brzdova svetla B7 kombi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
bobyka_cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 11.06.2016 14:14
Bydliště: Mlada Boleslav

brzdova svetla B7 kombi

Příspěvek od bobyka_cz »

zdravim,
vzhledem k tomu, ze kdyz ridim svoji B7 tak se na svoje brzdovy svetla moc nekoukam, abych si za jizdy vylezl z auta a koukal jak to sviti, tak pozoruji okoli :-D
je to tak v poradku, kdyz jsem videl, na jedne B7 svitit brzdovy svetla na cele skupinovce, a to v pripade, ze mel zhasnuta svetla, a na jine B7 (obe to byli varianty kombi) pri rozsvicenych svetlech pouze svitily brzdovy svetla na krajich?
Mel to nekdo z nich nejak prekodovany, nebo to je tak spravne?
diky za osvetleni.
Passat B7 Variant 2012, 2.0TDi 125 kW, manual

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: brzdova svetla B7 kombi

Příspěvek od Jirka. »

Ledkový vs.obyč.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

bobyka_cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 11.06.2016 14:14
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: brzdova svetla B7 kombi

Příspěvek od bobyka_cz »

a je to pouze o nakodovani nebo se musi dotahnout navic i nejaky kablik a dat jina zarovka?
vim, ze kdyz se meni obyc za LED, tak se to snad jenom koduje, ale kabelaz zustava stejna, tak by me zajimalo jak je to u obyc svetel.

casem bych to chtel zamenit za LEDky, ale nez k tomu dojde, tak by se mi docela libilo, kdyby to pri brzdeni svitilo vice nez ted
Passat B7 Variant 2012, 2.0TDi 125 kW, manual

bobyka_cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 11.06.2016 14:14
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: brzdova svetla B7 kombi

Příspěvek od bobyka_cz »

kluciiiii, je to jenom kodovacka nebo i vymena a dodelani neceho dalsiho, aby mi ty svetla na patych dverich svitily pri brzdeni taky?
Passat B7 Variant 2012, 2.0TDi 125 kW, manual

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“