sada filtrů

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
cvaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 12.05.2013 19:19
Bydliště: Brünn

Re: sada filtrů

Příspěvek od cvaj »

No já nevím, ale myslím, že jsou snad jen dva a nebo tři výrobci papírů do VF pro celou evropu,takže je to asi fuk.... osobně nemám s filtronem špatnou zkušenost, ale je to asi věc pohledu.
Jinak za mě Jakoparts :good: ten seděl na každý auto,co jsme dělali.
Nové díly na cokoliv
----------------
http://www.ebezo.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

MARTANEK33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2016 19:41

Re: sada filtrů

Příspěvek od MARTANEK33 »

JJ, jedná se o palivo, olej, vzduch a kabinu. Jen mě prostě zarazila ta cena a to jsem se ještě neptal na cenu oleje u nich :)
Passat b6 125 Kw CR r.v. 2008 CBB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: sada filtrů

Příspěvek od KJirka »

co tě na tom zaráží ? Tos tam asi ještě nekupoval něco pdstatnýho.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: sada filtrů

Příspěvek od sharik4x4 »

Značkový věci byli, jsou a budu vždy dražší.Takže není potřeba se nad tím neustále udivovat.Pokud chci jakousi záruku kvality musím si připlatit.U originálních náhradních dílů se často výrobci mění,zvlášť u spotřebních dílů jako jsou filtry.Je to z důvodů konkurence a ceny .Ale kvalita by měla vždy být stejná ,taková,kterou si automobilka přeje. Už několikrát jsem měl origo palivák do UFI -made in china.Proč ne.
Takže abych to shrnul,origo díly VW se vyplatí pouze v případě, že na ně máš odběratelskou slevu (15-55%),pak je cena srovnatelná s okolím.Ale pokud tam jdeš rovnou s ulice,tak logicky je to drahé,protože to dostaneš za plnou palbu.A blbost je to srovnávat s E-shopy,tam je logicky vždy cena někde jinde ale i většinou i kvalita.Telefon taky můžeš pořídit od 1T-do 35tKč a přesto může být uvnitř pokaždé to samé. Rozdíly jsou třeba nejvíce markantní u spojky.Spojkový set od Sachse z E-shopu do 10tKč.Origo Sachs tak 25-30tKč.Pokud je porovnáš pouhým okem ,pochopíš proč je origo dražší.Bohužel u filtrů to pouhým okem nezjistíš.Proto používám origo filtry a nemusím špekulovat o kvalitě či výrobci.
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

MARTANEK33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2016 19:41

Re: sada filtrů

Příspěvek od MARTANEK33 »

Popravdě nekupoval jsem zatím nic extra. jen jsem si byl toto zjistit. Proto se tady jen informuji, takže pro mě každá rada a zkušenost dobrá.
Passat b6 125 Kw CR r.v. 2008 CBB

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: sada filtrů

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: To je v tom spojkovém setu od Sachse z E-shopu/Origo Sachs tak markantní rozdíl :roll: Takže E-shop vůbec nebrat?

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: sada filtrů

Příspěvek od sharik4x4 »

Je to postaveno k tý ceně,netvrdím,že je to špatný.Ale je to vošizený.Za málo peněz,málo muziky. Takže to asi nevydrží,jako origo.Markantní rozdíl je v setrvákách.Ale sada za 10tKč, když to najede kilko, i tak to bude super. :laugh:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“