Pedály + nášlap

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
tondaz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 15.05.2015 20:40

Re: Doplňky a příslušenství

Příspěvek od tondaz »

Tady http://www.vwaudishop.cz/naslap-gti-gol ... iu1Q262Iz0 Dás koupit i levněji na ebay, ale to se musí moc dlouho čekat :wink:
Sportsvan 1.4 tsi Comfort edition + něco navíc

seleqman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 10.10.2015 14:52

Re: Doplňky a příslušenství

Příspěvek od seleqman »

Právě mě zajímá jestli tu někdo má ty z Ebaye nebo Aliexpress a jestli je tu nějaký rozdíl v kvalitě, materiálu? To na tom audishopu si poslal jen nášlap nebo jsou součástí i pedály?

Uživatelský avatar
tondaz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 15.05.2015 20:40

Re: Doplňky a příslušenství

Příspěvek od tondaz »

Jenom nášlap. Pedály jsem tam kupoval taky http://www.vwaudishop.cz/pedaly-gti-gol ... iyQAm7-oz0. Odkazy na díly z ebay jsou zde http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 4&start=15 :wink:
Sportsvan 1.4 tsi Comfort edition + něco navíc

seleqman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 10.10.2015 14:52

Re: Doplňky a příslušenství

Příspěvek od seleqman »

Ten cenový rozdíl mezi Ebay/Aliexpress a originálem je celkem značný. A co rozdíl v kvalitě? Materiálu?

Uživatelský avatar
tuge
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 29.09.2007 23:02
Bydliště: eu

Re: Doplňky a příslušenství

Příspěvek od tuge »

Super kvalita...
http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-oc ... 9255.eshop" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf VII. TSI 103 Kw. Highline
R-line.

Uživatelský avatar
MazyFM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 19.11.2013 21:03

Re: Doplňky a příslušenství

Příspěvek od MazyFM »

seleqman píše:Právě mě zajímá jestli tu někdo má ty z Ebaye nebo Aliexpress a jestli je tu nějaký rozdíl v kvalitě, materiálu? To na tom audishopu si poslal jen nášlap nebo jsou součástí i pedály?
Na Golf VII mám origo a na Polo jsem zkusil pedály z Aliexpress.
Ali cena odpovídá kvalitě. Levný gumový plast. Kdo si potrpí na kvalitu ikdyž po tom jen šlape ali kopiím se asi vyhne.
VW Golf VII Variant 1,6 TDI 7DSG Highline

Mokrouš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.10.2016 20:11
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Pedály + nášlap

Příspěvek od Mokrouš »

Ahoj lidi,

jsem tu úplně novej, ale u VW tak úplně ne. Prosím kohokoli z vás o radu. Koupil jsem si přes jeden e-shop sadu pedálových krytů a nášlap (GTI) viz výše, ale jsem nervózní z toho, že nášlap je v poslední (horní) třetině viditelně prohnutý směrem k chodidlu. Bojím se zda nejde o falzifikát ( a že jich na trhu je... ), nebo o poškozený kus. A nechci nechat vrtat do nového auta a pak zjistit, že to nepasuje.
Může mi někdo z vás potvrdit, zda má být nášlap prohnutý, či nikoliv?

Díky moc!
Golf VII Variant Highline, 1.4 TSI 110kW, Ergoactive, DCC, Dynaudio, Bixenon + LED a tak dále...
Passat Variant B8 Facelift 2.0 TDI EVO 147kW DSG, DCC, Matrix LED, Harman Kardon, Discovery PRO atd.

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Pedály + nášlap

Příspěvek od Olaf87 »

Možná by pomohlo, kdyby si přiložil fotku toho tvého kusu. Jinak pár lidí tu má "fejkový" nášlapy a nikdo nepsal, že bys mu tam neseděl. Naopak ty kopie bývají docela povedené, že to na první pohled nepoznáš.
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Mokrouš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.10.2016 20:11
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Pedály + nášlap

Příspěvek od Mokrouš »

OK, pokusím se. Každopádně by mne vytočilo zaplatit 2500,- za FAKE sadu. Ale kdo se v tom má vyznat. Čína vám udělá i originál VWAG krabičku, napíše GERMANY nebo MADE IN ITALY...
Jo a všiml jsem si, že kryty pedálů jsou kombinace Nerez? a Guma a nášlap je Nerez? a tvrdý plast. To je taky OK?
Přílohy
IMG_0040.JPG
IMG_0041.JPG
IMG_0042.JPG
Golf VII Variant Highline, 1.4 TSI 110kW, Ergoactive, DCC, Dynaudio, Bixenon + LED a tak dále...
Passat Variant B8 Facelift 2.0 TDI EVO 147kW DSG, DCC, Matrix LED, Harman Kardon, Discovery PRO atd.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Pedály + nášlap

Příspěvek od srotty »

Tak jsem se byl podívat jak to mám já,a opravdu je trochu prohnutý.Když jsem dal pravítko od krajů,tak je uprostřed asi 5 mm mezera. A je to plast.Guma je na pedálech.

