dodělání repro?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dodělání repro?

Příspěvek od KJirka »

no to snad ale podstatně blíž !
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: dodělání repro?

Příspěvek od ppfox »

pokud budeme zvažovat, že to krmíš dostatečně kvalitní nahrávkou, tak ano 8)

pokud si do toho pustíš rádio Blaník, tak nepoznáš nic :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dodělání repro?

Příspěvek od KJirka »

a dyť jsme to spolu zkoušeli ne ?! Za mně je ten Sound VW docela dobrej. Ani jsem si nevšimnul, co tam máš teď.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
kaktus5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 30.12.2010 18:35
Bydliště: Zilina

Re: dodělání repro?

Příspěvek od kaktus5 »

Tak podla mna je tam rozdiel jasny,,mam soud a pocuval som dyno no boooomba,,,neviem ako to opisat ale s dyna isla radost :D

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

Pravé ze jezdím po různých výstavách Hi-fi a docela od malička poslouchám hodně hudbu a celkem jsem tomu věnuji , tak si rad poslechnu kvalitu ... ale neměl jsem zatím tu cest se stim setkat takže nemůžu srovnat ale každopádně Dekuju za rady :) a když jsem mu napsal o více foto řekl mi ze není více foto potřeba ... ze je to z vozu který měl najeto 82 TKM a je to jak nové no takhle se to dobre poslouchá ale otázka je jaká je realita :D to jsem se zase dostal do pasti kruci
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: dodělání repro?

Příspěvek od Prochy01 »

Říkám ti, je to z B6 (tj max 2010, ale taky klidně 2005 rv) a jak psal Klucina, pokud si to neposlechnes, těžko poznáš, ze není reprak v háji. Neříkám, ze to bude spatne, ale možnost tu je....
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: dodělání repro?

Příspěvek od tornado1 »

poctivá monžáž je tak na den a půl - ale stojí to za to..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

Prochy01 píše:Říkám ti, je to z B6 (tj max 2010, ale taky klidně 2005 rv) a jak psal Klucina, pokud si to neposlechnes, těžko poznáš, ze není reprak v háji. Neříkám, ze to bude spatne, ale možnost tu je....
Jasné to chápu , ale nějak na b7 nedostatkové zboží :D na alegru jsem něco viděl ale jak říkáte jde to hned pryč
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dodělání repro?

Příspěvek od KJirka »

na tom bazoši to za tyhle prachy je až podezřele dlouho. A už podle toho, že ti nechce poslat fotku štítku, mi to nějak smrdí. Vyprávět ti může cokoliv. Je to kšeftař s dílama a to žádní lidumilové už z principu nejsou.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

KJirka píše:na tom bazoši to za tyhle prachy je až podezřele dlouho. A už podle toho, že ti nechce poslat fotku štítku, mi to nějak smrdí. Vyprávět ti může cokoliv. Je to kšeftař s dílama a to žádní lidumilové už z principu nejsou.
Jojo Jirko svatá pravda :) no nic tak budu cihat snad se objeví něco lepšího (stejně by mě stávalo ze bych neměl ty vyškače v takovém hezkým provedení jako b7 :yahoo: ale díky všem za rady :good:
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dodělání repro?

Příspěvek od KJirka »

já neříkám, že to nemůže být dobrý, ale jak to zjistit. Tady opravdu není důvod chodit s tím pod cenu. Poptávka výrazně převyšuje nabídku.
Kdyby to mělo být z auta, který mělo nějakých 80t. km, tak by to musel být rok maximálně tak 2012.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

Možná to je s bouračky? Ale to je jen o dohadování .. pan napsal ze mi je dá za 13.000 Kč ale foto ještě nedošlo :O
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dodělání repro?

Příspěvek od KJirka »

ale to samozřejmě může být z bouračky, zrovna tak jako z čórky, ale zajímal by mě ten rok výroby. Se ho na to zeptej, co tam je napsáno.
Jde o to, že jestli bude některý repro v prdeli, tak samostatně ho budeš těžko honit. Oni bývají, ale většinou na potvoru zrovna ty, co nepotřebuješ. A kupovat ho pak novej, to by tě to vyšlo celý kurwa draho.

A já už i dokonce vím, kdo to prodává. To je Dáda Beneš.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

Jak říká pan ... není co řešit takže není co řešit u toho pana to fakt brát nebudu .
Přílohy
IMG_6641.PNG
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: dodělání repro?

Příspěvek od Prochy01 »

Jj, taky jsem pak koukal, ze to je od Dědy ;-)))

Tak nemusí to být ausgerechnet spatny, no ale když nevyzkousis nikdy nevíš i kdyby byl rok výroby 2016... neorientoval bych se dle roku, to nic extra neznamená. Spis jde o to, jestli risknes, ze to je v pořádku, protože jakmile to bude vymontovany a v inzerci, vždy na tom budes stejně, jen vysolis třeba 2x tolik.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“