Prosím o pomoc 4 valec

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Dodo111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 15.10.2016 07:19

Prosím o pomoc 4 valec

Příspěvek od Dodo111 »

Ahojte potrebujem súrne radu a pomoc

Mám passat b6 a jasne ze BKP :negative:

Čím by som mal začať no začnem asi takto na diagnostike mi vypísalo 4 valec tepelné čidlo samozrejme ze iba za studena pri 2000 otáčkach mi začalo potrhavat vždy ale za tepla nikdy takže som išiel do servisu povedali mi ze treba vymeniť kabelaz a to čidlo tak som povedal nech sa páči kľúče za 3 dni po oprave znova mi vyhodilo tu istu chybu teraz mi zase pre istotu hovoria ze to je tryska lenže pri DIAGNOSTIKE ma neskutočne dobre hodnoty každá jedna tak uz som stoho úplný debil nič nepomaha znova ďalšie čidlo a znova ta tá istá chyba stále mi to vypisuje 4 valec ale stym ze uz mi to prestalo trhať išiel som za ďalším mechanikom a ten mi povedal že nerozumie prečo je tam pretlakovy ventil a ze keď sa bol previesť tak ze nasava vzduch ze nejde pravidelne ta tryska keď som zistil cenu trysky tak ze že ju dam zrepasovat a pán mi povedal že to neni chyba trysky pretože by to robila stále a nie len zastudena podotýkam uz vobec auto netrha ide krasne ako hodinky

Už ma neuveritelne peniaze stal ten passat
Už nikdy b6 Bkp nechcem vidieť ale musím to opraviť

PROSÍM POMOZTE MI ĎAKUJEM

Dodo111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 15.10.2016 07:19

Re: Prosím o pomoc 4 valec

Příspěvek od Dodo111 »

A ešte jedna vec ďalší mechanik mi poradil ze ich mám dať pretesnit prosím uz nevládzem každý mechanik tu hada a kopu peňazí to stoji neviem kde uz mam ist každý nieco ine uz nemam silu

Alebo je tu nejaký maniak co by to chytil do rúk a povedal co stym je ?

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: Prosím o pomoc 4 valec

Příspěvek od vlado 14 »

nerozumiem ake teplotne cidlo 4 valec,inak bkp
motor nemozem nic zle povedat,daj vypis z vagu niekto poradi

Dodo111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 15.10.2016 07:19

Re: Prosím o pomoc 4 valec

Příspěvek od Dodo111 »

Ahoj ze mi stále vypisuje diagnostika 4 valec a čidlo tepelné motora a uz som zufaly

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Prosím o pomoc 4 valec

Příspěvek od Jirka. »

Hod sem výpis, žádné čidlo teploty na 4 válci neexistuje. BKP je z těch PD motorů ten nejspolehlivější-nemá totiž DPF.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“