Biele budiky, ikonky premium telefonu, ich soft a update

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Peppito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 12.06.2016 14:01
Bydliště: Bratislava

Biele budiky, ikonky premium telefonu, ich soft a update

Příspěvek od Peppito »

Ahojte, uz nejaky cas googlim a stale sa neviem poriadne dopatrat k tomu, ako to funguje pri budikoch co sa softu tyka. Nedavno som retrofitol biele budiky aj s najnovsou premium telefonnou jednotkou 3C8 035 730 E, no pri spojeni mi namiesto ikonky 3G a ikonky stavu baterie telefonu zobrazuje iba biele stvorceky. Budiky su z roku 2009, SW 0304 a HW 02. Da sa soft v budikoch flashnut na novsiu verziu tak, aby tieto ikony zobrazovali? Pripadne tusi niekto od ktoreho SW by ich uz mohli budiky zobrazovat? Pri farebnych to bude teoreticky tak isto? Prikladam fotky ako to vyzera u mna a ako by teoreticky malo.
Přílohy
3gicon.jpg
9w7bluetooth6.jpg
9w7bluetooth6.jpg (14.32 KiB) Zobrazeno 818 x
takto to mam momentalne
takto to mam momentalne

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Biele budiky, ikonky premium telefonu, ich soft a update

Příspěvek od Jirka. »

Aby si měl premium tak bys musel být připojený přes r-sap.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Biele budiky, ikonky premium telefonu, ich soft a update

Příspěvek od ferda25 »

Není problém u mě vyřešit, ale přestane fungovat zobrazení pásů...signalizace o připoutání.

Peppito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 12.06.2016 14:01
Bydliště: Bratislava

Re: Biele budiky, ikonky premium telefonu, ich soft a update

Příspěvek od Peppito »

Jirka. píše:Aby si měl premium tak bys musel být připojený přes r-sap.
Jasne, funguje tiez, k BT ikonke pribudne dole maly napis "premium", no ikony ostavaju stale iba ako stvorce (nemal som zrovna po ruke fotku v rSAP mode).
ferda25 píše:Není problém u mě vyřešit, ale přestane fungovat zobrazení pásů...signalizace o připoutání.
Vies dat o tomto trochu viac info, co sa tam robi? Rozmyslam totizto, ze by som ich vymenil aj za farebne. Aky ma suvis SW s HW cislom? SW 0605 / HW 04 je novsie a lepsie ako SW 703 / HW 03??

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“