Spotřeba 1.8 TSI

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba 1.8 TSI

Příspěvek od re5pekt »

Mára_VR6 píše:no joooo, studený, bodejť by se neklepal..... Mě když je zima, tak se taky klepu jak přešlechtěnej pes :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba 1.8 TSI

Příspěvek od Allbacore »

tomogo píše:
Allbacore píše:prave teraz jazdim s CC 1.8TSI a mam v meste spotrebu 7.3l...nie je to zle. Pamatam sa ked som mal oktaviu 1.8T 150hp tak spotreba nesla pod 8 v meste :wink:
A co mimo město? Kolik Ti dělá 1.8 TSI při ekonomické jízdě do 90km/h a při 130km/h.
Tak najlepsiu som spravil 6.9....ale inak som ho vkuse hnal, je to super motor 210 na 5 len tak zasumi 8)

Inak k tomu tvojmu trhaniu, mne tak cudne trha ked zaradim spiatocku...tak mozno sa to casom vyjazdi...Inak stara dobra rada: nekupovat nikdy prve modely od VAG :wink:
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

passat cc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.10.2016 03:18

Re: Spotřeba 1.8 TSI

Příspěvek od passat cc »

tomogo píše:Ahoj,
tak jsem trochu zklamaný spotřebou, mimo město jsem jí nedostal pod 6,5l/100km. A to umím jezdit na stejném useku s Nissanem Almera 1.8 za 5,8l. Bohužel jsem to neskusil na úseku kde jsem dokázal s Nissanem jet i 4,8l, ale 6,5l se mi zdá na moderní motor docela dost.

Nemůže být něco špatně s motorem?
Ještě dodám že když je studený motor, tak po nastartování škube.
Dobrý den chci se zeptat mam ccčko 1.8tsi 118kw.když je studeny motor a jdu nastartovat tak seklepe motor a jak se to ohřeje tak je to dobry můžete mi poradit co mam udělat.

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Spotřeba 1.8 TSI

Příspěvek od Graun »

Měl jsem něco podobného na jiném autě (benzín). Bylo to zaneseným katalyzátorem, který byl neprůchozí. Když byl motor studený, tak měl problém to "profouknout", když se pak ohřál tak to bylo ok. Po výměně katalyzátoru symptomy zmizely. Nevím kolik tam máš najeto a zda VAG nevyhazuje chyby, ale třeba to může být výfukovou soustavou.

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba 1.8 TSI

Příspěvek od napster »

S klepanim motoru u TSI za studena se setkavam docela běžně. A to i u zanovnich aut,co maj do 10tkm najeto. Opraveno tim,ze tak to proste je a dal neřešit. Nejcasteji jsem mel na dilne 1.4tsi a 1.2tsi 1.8tsi jen dve za 4roky
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“