Composition Touch, Colour, Media

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Navigace Discover Media nebo rádio Composition Media + telefon s navigací přes USB

Příspěvek od x-father »

Já používám magnetický držák z ali za asi 3USD a už bych nikdy nechtěl nic jiného.
Je to držák na sklo, ale pokud někdo dává přednost držákům na výduchů, tak se to dá sehnat taky.

Je to jen přísavka a gumové kolečko o průměru málo přes 3cm s magnetem. Ve výhledu nezakrývá. Telefon z toho nepadá, posazení do držáku trvá vteřinu a nevyžaduje přesnost a soustředění a ani nezáleží v jaké poloze ho tam odložím.

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Navigace Discover Media nebo rádio Composition Media + telefon s navigací přes USB

Příspěvek od ladaf »

pajosII píše:
ladaf píše:Záleží jak často potřebuješ navigaci, já například málo takže mi nevadí otravovat se s kabelama a držákem na mobil. Pokud ale denně, neváhal bych připlatit si za Discovery Media.
ahoj, když jsem spárovaný telefonem pomocí BT s rádiem, tak mi nejde zvuk navigace z mobilu, ( slyším ho v rádiu jen při tel. hovoru ), co je špatně ?
Je to podle mě normální, do auta z mobilu jde zvuk z bluetooth audio a z telefonniho hovoru. Z navigace v mobilu prostě nepůjde. To máš jak kdyby sis pustil v mobilu youtube a čekal že zvuk půjde do auta když máš spárován tel pres BT. K tomu jsou už ty carplay atd..
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: Navigace Discover Media nebo rádio Composition Media + telefon s navigací přes USB

Příspěvek od anti_bot »

Normální to je pouze pokud máš zapnuté rádio. Pokud si přes tlačítko "Media" zvolíš "BT Audio", pojede ti veškerý zvuk z tel do repráků...jak píše ladaf o youtube, nepotrebujes k tomu car play..proste to jede pres "BT audio"...tak si musíš rozmylset, jestli chces poslouchat radio nebo hlasky z navigace...
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Navigace Discover Media nebo rádio Composition Media + telefon s navigací přes USB

Příspěvek od ladaf »

Díky za objasnění, BT audio nepoužívám tak jsem to nevěděl (že tam jde veškeré audio z tel). Ale zní to logicky :-)
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: Navigace Discover Media nebo rádio Composition Media + telefon s navigací přes USB

Příspěvek od anti_bot »

rado se stalo :)
ja na to prisel nahodou...nabijel jsem telefon pres USB a nesel mi z nej zvuk...tak jsem "vsechno mackal" az jsem se promackal ke zvuku v repro... :lol:
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

Jacks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.10.2016 08:52

Composition colour

Příspěvek od Jacks »

Chtěl bych se zeptat na podporu bluetooth. V příručce k rádiu (touch, colour) vydané vw 05/16 je v popisu rádia colour i podpora bluetooth, ale v rádiu o rozhraní bluetooth není nic. VW golf 7 / 2016. Jde jen o aktualizaci software? Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Composition colour

Příspěvek od Mirco »

protože je třeba objednat telefonní rozhraní :wink: jinak už do auta BT nedostaneš :wink:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Composition Coloura

Příspěvek od tornado1 »

Ale dostaneš, stačí vyměnit main unit
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od ladaf »

To je nějaká novinka od roku 2016 že rádio nemá BT?
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od x-father »

Já jsem nedavno používal jednu aplikaci na navigaci, kterou běžne nepoužívám. Stála za totální starou bačkoru, ale měla jednu funkci, kterou žádná jiná aplikace neumí a to je škoda.

Ono to totiž umělo si přepnout vstupy na rádiu, když to něco říkalo.

prostě jsem měl připárovaný telefon přes BT a puštěné radio. Když navigace chtěla něco říct, tak radio přestalo samo hrát a přeplo si na vstup bluetooth audio. Zazněl pokyn z navigace z telefonu a pak se zase zpátky spustilo radio. Když se to stalo poprvé, tak jsem chvíli nechápal co se děje.

To je parádní funkce, ale žádná běžá navigace, jako googlemapy, nebo waze to nedělá.

efreeti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 31.07.2013 14:05

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od efreeti »

A jak se ta aplikace jmenovala?
VW Golf VII 1.4TSI 103kW Highline MY2013

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Mirco »

ladaf píše:To je nějaká novinka od roku 2016 že rádio nemá BT?
Composition Color nemá :wink:

Uživatelský avatar
MazyFM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 19.11.2013 21:03

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od MazyFM »

x-father píše:Já jsem nedavno používal jednu aplikaci na navigaci, kterou běžne nepoužívám. Stála za totální starou bačkoru, ale měla jednu funkci, kterou žádná jiná aplikace neumí a to je škoda.

Ono to totiž umělo si přepnout vstupy na rádiu, když to něco říkalo.

...
Takhle mi teď funguje Sygic. Nemám vysledované jestli to je upgradem nového androidu nebo aplikace. Mobil je S5 Neo, normálně spárováno přes BT.
Osobně mě to spíše otravuje. To utlumení rádia má totiž prodlevy než přehraje zvuk z navigace - jsou tam tiché pauzy. Ještě jsem nekoukal do telefonu jak ten přenos zvuku vypnu.
VW Golf VII Variant 1,6 TDI 7DSG Highline

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od bedrich666 »

Waze teda prepinani umi :158: Staci zapnout tu volbu "uprednostnovat bluetooth" a funguje to - Iphone 6 a Compostion Media (stejne jako u Discover Media)

Obrázek

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od x-father »

Taky má Waze ty prodlevy, kdy se to nejdřív ztlumí a až po chvíli zazní pokyn?

Každopádně já tam tuhle volbu nemám a to mám aktuální verzi (Android).

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“