Mechanik Touaregů

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
pospaaaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.11.2010 23:22
Bydliště: Kadaň

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od pospaaaa »

Tak jsem nahral zvuk na net , jeden je nahrany primo pod haupnou a druhy z venku.

1. https://ulozto.cz/!KT89HIPl2bnO/zaznam-0003-wav" onclick="window.open(this.href);return false;


2. https://ulozto.cz/!ySY67JIc0zJv/zaznam-0004-wav" onclick="window.open(this.href);return false;


vim ze se asi z toho moc nepozna, ale budu rad za vas nazor. diky

Uživatelský avatar
bauer
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 19.07.2012 18:11
Bydliště: Ostrava

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od bauer »

To je za jizdy nebo na miste?
ex Passat B5.5 sedan 2.3V5 125kW 4motion
ex Touareg 7LA 3.0V6 165kW+chip
ex Rapid Spaceback 1.2TSI 66kW
Touareg 7P6 3.0V6 193kW
Octavia Combi 5E 1.5 110kW

Uživatelský avatar
pospaaaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.11.2010 23:22
Bydliště: Kadaň

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od pospaaaa »

Na miste, jen na volnobeh

Uživatelský avatar
LUKHA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 04.05.2015 21:01
Bydliště: Plzeň

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od LUKHA »

pospaaaa píše:Tak jsem nahral zvuk na net , jeden je nahrany primo pod haupnou a druhy z venku.

1. https://ulozto.cz/!KT89HIPl2bnO/zaznam-0003-wav" onclick="window.open(this.href);return false;


2. https://ulozto.cz/!ySY67JIc0zJv/zaznam-0004-wav" onclick="window.open(this.href);return false;


vim ze se asi z toho moc nepozna, ale budu rad za vas nazor. diky
Ahoj, poslouchal jsem tve nahravky a vazne to neni jako kdyz to je "na zivo", ale zkusim mozna hloupy dotaz - kontrolovali jste svody? podobny zvuk jsem uz zazil a bylo to na tesneni svodu...
VW Touareg 5.0 V10 - chip - 413hp, 990 Nm tel.: 727 924 839 (v případě potřeby SMS)

Uživatelský avatar
pospaaaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.11.2010 23:22
Bydliště: Kadaň

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od pospaaaa »

Ano, kvalita je nic moc, ale lepe mi to telefon nenahral, omlouvam se. Svody? to me nenapadlo, ale kdyz to bylo ve skodovce tak snad je to napadlo to zkontrolovat. Uvidime, tenhle tyden mi maji volat ze servisu v kadani kde to ma, tak snad budu vedet vic.

Uživatelský avatar
pospaaaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.11.2010 23:22
Bydliště: Kadaň

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od pospaaaa »

Tak dnes mi v servisu zjistily ze cvaka nejaky hydrostel, udajne nelze zjistit jaky. Je potreba koupit celou sadu 16x za 3800kc :evil: , tak nevim jestli si dela pr**l nebo to mysli vazne.
Přílohy
Screenshot_20161010-091313.png

Uživatelský avatar
bauer
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 19.07.2012 18:11
Bydliště: Ostrava

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od bauer »

Zajímavé - a už to měl někdo rozebrané nebo na to přišel někdo poslechem?
To co máš na fotce je celé vahadlo i s hydrama - podotýkám na sací ventily, na výfukové je zase jiné.
Celé vahadlo od Febi se dá koupit do nějakých 2700,- akorát nevím jestli to není zbytečné, čistě hydra se dají za nějakých 600,- kus.
ex Passat B5.5 sedan 2.3V5 125kW 4motion
ex Touareg 7LA 3.0V6 165kW+chip
ex Rapid Spaceback 1.2TSI 66kW
Touareg 7P6 3.0V6 193kW
Octavia Combi 5E 1.5 110kW

Uživatelský avatar
pospaaaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.11.2010 23:22
Bydliště: Kadaň

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od pospaaaa »