Mokrouš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.10.2016 20:11
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Pedály + nášlap

Příspěvek od Mokrouš »

Díky moc za ochotu a info. Ta mezera je opravdu okolo 5-6mm uvažujeme-li pouze tu nerez část.
A mohu se zeptat na zdroj? Já jsem to koupil na VW Audi shop jako originál, tak doufám, že se jim dá věřit. Prostě mě vylekal ten průhyb a pak taky provedení rubové části, kde je na netu milión obrázků a někde je víc plastu než jinde a někde je rubový plast na straně nejblíže dovnitřku auta složený z asi 7 výstupků a já ho mám zcela hladký. (Viz příloha)Člověk potom znejistí... A jak jsem psal výše, nechtěl bych nechat rozdělat kus auta a teprve při montáži zjistit, že něco nepasuje a tak dále...
Přílohy
Fake.jpg
Fake.jpg (29.43 KiB) Zobrazeno 1908 x
Golf VII Variant Highline, 1.4 TSI 110kW, Ergoactive, DCC, Dynaudio, Bixenon + LED a tak dále...
Passat Variant B8 Facelift 2.0 TDI EVO 147kW DSG, DCC, Matrix LED, Harman Kardon, Discovery PRO atd.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Pedály + nášlap

Příspěvek od srotty »

Kupoval jsem tady: http://www.obautodily.cz/skoda-octavia- ... 4643cz834/" onclick="window.open(this.href);return false;
Rozdělávat půl auta nemusíš,stačí jen ten trojúheníček ,jak je páčka na otevírání kapoty.Pedály jdou v pohodě za 5 minut to máš.

Mokrouš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.10.2016 20:11
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Pedály + nášlap

Příspěvek od Mokrouš »

Tak to je sranda. Oba máme zaručené originály "Made in Italy" a ten z tvého odkazu má úplně jiné provedení rubové části, tak jak jsem o tom psal výše. :?
Jinak pedálů se nebojím, to je fakt otázka 5 minut, ale na nášlap si už netroufnu. Nejsem profík ani chronickej kutil a právě mi chystají auto na předání a já do něj rozhodně vrtat po dobu 5-leté záruky nebudu.
Každopádně díky za info. Zítra ještě kouknu na salonu na originál nášlap ve vystavených Golfech, jestli má stejný průhyb a pokud ano, nebudu to řešit. Nakonec bude chudák stejně poškrábanej a od bláta :)
Golf VII Variant Highline, 1.4 TSI 110kW, Ergoactive, DCC, Dynaudio, Bixenon + LED a tak dále...
Passat Variant B8 Facelift 2.0 TDI EVO 147kW DSG, DCC, Matrix LED, Harman Kardon, Discovery PRO atd.

Uživatelský avatar
x-t.y.n.a
Profík
Profík
Příspěvky: 1102
Registrován: 25.11.2010 14:23
Bydliště: Louny

Re: Pedály + nášlap

Příspěvek od x-t.y.n.a »

pedály včetně nášlapu jsem si montovala sama nevidím na tom vůbec nic složitého, jen u toho nášlapu musíš vymontovat páčku na otevření kapoty a odchlípnout pár plastů, abys vyndal/nandal nový nášlap... když to zvládne dívka, zvládneš to určitě i ty :wink: při nejhorším na Youtubu jsou různé návody jak na to :wink:
IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=191333" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
VII http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=262427" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
I Cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=291875" onclick="window.open(this.href);return false;

Mokrouš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.10.2016 20:11
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Pedály + nášlap

Příspěvek od Mokrouš »

Tak to jsi moc šikovná :potlesk:

Jenže já jsem jen uživatel a i když umím leccos spravit, nehodlám se pak dohadovat se servisem v době prodloužené záruky za "neodborný" zásah.
Ale díky za podporu.

PS: A taky máš nášlap prohnutý a pasoval?
Golf VII Variant Highline, 1.4 TSI 110kW, Ergoactive, DCC, Dynaudio, Bixenon + LED a tak dále...
Passat Variant B8 Facelift 2.0 TDI EVO 147kW DSG, DCC, Matrix LED, Harman Kardon, Discovery PRO atd.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“