VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od Tomikcek »

Já si koupil CC s 370tis z bazaru . Zatím jsem řešil jenom jednu drobnost a to ještě platil pán z bazaru . Auto mělo servisku a i podle STK to sedělo . Nicméně velké investice můžou přijít i u auta co má najeto 200tis km a není nikde záruka že bude ok, holt koupě ojetiny je riziko vždycky a jde hlavně o přistup a servis předchozího majitele

Jinak je to už moje třetí auto s nájezdem přes 350tis a zatím všechny byly naprosto v pořádku :)
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Radim070
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.10.2016 20:02

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od Radim070 »

Díky moc všem za rady a zkušenosti. Tak jsem se rozhodl, že do toho nepůjdu, ale určitě ještě omrknu nabídky kluků a ještě jednou díky všem za odpovědi. :good: :)

Aluz1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 21.10.2012 14:04

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od Aluz1 »

Nez zakladat nove vlakno pridam se.

Na co dat pozor, co pripadne ihned nechat zkontrolovat ci rovnou vymenit v servise u Passata CC rv 11, 2.0TDI 125kW varianta s DSG a haldexem ve vybave Rline(pokud to hraje nejakou roli, vsimnul jsem si ze ma narozdil od obyc dva laufy a razeni pod volantem) Najeto pry cca 150k. Coz je rocni najezd okolo 30k km, to mi uz pripada uveritelne, prece jen CC je spis stylovka nez nejaky pracant a dalnicni express taky neni.

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Jakékoliv auto je dobré zkontrolovat kompletně-lak,koroze,motor,převodovka,ůnik oleje,diagnostika,ujeté km?,atd.Hlavně je potřeba to kontrolovat před prodejem!!!!!!!!!!. Ne jako 90% místního obyvatelstva,který nasednou do prvního auta u brány a pak zjišťují historii auta,či co je potřeba udělat, a kolik to bude stát,když jim nezbyli peníze.
A pokud autům vysloveně nerozumíš,vždy, upozorňuji VŽDY si vzít někoho znalého sebou, aby ti otevřel oči a sundal ti ty růžový brejle,co sis zapoměl sundat. :laugh: Ušetří ti to hromadu peněz a času. :good:
A když si někdo myslí,že si tu přečte návod, co má na autě zkontrolovat a že to pak podle návodu provede a bude OK,tak to je blbost největšího kalibru.
Pokud nemáš zkušenosti,stejně nevíš co kontrolovat a na co se zaměřit.Je to logické.Prostě se smiřte s tím,že všichni všemu rozumět nemůžeme.Já taky nevyndavám slepák i když to v nemocnici dělá každej udržbář a počítač umím akorát zapnout. :laugh:
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Aluz1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 21.10.2012 14:04

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od Aluz1 »

sharik4x4 píše:Jakékoliv auto je dobré zkontrolovat kompletně-lak,koroze,motor,převodovka,ůnik oleje,diagnostika,ujeté km?,atd.Hlavně je potřeba to kontrolovat před prodejem!!!!!!!!!!. Ne jako 90% místního obyvatelstva,který nasednou do prvního auta u brány a pak zjišťují historii auta,či co je potřeba udělat, a kolik to bude stát,když jim nezbyli peníze.
A pokud autům vysloveně nerozumíš,vždy, upozorňuji VŽDY si vzít někoho znalého sebou, aby ti otevřel oči a sundal ti ty růžový brejle,co sis zapoměl sundat. :laugh: Ušetří ti to hromadu peněz a času. :good:
A když si někdo myslí,že si tu přečte návod, co má na autě zkontrolovat a že to pak podle návodu provede a bude OK,tak to je blbost největšího kalibru.
Pokud nemáš zkušenosti,stejně nevíš co kontrolovat a na co se zaměřit.Je to logické.Prostě se smiřte s tím,že všichni všemu rozumět nemůžeme.Já taky nevyndavám slepák i když to v nemocnici dělá každej udržbář a počítač umím akorát zapnout. :laugh:
Diky :) Reknu to rovnou nejsem mechanik ale troufnu si rict ze v autech se trochu vyznam ovsem nemam zadne zkusenosti s VW ani s naftou, zatim jsem mel jen same benzinove japonce. Zajimalo me predevsim co se na techto autech nejvic ser* tak abych se na to mohl zamerit pri kontrole, karoserii/lak atd dokazu zkontrolovat sam ale pokud si treba prectu ze je jedno uz vad ze tomu tece do kufru podivam se do nej peclivejsi a klidne i vyndam rezervu ;)

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od mitti »

prepoha ked si mal samych benzinovych a kvalitnych japoncov preco ides do nafty a aeste k tomu do VW? Ja mam peniaze tak urcite idem do japonskeho auta.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od denis.82 »

