Má někdo problémy s okny nového CC?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Má někdo problémy s okny nového CC?

Příspěvek od pasátek »

Ty pneumatiky jsou strašný. Neskutečný antikomfortní prvek. U mě je to tak vážné, že mi na to sem tam zareaguje hlídání tlaku v pneu. Při popojíždění je jasně patrné, jak se to po těch ploškách převaluje. Údajně na to trpí především pneumatiky, co mají na vnitřní straně příčné drážky. Můžu klidně vyfotit, jak taková pneu vypadá. Okna u CC se řeší každou chvíli i já jsem četl nespočet diskuzí o nich před koupí. Dříve auta s bezrámovými okny to stahovaní před otevřením neměla, ale taky logicky trpěla daleko více na hluk od nich. Takže já jsem za toto provedení vcelku rád. Chlazené sedačky jsou opravdu velmi fajn, takže větráček se u mě točí dost často. :D
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Má někdo problémy s okny nového CC?

Příspěvek od KJirka »

na rovinu, já za ty roky okna v nějaké diskuzi neřešil snad ještě nikdy.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Má někdo problémy s okny nového CC?

Příspěvek od pasat »

Tak to s pneu vůbec neznám na CC - no a jsem rád. A co máš za pneumatiky? Měl jsem Continental a teď Dunlop. Kdysi na Octavii I. jsem to ale taky řešil. Ale stačilo ve finále vyměnit pneumatiky, které to asi dělali : Pirelli Cinturato tuším P6.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Má někdo problémy s okny nového CC?

Příspěvek od KJirka »

potíže jsou asi jen s Continentaly
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

kabik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 14.12.2009 10:18

Re: Má někdo problémy s okny nového CC?

Příspěvek od kabik »

Když už tu je řeč o okýnkách, tak mně po 4 letech provozu začaly blbnout pravý zadní dveře - chytnu za kliku a okýnko sjede až po cca 3 sekundách. Že by pomohla kalibrace oken :?:
VW CC - 2.0 TDI CR 103 kW, Candy White, 7/2012

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Má někdo problémy s okny nového CC?

Příspěvek od pasátek »

Je to hlavně o tom, že ty okna jsou prostě něco jiného než na co jsou lidi zvyklý a tak od nich spousta lidí očekává problémy. Já jsem se na ně těšil, protože to je něco v čem je to auto jiné, ale přiznám se, že mám u svého CC s nimi lehký problém. Okno u řidiče mi na kliku reaguje až moc pozdě. Jednoduše se okno stáhne až když kliku držím úplně vytaženou. kimik mi doporučil se kouknout na zámek nebo na kliku. Já to tipuji na kliku a unavené spínače, které už nejsou schopny správně reagovat. Ale je to pořád funkční a zvykl jsem si na to. Časem to vyřeším. Problémy nejsou jenom s Continentaly, já to mám u Yokoham a je jich daleko více, ale kompletní seznam fakt neznám. Jinak jsme se s tím setkali doma i na B6. To byly pneumatiky z výroby(Pirelli).
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

Uživatelský avatar
Pajk85
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 424
Registrován: 24.01.2010 22:47

Re: Má někdo problémy s okny nového CC?

Příspěvek od Pajk85 »

To co píše pasátek s tím stahováním oken... řešil už někdo? Mě to potkalo na straně spolujezdce a nevím, co s tím. V servise jsou mimo, byl jsem tam 3x a pojedu tam zase... každopádně kdybych věděl, čím to je, tak bych na ně byl aspoň trochu připraven.
Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Má někdo problémy s okny nového CC?

Příspěvek od KJirka »

nestalo se mi to, ale možná je to jen tím, že když lezu do auta, odemknu si dálkou a okna sjedou v tu chvíli všechny dolu. Tím pádem nějak neřeším, jestli to reaguje na kliku správně.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Pajk85
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 424
Registrován: 24.01.2010 22:47

Re: Má někdo problémy s okny nového CC?

Příspěvek od Pajk85 »

Problém vyřešen, opraveno ve VW, mikrospínač v klice. Díl 3C8 839 886 cca 2t včetně práce Kč.

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Má někdo problémy s okny nového CC?

Příspěvek od pasátek »

Tak jsem se k tomu taky konečně dostal a vyměnil to. Problém je skutečně mikrospínač. Já osobně ho mám zaseklý.
Přílohy
P_20180929_214355.jpg
P_20180929_214522.jpg
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“