Takze asi tak ,byl jsem v servisu, ze udajne to rozebrali, koukli, poslechly a vyhodnotily ze je to na 99.9% tohle, ze jich musim koupil 16x , kdyz jsem pak zjistil ze se prodavaji jen nejaky pistecky ktere stoji asi 400kc , tak mi rekl, ze je to blbost, ze se to musi vymenit cele ze ty pouzdra uz jsou roztahane. No nevim. Patral jsem po tech dilech a podarilo se mi primo od vyrobce febi sehnat za 1965kc s dph coz je super cena. Ale, stejne mi je to cele divny. Uz i to ze v servise to udajne rozebrali a zas dali dohromady aniz by se zeptaly zda to budu nechat opravovat, coz je fakt divny a chteji 1800kc :-/ s autem muzu prej jezdit. No, takze kazdopadne ve ctvrtek jsem objednanej do dalsiho servisu, tentokrat BOSCH car Klasterec n.o. , kde mi taky potvrdily ze je to nejaky nesmysl. Takze nemam co ztratit a zkusim 3.servis, po tretice vseho dobreho :-D

Takze moje zkusenost se servisem
1. skoda myslivec podborany - tam chteli zakazku na minimalne 70tis kc (oprava udajne 60-120tis) - ihned repas motoru - fakt blbost- cena navstevy 500kc

2. Eurocar Kadan - oprava 70tis kc (60tis hydro + 10tis prace) - cena navstevy 1800kc

3. Bosch car Klasterec - teprve objednan.

Uživatelský avatar
pospaaaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.11.2010 23:22
Bydliště: Kadaň

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od pospaaaa »

Takze, zkusenost 3. se servisem v klasterci. Auto jsem dal tam, muj 3.servis, auto jsem dovezl tam,kde me ujistoval ze se to opraví a at se nebojim, dostal se na vacky kde mi rekl, ze v prechozim servisu kryt vacek nesundaval a jen mi tam lhaly :-/ No zavadu zjistil ze se olej nedostava k vackam, jsou skoro suche a hydra jedou bez oleje. Meril tlak oleje a pry tlak se pohybuje v 0,3 - 1,2 coz je udajne malo. Ujistil me ze se tim bude zabejvat, po dvou tydnech co tam auto bylo mi volal a rikal ze udajne mu vsichni onemocneli :-( ze nevi kdy se na to vrhne, ze ma hodne prace atd. Ze bude nejlepsi kdyz to dam nekam jinam do servisu. Hm, pekny. Prijde mi ze to nikdo nechce delat a ja furt platim jen za kontroly! Takze auto mam opet u baraku:-(

Pres znameho jsem objednanej na 16.11. na servis do LOMU , kde pan uz delal touaregy a phaetona, takze ze by konecne?? No uvidime.

Uživatelský avatar
Fitness11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 21.05.2013 08:27

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od Fitness11 »

Moc mě tohle vlákno zajímá...omlouvám se, ale původní téma bylo "MECHANIK TOUAREGŮ" :lol:

Proto mi prosím promiňte, ale rád bych se vrátil na začátek...a znova se zeptal...

Znáte někde v Praze nebo v okolí (nebo vlastně kdekoli v ČR) někoho kdo spravuje Touaregy?...někoho kdo se v nich DOBŘE vyzná?...jak mechanicky tak po elektronický stránce???

Díky moc...
Touareg V6 3.0TDi 2006

BohumilStejskal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 02.11.2016 03:18

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od BohumilStejskal »

Pres znameho jsem objednanej na 16.11. na servis do LOMU , kde pan uz delal touaregy a phaetona, takze ze by konecne?? No uvidime.[/quote]

Do Lomu u Litvínova?

Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Re: Mechanik Touaregů

Příspěvek od Lungo3.0 »

Zdravim. Nějaký mechanik nebo nejaky expert na Touarega z Č. Budějovic nebo jižních Čech?

Odpovědět

Zpět na „Touareg“