Aluz1 píše:
sharik4x4 píše:Jakékoliv auto je dobré zkontrolovat kompletně-lak,koroze,motor,převodovka,ůnik oleje,diagnostika,ujeté km?,atd.Hlavně je potřeba to kontrolovat před prodejem!!!!!!!!!!. Ne jako 90% místního obyvatelstva,který nasednou do prvního auta u brány a pak zjišťují historii auta,či co je potřeba udělat, a kolik to bude stát,když jim nezbyli peníze.
A pokud autům vysloveně nerozumíš,vždy, upozorňuji VŽDY si vzít někoho znalého sebou, aby ti otevřel oči a sundal ti ty růžový brejle,co sis zapoměl sundat. :laugh: Ušetří ti to hromadu peněz a času. :good:
A když si někdo myslí,že si tu přečte návod, co má na autě zkontrolovat a že to pak podle návodu provede a bude OK,tak to je blbost největšího kalibru.
Pokud nemáš zkušenosti,stejně nevíš co kontrolovat a na co se zaměřit.Je to logické.Prostě se smiřte s tím,že všichni všemu rozumět nemůžeme.Já taky nevyndavám slepák i když to v nemocnici dělá každej udržbář a počítač umím akorát zapnout. :laugh:
Diky :) Reknu to rovnou nejsem mechanik ale troufnu si rict ze v autech se trochu vyznam ovsem nemam zadne zkusenosti s VW ani s naftou, zatim jsem mel jen same benzinove japonce. Zajimalo me predevsim co se na techto autech nejvic ser* tak abych se na to mohl zamerit pri kontrole, karoserii/lak atd dokazu zkontrolovat sam ale pokud si treba prectu ze je jedno uz vad ze tomu tece do kufru podivam se do nej peclivejsi a klidne i vyndam rezervu ;)
No, rezervu sice vyndat muzes, ale nevim co v te plastove vane uvidis. :laugh:
Sharik ti radi dobre, radeji dej nekomu sikovnemu par penez at jede s tebou....i pro prodavajiciho neni snad nic horsiho nez takovy samozvany mechanik, ktery ma nactene rozumy z netu, ale v realu ani nevi na co se podivat. :roll:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od Prochy01 »

mitti píše:prepoha ked si mal samych benzinovych a kvalitnych japoncov preco ides do nafty a aeste k tomu do VW? Ja mam peniaze tak urcite idem do japonskeho auta.
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od KJirka »

posledních pár měsíců mám pocit, že celej VW club. sk někdo zlikvidoval.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

999KE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 12.02.2015 06:05

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od 999KE »

KJirka prečo máš taky pocit???

Odoslané z SM-G935F

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od KJirka »

jednoduše. Protože jste všichni neustále tady. Ale abych nevyvolal snad dojem, že někoho vyháním, to probůh ne !!!
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Aluz1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 21.10.2012 14:04

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od Aluz1 »

mitti píše:prepoha ked si mal samych benzinovych a kvalitnych japoncov preco ides do nafty a aeste k tomu do VW? Ja mam peniaze tak urcite idem do japonskeho auta.
Uplne ti nerozumim, mam to brat snad tak ze VW nestoji za nic a Passat f nafte jeste za min? Mimo toho naopak ti japonci o kterych mluvis a nemas na ne penize, jsou levnejsi nez Passat, pokud se bavime o nejakem novejsim CC v plne klade vs. Accord stejneho stari ve vybave executive s 2.4

Ono je to velice jednoduche, pokud srovnas Passata s Accordem nebo Mazdou 6, tak zjistis ze ti japonci jsou o deset let pozadu co se tyce vybavy a interieru vubec. Jeden priklad za vsechny, dostanes sice kozene sesle ale celokozene vcetne sedaku o nejakem vetrani nemuze byt ani rec narozdil od Passatu kde si muzes vybrat zda budou sedacky celokozene a nebo bude kozene jen vedeni + zda bude-li sedacka vetrana coz alespon me pripada jako takovy lidsky standard neprilepit se v lete na sedacku, tak je to se vsim a o necem si si takovy Accord muze jen nechat zdat, napriklad o DCC, panorame, premiovem audiu, parkovaci kamere ci poradnych parkovacich senzorech ty sice ma ale pouze ve stylu avie, tu, tu tu, zakladni senzory co ma VW alespon ukazuji co se kolem auta deje a takhle je to opravdu se vsim.

Jedine s cim ma alespon pro me Accord navrch nad passatem je motor 2.4 iVtec je fakt podareny motor, VW nema v tomhle co nabidnout TSI jsou s timhle motorem odpad, VW 3.6 je fajn ale pro moje potreby nevhodna.


To jsou ty 2.0TDI opravdu tak spatne? Vzdit se tady docitam ze s nimi lidi najezdi 200,300 ale i 500 tisic bez vetsich problemu.




Kazdopadne k puvodnimu topicu, pokud jsou tedy VW a Passaty tak osemetne a normalni smrtelnik je nedokaze zkontrolovat, je tu tedy nekdo kdo se v tehle autech poradne vyzna a ma tento vikend cas?

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od Jirka. »

Tu onanii nad japoncema nechápu, ted máme na dílně 10 let starý míco a je to shnilý úplně na sračky- ale né takový ty drobnosti co tady řešej lidi na Passatech jako je koroze 5 dveří nebo lišt. Tohle je úplně kantáre nosníky, vytřženej tlumič s kusem shnilý kastle jak na starý feldě. Já bych to nechtěl ani zadarmo.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak já čas nemám určitě tento víkend. Ale nechápu jak chceš kontrolovat lak bez měřáku tloušťky laku a auto bez diagnostiky.To tam pošli manželku a vyjde to nastejno.Ta to taky skoukne pohledem. :laugh:
Ale třeba na to máš jinou metodu? Když tak se pochlub,rád se poučím,dělám to jen chvilku ty auta,asi 25let a furt se učím. :yahoo:

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: VW Passat 3C DSG 125 KW - zkušenosti !!!!!

Příspěvek od doktor013 »

Jirka. píše:Tu onanii nad japoncema nechápu, ted máme na dílně 10 let starý míco a je to shnilý úplně na sračky- ale né takový ty drobnosti co tady řešej lidi na Passatech jako je koroze 5 dveří nebo lišt. Tohle je úplně kantáre nosníky, vytřženej tlumič s kusem shnilý kastle jak na starý feldě. Já bych to nechtěl ani zadarmo.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

proto lidi chvali ty motory, protoze nez najedes tech 300 tis tak to zrezne, anebo to stoji furt v garazi a venku je to na nedeli kvuli sousedum :mrgreen:
125 kw, BMR, Highline 2008

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“