Výpis kompletni servisní historie

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Výpis kompletni servisní historie

Příspěvek od Ipanema »

Musíš být u servisního přijímacího technika bokem a zamávat nějakou bankovkou. Možná J.A.Komenský by mohl stačit. Ve chvilce (když to nebude ocas) ti ten monitor na tebe otočí i se vším co může vidět.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

VOVKA.P
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 31.07.2015 22:41
Bydliště: Vychod ČR

Re: Výpis kompletni servisní historie

Příspěvek od VOVKA.P »

a zamávat nějakou bankovkou --- to bude ono
Touareg 3.0 tdi BKS

XPajas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 04.10.2016 16:04
Bydliště: Rožnov

Re: Výpis kompletni servisní historie

Příspěvek od XPajas »

díky za odpovědi. Napíšu, jak to bylo:

- VW na Proseku v Praze v pohodě, podle VIN řekli co v databázi vidí, vytisknout nechtěli, protože kára ještě nebyla moje
- vyslovil jsem tam slovo Cebia a smáli se dlouho
- Výpis z Cebie se totiž jevil ztočeně a s jiným motorem
- šel jsem po tom a zjistil jsem, že majitel auta nelhal a data v Cebii jsou vadný. Prostě koukám na ten průběh km pořádně a říkám si, to auto není asi ztočený, ale ty data jsou vadný
- tak jsem jim poslal fotku z mobilu části velkýho TP a oni (to mě fakt poser) opravili typ motoru a vyleštili km
- takže kára má 5 hvězd z 5ti, což odpovídá realitě, protože to měl člověk od nova

Jediný, čemu se dá věřit je vlastní intuice. Cebia fakt zklamání. Ano, oni tam píšou (kryjí si zadek), že je výpis jen informativní za za nic neručej, ale člověk se toho chytá, protože ničemu jinýmu se věřit nechce/nedá. A nakonec to dopadne tak, že systém je k prdu a člověk (předchozí majitel) nelže. Já jsem se mu omluvil za nedůvěru, kterou jsem měl. A on mi v pátek ještě přiveze roletu kufru, kterou mohl hodit na aukro a neřešit to. Potvrzuje se mi, že většina lidí na světě je slušných, jen sem tam nějakej parchant se vyloupne.

Takže chlapi, hlásím se k vám do klubu. Koupil jsem totiž své ženě a dvou dětem káru, která zvyšuje šanci na přežití. Lidi jezdí jak šílenci a počet SUV/1000 obyvatel roste. Těžší auto jsem za rozumný peníz nesehnal a opravdu jsem vybíral podle váhy a beranidla vepředu (V8). Mám z toho dobrý pocit.
2004 4.2 V8 AXQ v benálu, bez LPG

Uživatelský avatar
bauer
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 19.07.2012 18:11
Bydliště: Ostrava

Re: Výpis kompletni servisní historie

Příspěvek od bauer »

Tak ať slouží!!! :good:
ex Passat B5.5 sedan 2.3V5 125kW 4motion
ex Touareg 7LA 3.0V6 165kW+chip
ex Rapid Spaceback 1.2TSI 66kW
Touareg 7P6 3.0V6 193kW
Octavia Combi 5E 1.5 110kW

Uživatelský avatar
parek4u
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.09.2013 13:00
Bydliště: Vsetín

Re: Výpis kompletni servisní historie

Příspěvek od parek4u »

Má zkušenost s výpisem historie:

- Servs Lukáš Valašské Meziřičí - nechtěli mi historii vytisknout (prej se to nesmí, ani za peníze) ale mrkli do PC a 15min mi popisovali co s autem bylo a nebylo prostě kompelt vše co tam viděli
- Servis VW Ostrava - Turka sem tam dovezl, prošli mi historii, také nechtěli vytisknout ale také zdlouhavě mi popsali co tam byl oa nebylo, auto prošel servisní technik a pak to semnou ještě projel abych měl jistotu byl jsem tam cca 1,5 h a vyšlo mě to na 700 kč - krásná cena

Takže za mě si myslím že tisknout to opravdu nemůpžem jen tak někomu ale podívajíc se a vše vysvětlí...
VW Touareg V6 - 176KW - 3.0 2008<- VW Passat 3B5 1.9 TDI <- VW Polo 1.4 benzín

Odpovědět

Zpět na „Touareg“