Kabel

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Kabel

Příspěvek od ppfox »

tušil jsem, že si mám tohle vlákno dát do sledování :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Kabel

Příspěvek od kimik »

Tibor866 píše:Sharik4x4 no a podla teba tak kolko ide amperov ? Merak mam len do 10A cize to nezmeriam. Som tam dal kabel co mam na repraky, taky ten priesvitny, pomerne dost hruby cca 5mm, no ked som ho pripojil na bateriu tak sa z kabla zacalo dymit.

Jaaaaj, ja som to asi napi... zapojil, lebo zo skla idu dva kable, cize plusi a hore je kostra. Ja som tie dva plusi spojil dohromady a vyviedol jednym kablom, ono je to sklo rozdelene na dve spiraly, kedze z neho trcia dva kable ??? Musim tahat kazdy zvlast na rele ci to mozem prepojit a potiahnut jednym kablom ?
:158: 8O , no tvl. :wow:
Já sem jenom zvedavej, kolik těch spirál je teď v tom okně ještě funkčních po tom tvým zapojení.... :rofl:
KiMiK.

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Kabel

Příspěvek od Filap »

Myslím, že nejlepší bude se na to vykašlat a dělat to pěkně růčo! :D
Přílohy
IMG_0890.JPG
Passat 3C

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Kabel

Příspěvek od kimik »


Tibor866
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 13.11.2016 09:56

Re: Kabel

Příspěvek od Tibor866 »

Poradite mi alebo nie ako to mam zapojit ? Tie dva konektory co idu zospodu skla su obidva plusy a hore je to ukostrene teda to je minus ? Alebo su tie dva konektory plus a minus ?

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Kabel

Příspěvek od mitti »

tak ako pises, hore pri spataku je kostra a tie dva po bokoch su plusove, kazda polka strana ma zvlast

pavlasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 22.11.2015 02:42
Bydliště: Brno

Re: Kabel

Příspěvek od pavlasss »

... no, zasmál jsem se :)
luxusně vyzkratovanej výhřev, jsem zvědav jestli to přežil. :repa:

Tibor866
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 13.11.2016 09:56

Re: Kabel

Příspěvek od Tibor866 »

Tak som to dobre zapojil predsa. Ako vyskratovany ? Vsak hore kostra a dva plusy ktore som spojil dohromady a pripojil na plus. Je predsa jedno ci ich prepojim alebo budem tahat 2 kable z nich na plus ci nie ?

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Kabel

Příspěvek od Ergo »

Ano, je to jedno. A vyzkratovat okno se opravdu nedá.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabel

Příspěvek od napster »

Ja bych to spis nekomu odvezl at to udela,kdyz to tak čtu. Pokud mas schema,tak to neni slozity. Nebobzde bude za chvilku dotaz proc mi nejde pulka ele v aute a proc mi auto hoří...
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Tibor866
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 13.11.2016 09:56

Re: Kabel

Příspěvek od Tibor866 »

Horiet nesmie :D Zrejme dam dva relatka 40A na kazdy kablik teda plus lebo jedno 60A sa mi nepodarilo nikde zohnat. Kabel som kupil 6tku obyvajny nie reprokabel, vraj reprokabel nieke na toto dobry lebo je z bezkyslikatej medi aj ked so pouzil 4.5 priemer, ktory po chvilke zacal dymiet :D

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Kabel

Příspěvek od mitti »

Kamarade, nemamm pri sebe schemu ale pokial tam ma ist prierez kabla 6mm2, tak daj urcite 6mm2 a nie 4mm2, a hlavne pokial ta mam ist 60A poistka tak si ju zozen, na internetu urcite bude, lebo ked das v serii 2ks 40A to ti problem neriesi, to nefunguje ze sa scitaju a budes ich mat ako 80A

Tibor866
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 13.11.2016 09:56

Re: Kabel

Příspěvek od Tibor866 »

Jasne, taka lama zas niesom :) Inac uz to hreje :)Natiahol som 2 kable 6mm teda 2 plusy na skusku priamo na bateriu. Funguje to sklo hreje ale za par minut bateria v pejci :D odber jak svina to teda ma. Ja som to myslel s tymi rele tak ze na jednu polku skla dam 40A rele a na druhu polku skla 40A rele a spinat oba naraz. Lepsi to bude ako to spinat jednym rele 60A ci nie ?

Sharik4x4, no neviem kto by si mal nastudovat ten Ohmov zakon :D

Jirkaloz napisal toto: Připravuji si silový kabel průřezu 10mm2 od baterky k relé, co ho napojit přímo z boku přes pojistku 60A. Předpokládám že ten spodní šroubek M5 má čtyřhranou hlavu. Existuje nějakej origo šroub, nebo ho musím vyrobit. To torpedo jsem sundaval, abych věděl kudy táhnout kabel z vypínače k relé.
Jinak jsem zkoušel rozhodit vršek a ten je celej nacvaklej pinama se spodním dílem, dál jsem nešel.
"Ergo" omlouvám se za pochyby, jak jsem sundaval torpedo tak ve svorkovnici u skla je fakt samice.
V neděli na to chci vletět.

Ja som dal teraz 6mm a zda sa mi ze aj to je malo, ale ten co ide od konektora do skla nema ani 4mm ale to je akysi drot a nie kabel :D

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabel

Příspěvek od napster »

Tvl to bude bastlarna.... neni lepsi koupit climatronic s vyhrevwm celniho skla a zapojit to tak,jak to ma byt zapojeny vcetne danych prumeru kabelu,jelikoz jsou spocinany a vi se,ze to funguje?! Je to osvedceny,funguje to a v pripade problwmu si s tim mechanik vzdy poradi dle schematu... tohle se delalo za dob felicii......
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Kabel

Příspěvek od Ergo »

Jeden nebo dva kabely, jednu nebo dvě pojistky, jedno nebo dvě relé?????

Nechápu proč nekoupíš origo relátko (cca 450kč), průřezy kabelů dodržíš dle origo zapojení a nemusíš mít xxx otázek a hlavně se nemusíš starat jaký to má odběr. :D
Přílohy
xx.JPG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“