Par dotazu ohledne noveho auta

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od Fil.CZ »

Zdravim ve spolek,

je to uz tyden co jsem majitelem Passatu CC(diky sharikovi4x4 za otestovani auta)

Mam par dotazu:

1. Je mozne nastavit automaticke sklapeni zrcatek pri zavreni auta na dalku? Pokud ano muzete me nasmerovat, pripadne pokud je treba nejakeho napriklad externiho modulu tak na nekoho kdo se tim zabyva
2. Zrcatka se maji sklapet/nastavovat pri zpatecce tak aby byl videt obrubnik ale nedalji to i presto ze je funkce aktivovana jinak naklapeni skel ale funguje normalne, co delam spante, je treba mit ovladac zrcatek v nejake konkretni poloze?
3. Protoze bylo auto dovezene z nemecka mam sice krasnou originalni knizku ale protoze nemcinu nepouzivam denne je to pro me svizel, je mozne manual nekde dokoupit v ceskem nebo anglickem jazyce?
4. Nechci elaborovat s ovladaci v hodinarstvi, jake baterie maji smart ovladace a ovladac webasta?
5. V kasliku mam tenhle "multimedialni" zazrak
Obrázek
Bohuzel k nemu neni zadny kabel, chapu to tak ze staci pripojit konkretni kabel, usb, iphone a z nich jdou prehravat multimedia. Ta dira je tam ciste jako odkladaci prostor pro ipod/usb disk?
6. Update map kde mapy stahnout, jak je updatovat, jdou pridat i radary?


Jinak musim zaklepat auticko jezdi pohodlne a jako hodinky, nejaky zavistivec se mi na nej sice uz podepsal ale mimo toho ze musi clovek pocitat s ceskou mentalitou a trochu na auto davat pozor jsem s CC velice spokojeny.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od teekey »

Fil.CZ píše:...
1. Je mozne nastavit automaticke sklapeni zrcatek pri zavreni auta na dalku? Pokud ano muzete me nasmerovat, pripadne pokud je treba nejakeho napriklad externiho modulu tak na nekoho kdo se tim zabyva
2. Zrcatka se maji sklapet/nastavovat pri zpatecce tak aby byl videt obrubnik ale nedalji to i presto ze je funkce aktivovana jinak naklapeni skel ale funguje normalne, co delam spante, je treba mit ovladac zrcatek v nejake konkretni poloze?
3. Protoze bylo auto dovezene z nemecka mam sice krasnou originalni knizku ale protoze nemcinu nepouzivam denne je to pro me svizel, je mozne manual nekde dokoupit v ceskem nebo anglickem jazyce?
4. Nechci elaborovat s ovladaci v hodinarstvi, jake baterie maji smart ovladace a ovladac webasta?
5. V kasliku mam tenhle "multimedialni" zazrak. Bohuzel k nemu neni zadny kabel, chapu to tak ze staci pripojit konkretni kabel, usb, iphone a z nich jdou prehravat multimedia. Ta dira je tam ciste jako odkladaci prostor pro ipod/usb disk?
6. Update map kde mapy stahnout, jak je updatovat, jdou pridat i radary?
...
1) kontaktuj uzivatele Kimik, potrebujes samostatny modul
2) myslim, ze to bylo nejak spojeno s pameti sedacek, jestli nemas tak asi nebude fungovat - jinak je treba mrknout a zdiagnostikovat, proc nefunguje
3) zkusit mrknout na nejakem to ulozisti, jinak koupit ve VW
4) oboje by melo mit klasiku CR2032 (3V)
5) staci dokoupit nahradni kabel, mysleno ten co tam je nyni odpojis a pripojis na USB nebo iPhone apod.
6) mame na to zde primo sekci :wink:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

koprisalov
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 06.07.2014 17:35
Bydliště: Litvínov / Severní Čechy

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od koprisalov »

Baterka do webasta je cr 1/3N teď jsem zrovna měnil
Mám media in usb a radio umí přečíst max. 4GB usb možná i 6GB klíč ten jsem nevyzkoušel jenom to píšu aby si nedopadl jak ja ze jsem koupil 64GB a nefungoval :-)

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od mitti »

Ohladom media-in
http://www2.volkswagen-zubehoer.de/cont ... sliste.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Takze ak som to dobre pochopil, ak mas problem s media in s velkym diskom, trebaho ho naformatovat na stary FAT32

koprisalov
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 06.07.2014 17:35
Bydliště: Litvínov / Severní Čechy

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od koprisalov »

To jsem zkoušel a stejně nechodila.

