zámek dveří spolujezdce

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
coolkich
Člen klubu
Příspěvky: 41
Registrován: 04.04.2016 18:51

zámek dveří spolujezdce

Příspěvek od coolkich »

Zdravím pánové,
mám problém se zámkem dveří spolujezdce. Neodmyká a pouze zamyká, takže vždy musím odemykat páčkou zevnitř. Má cenu to rozebírat a nějak se to snažit řešit? Nebo mám koupit rovnou novej? Starší nechci jelikož je to bolest a nerad bych to dělal za rok znova..Další věc je originál nebo druhovýroba? Kdyby jste měl někdo ten čas a řekli mi obj. číslo byl bych vděčnej, ETKA mi dlouhodobě stávkuje.
Díky

passat 3C sedan 2005 1,9 tdi vin: WVWZZZ3CZ6P001219

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: zámek dveří spolujezdce

Příspěvek od Jirka. »

Můžou to být taky kabely v průchodce. Pokud budou ok, tak zámek-origo, ale vzhledem k ceně bych dal asi starší.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

coolkich
Člen klubu
Příspěvky: 41
Registrován: 04.04.2016 18:51

Re: zámek dveří spolujezdce

Příspěvek od coolkich »

jasně vše ješte projdu před koupí, mám podezření na zámek. Aktivoval jsem si zamykání po rozjezdu a při zamčeni je hlučnější a děla kdejaký pazvuky. Pokud se nepletu cena je 4500 novýho. Neměl bys pro mě jeden? =)

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: zámek dveří spolujezdce

Příspěvek od Jirka. »

Mam použitej funkční 500kč
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“