Svítí z ničeho nic kontrolky ABS , ESP a zatažená ruční brzda

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Svítí z ničeho nic kontrolky ABS , ESP a zatažená ruční brzda

Příspěvek od Dabler Mike »

Přeji hezký den , včera se mi stala taková nepříjemná věc že jsem se šťoural v pojistkách kvůli nefunkčnímu tempomatu který mě mrzí že nefunguje a dal jsem tu malou pojistku 10 na místo kde má být pojistka k tempomatu a hned po nastartování na mě začali blikat 3 kontrolky a to oranžový ABS a ESP + mi neustále problikavá zatažená ruční brzda a přitom ji mam dole :/ pojistku jsem hned vyndal a takhle to už mám pořád , ABS ani ESP nefunguje to už jsem zkoušel :/ ted mi to dělá starosti že jsem ani nemohl pořádně spát dneska a lituju že jsem se do toho vubec vrtal :/ nevíte někdo co s tím ? Díky
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Svítí z ničeho nic kontrolky ABS , ESP a zatažená ruční brzda

Příspěvek od majrek001 »

a co to píše za chyby v ABS? esp ti někdy fungovalo?

a ta pojistka tam nebyla osazená vůbec? to zase opravoval nějaký ma**r vytažením pojistky?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Re: Svítí z ničeho nic kontrolky ABS , ESP a zatažená ruční brzda

Příspěvek od Dabler Mike »

Takhle , diagnostiku bohuzel nemam a penize na ni bohuzel tedka take ne :/ zadneho znamyho s diag.nemam takze chybu v ABS nevim jestli hlasi ale nefunguje zkousel jsek to , ani ESP nefunguje :/ pojistky jsou na spravnem miste vsechny a vsechny vcetne ABS a ESP neprepalene . Opravdu nevim cim to muze byt , proste jsem blbec ze jsem do toho hrabal :( myslis teda ze jedine reseni je to hodit na diagnostiku ?
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Re: Svítí z ničeho nic kontrolky ABS , ESP a zatažená ruční brzda

Příspěvek od Dabler Mike »

Jinak pojistky tam jsou vsechny tak jak maji byt ale jak jsem psal vyse ze jsem do zasuvky na tempomat zapojil 10 pojistku ale potom jsem zjistil ze na modely 2004 coz je muj rocnik nemaji byt pojistky na tempomat :( ma to byt cislo 11 a 10 pojistka :/ opravdu nevim co s tim :/
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Uživatelský avatar
Johnyhu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 02.08.2015 20:03

Re: Svítí z ničeho nic kontrolky ABS , ESP a zatažená ruční brzda

Příspěvek od Johnyhu »

Vrať všechno co se týče kolem pojistek tak jak bylo.
VW Passat B5 1996 1.9TDI 81Kw AFN

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“