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od Stefan777 »

Mám 16 gb flashku a funguje

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Vacul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 29.08.2016 19:09
Bydliště: Ostrava

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od Vacul »

Fil.CZ píše:Zdravim ve spolek,

je to uz tyden co jsem majitelem Passatu CC(diky sharikovi4x4 za otestovani auta)

Mam par dotazu:

1. Je mozne nastavit automaticke sklapeni zrcatek pri zavreni auta na dalku? Pokud ano muzete me nasmerovat, pripadne pokud je treba nejakeho napriklad externiho modulu tak na nekoho kdo se tim zabyva
2. Zrcatka se maji sklapet/nastavovat pri zpatecce tak aby byl videt obrubnik ale nedalji to i presto ze je funkce aktivovana jinak naklapeni skel ale funguje normalne, co delam spante, je treba mit ovladac zrcatek v nejake konkretni poloze?
3. Protoze bylo auto dovezene z nemecka mam sice krasnou originalni knizku ale protoze nemcinu nepouzivam denne je to pro me svizel, je mozne manual nekde dokoupit v ceskem nebo anglickem jazyce?
4. Nechci elaborovat s ovladaci v hodinarstvi, jake baterie maji smart ovladace a ovladac webasta?
5. V kasliku mam tenhle "multimedialni" zazrak
Obrázek
Bohuzel k nemu neni zadny kabel, chapu to tak ze staci pripojit konkretni kabel, usb, iphone a z nich jdou prehravat multimedia. Ta dira je tam ciste jako odkladaci prostor pro ipod/usb disk?
6. Update map kde mapy stahnout, jak je updatovat, jdou pridat i radary?


Jinak musim zaklepat auticko jezdi pohodlne a jako hodinky, nejaky zavistivec se mi na nej sice uz podepsal ale mimo toho ze musi clovek pocitat s ceskou mentalitou a trochu na auto davat pozor jsem s CC velice spokojeny.
ad 1) Nepotřebuješ žádnou jednotku navíc, stačí nakódovat přes VCDS viz http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=320248" onclick="window.open(this.href);return false;. Jediná nevýhoda je, že musíš tlačítko zamykání podržet. Pokud bys chtěl, aby se sklopily při klasickém krátkém zmáčknutí ovladače, potřebuješ modul navíc. Takhle si můžeš vybrat či sklopit (podržet při zamčení) nebo nesklopit (krátké zmáčknutí ovladače).
VW Passat B8 2.0 BiTdi
VW CC 2.0 TDi DSG - TDiFun 125kW

koprisalov
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 06.07.2014 17:35
Bydliště: Litvínov / Severní Čechy

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od koprisalov »

Stefan777 píše:Mám 16 gb flashku a funguje

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk


Znova vyzkouším teda.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od ppfox »

koprisalov píše:
Stefan777 píše:Mám 16 gb flashku a funguje

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk


Znova vyzkouším teda.
já tam měl 32GB a chodilo to bez problémů - možná záleží i na rádiu řekl bych?
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od Pisa »

K tomu couvání a sklápění zrcátka, měl bys mít polohu nastavenou na pravé zrcátko, jinak to nefunguje (alespoň u audi a škodovky, takže předpokládám že to má VW stejně) a musíš systém naučit polohu, do jaké se má zklopit a poté to bude dělat automaticky.

Proces:
mít ovladač na pravém zrcátku, zařadit zpátečku, nastavit jak se ti má sklápět, po rozjetí cca nad 15km/h by se mělo samo vrátit, při každé další zpátečce by se mělo samo sklápět.
Dej vědět, jestli funguje.

Kay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 18.04.2016 22:28
Bydliště: Praha 9

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od Kay »

Pisa píše:K tomu couvání a sklápění zrcátka, měl bys mít polohu nastavenou na pravé zrcátko, jinak to nefunguje (alespoň u audi a škodovky, takže předpokládám že to má VW stejně) a musíš systém naučit polohu, do jaké se má zklopit a poté to bude dělat automaticky.

