31.07.2015 22:41
Bydliště: Vychod ČR

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od VOVKA.P »

mne to bere kolem 11 - smišeny provoz
Touareg 3.0 tdi BKS

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od breh »

O kousek výše jsou dva vlákna
Chci Touarega
Spotřeba Touarega

Je toho málo ke čtení?

romitek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 02.04.2015 22:41

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od romitek »

Psal sem spotrebu jen pro zajmavost a o spotrebach sem cetl...ale vlakno chci touarega ktere ma asi 8 stran jsem cetl ale probira se tam spis kdyz nekdo kupoval touarega konkretni auta atd...cekal sem spis odpoved typu nekho kdo je fakt zna a napise:
Touareg ma problem s mechy odejde tam vecinou ten ventilek co je v hliniku a kdyz ho vytacis rozpadne se casto i hlinik ale da se to opravit...mechy nebo kompresor poznas podle toho jak rychle se zveda auto a jestly vydrzi v horni poloze bez dofukovani a pri dokoncovani povelu horni polohy nesmi touareg houpat nahoru dolu musi to byt plynule...neco takoveho sem cekal ze mi nekdo odpovi ohledne vsech veci co jsou casto poruchove na touaregoj...popripade treba zivotnost atd...ale predstava byla asi velka...

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od breh »

Chci Touarega 21 stran
Spotřeba 19 stran

Měchy se tu probiraly taky.Až budeš chtut jednou poradit někomu míň zkušenemu s tim žebys mu chtěl hodit odkaz na to co je probrane pak pochopíš ,že diky duplicitním odkazum pořad dokola je najit něco skoro nemožne.
Bohužel musim konstatovat že tak nepřehledné odděleni jako ma Touareg se hned tak nevidi.
Velice by prospělo kdyby to i tady bylo rozděleně do témat jako jinde.Protože to bude jenom horši.
A zásah moderatora by velice prospěl.

Tím jsem se tě romitku nechtěl nijak dotknout,časem pokud tu zustaneš pochopiš.

spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od spagre »

Je to asi jak píšou chlapi viz výše. Já když jsem ho už před rokem chtěl, pročetl jsem celé fórum asi 3x:)
Každopádně jestli chceš FL s málo km, taxi připrav více než 320k. Taky jsme chtěli v létě něco za tuto cenu, ale nakonec nás vyšel na 430k. Km 122k poctivých a pač ho kamarád servisoval, nebylo co řešit. Po koupi jsem musel vyměnit ložisko uložení kardanu. To je asi celé. Nyní po 9000 km za ty tři měsíce už vím, že bude potřeba vyměnit těsnění, nebo ventilek vzduchu u předního kola. Borec říkal, ať to pravidelně stříkám wd, že pak půjde třeba lépe vyšroubovat a bude stačit jen to těsnění (50/2000 Kč). Hlavně to chce si připravit prachy třebas aj na kola. Jen zimáky vyšly na 15k + přezutí atd. No a pač se stím jezdí skvěle, tudíž si rád dojedeš třeba ještě na jednu dovču, tak i ta spotřeba pak skočí do peněz :laugh: Tož můj názor je, že jestli koupíš něco co neznáš za 300k s najetými nepotvrzenými 200k, tak tě to může snadno přijít na další stovky... Ale taky to je asi kus od kusu.
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

Uživatelský avatar
bauer
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 19.07.2012 18:11
Bydliště: Ostrava

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od bauer »

Jj, Breh ma pravdu, je tu ku*va bordel. Uz ani ja se tu pomalu nevyznam. Kaj je predseda?
ex Passat B5.5 sedan 2.3V5 125kW 4motion
ex Touareg 7LA 3.0V6 165kW+chip
ex Rapid Spaceback 1.2TSI 66kW
Touareg 7P6 3.0V6 193kW
Octavia Combi 5E 1.5 110kW

DannyT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 25.07.2016 20:54
Bydliště: Plzeň

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od DannyT »

Off topic - nechci praskat ale breh je velmi schopny ex-moderator z jineho phpbb fora a jine znacky a urcite by pomohl touarega zprehlednit. :mrgreen:
VW Passat 2014 2.0 tdi BlueTdi

romitek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 02.04.2015 22:41

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od romitek »

breh: já ti rozumím..Snad na všech fórech pokud je založené už téma a někdo se na to zeptá píši i já použij funkci hledat.Bohužel v tomto případě to moc nejde...Je toho tu napsáno spousta ale tak zahrabaná že je člověk bez šance najít něco všeobecně....Ano pokud bude hledat jak vyřešit problém s měchy jak opravit uložení kardanu tak to najde ale jinak je to tu s prominutím bordel...a stačilo by uzavřené nebo promazávané téma kde by se napsalo vše na co Touareg trpí jak se zjistí jestli je to rozbité a kde se to dá najít a třeba pod každou věcí odkaz na další téma, kde se to řeší jako jsou třeba návody na opravy doma...Skus si schválně projít chci Touarega vše si pročtu a řekni mi co vše ses z toho dověděl....dle mě v podstatě nic z toho co bys o technice chtěl vědět....a v poho nejsem uražený jen se ti snažím vysvětlit o co mi jde..

VOVKA.P
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 31.07.2015 22:41
Bydliště: Vychod ČR

Re: Rady ohledne touarega

Příspěvek od VOVKA.P »

nevim jak FL ale doFL mel problemy s viřivema klapkama a klapkou sani (u EGR)
Touareg 3.0 tdi BKS

Odpovědět

Zpět na „Touareg“