Proces:
mít ovladač na pravém zrcátku, zařadit zpátečku, nastavit jak se ti má sklápět, po rozjetí cca nad 15km/h by se mělo samo vrátit, při každé další zpátečce by se mělo samo sklápět.
Dej vědět, jestli funguje.
Vyzkouším. Tohle jsem chtěl taky nějak zprovoznit...

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Volkswagen Passat 1.4TSI Ecofuel Masters+++ MAN 2012

Kay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 18.04.2016 22:28
Bydliště: Praha 9

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od Kay »

ppfox píše:
koprisalov píše:

Znova vyzkouším teda.
já tam měl 32GB a chodilo to bez problémů - možná záleží i na rádiu řekl bych?
Mám tam taky 32Gb a jede to bez problémů...

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Volkswagen Passat 1.4TSI Ecofuel Masters+++ MAN 2012

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od Fil.CZ »

Kay píše:
Pisa píše:K tomu couvání a sklápění zrcátka, měl bys mít polohu nastavenou na pravé zrcátko, jinak to nefunguje (alespoň u audi a škodovky, takže předpokládám že to má VW stejně) a musíš systém naučit polohu, do jaké se má zklopit a poté to bude dělat automaticky.

Proces:
mít ovladač na pravém zrcátku, zařadit zpátečku, nastavit jak se ti má sklápět, po rozjetí cca nad 15km/h by se mělo samo vrátit, při každé další zpátečce by se mělo samo sklápět.
Dej vědět, jestli funguje.
Vyzkouším. Tohle jsem chtěl taky nějak zprovoznit...

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Parada, vyzkousim. Diky!
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od Fil.CZ »

Vacul píše:
Fil.CZ píše:Zdravim ve spolek,

je to uz tyden co jsem majitelem Passatu CC(diky sharikovi4x4 za otestovani auta)

Mam par dotazu:

1. Je mozne nastavit automaticke sklapeni zrcatek pri zavreni auta na dalku? Pokud ano muzete me nasmerovat, pripadne pokud je treba nejakeho napriklad externiho modulu tak na nekoho kdo se tim zabyva
2. Zrcatka se maji sklapet/nastavovat pri zpatecce tak aby byl videt obrubnik ale nedalji to i presto ze je funkce aktivovana jinak naklapeni skel ale funguje normalne, co delam spante, je treba mit ovladac zrcatek v nejake konkretni poloze?
3. Protoze bylo auto dovezene z nemecka mam sice krasnou originalni knizku ale protoze nemcinu nepouzivam denne je to pro me svizel, je mozne manual nekde dokoupit v ceskem nebo anglickem jazyce?
4. Nechci elaborovat s ovladaci v hodinarstvi, jake baterie maji smart ovladace a ovladac webasta?
5. V kasliku mam tenhle "multimedialni" zazrak
Bohuzel k nemu neni zadny kabel, chapu to tak ze staci pripojit konkretni kabel, usb, iphone a z nich jdou prehravat multimedia. Ta dira je tam ciste jako odkladaci prostor pro ipod/usb disk?
6. Update map kde mapy stahnout, jak je updatovat, jdou pridat i radary?


Jinak musim zaklepat auticko jezdi pohodlne a jako hodinky, nejaky zavistivec se mi na nej sice uz podepsal ale mimo toho ze musi clovek pocitat s ceskou mentalitou a trochu na auto davat pozor jsem s CC velice spokojeny.
ad 1) Nepotřebuješ žádnou jednotku navíc, stačí nakódovat přes VCDS viz http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=320248" onclick="window.open(this.href);return false;. Jediná nevýhoda je, že musíš tlačítko zamykání podržet. Pokud bys chtěl, aby se sklopily při klasickém krátkém zmáčknutí ovladače, potřebuješ modul navíc. Takhle si můžeš vybrat či sklopit (podržet při zamčení) nebo nesklopit (krátké zmáčknutí ovladače).
Parada, zkusim zda neni uz nakodovano pokud ne budu muset sehnat nekoho kdo mi to bud udela a nebo si poridit kabel, SW, naucit se s nim pracovat a nasledne si to udelat sam.
Naposledy upravil(a) Fil.CZ dne 16.11.2016 01:08, celkem upraveno 1 x.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Par dotazu ohledne noveho auta

Příspěvek od KJirka »

Když už musíte citovat něčí příspěvek, zkuste to bez toho hovadsky velkýho obrázku, je to tu jak v cirkuse.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“