Koupě Volkswagen Passat 2010

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od KJirka »

Nwkt píše:sharik4x4: Spíš lidi zde to auto už mají, tak nepotřebujou kupovat znova to samý. Já to posílál kamarádovi, ale nechtěl se ani jet podívat :-(
On to ale samozřejmě nabízel někomu, kdo zrovna auto sháněl. A dokonce více lidem a více aut. Tak přesně rozumím tomu, co říká. Každej kouká na co nejnižší cenu a šáhne po šrotu z AAAček, namísto aby vsadil na jistotu od Sharika. Věčně se tu někdo ptá na rady, ale poradit si stejně nenechá.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

chrropyc**77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.11.2016 23:46

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od chrropyc**77 »

No, tyto reakce jsem očekával, já mám podobný názor na áčka. Ale to auto mě padlo na pohled do oka, tak jsem tam zkoušel zavolat, na jaké pobočce se to auto nachází, bylo mi řečeno že v Ostravě a jestli chci tak ho převezou na mou nejbližší pobočku a tam si ho můžu prohlédnout. Ale asi se na to vy... , jiný auto teď hned nepotřebuji, jenom mi tohle prostě padlo do oka, přesně takové by se mi líbilo, ale ještě radši budu vyčkávat.

A jak je to s těmi motory? Od kterého roku už jsou nejméně poruchové?

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Santusovic »

A teď vzniká otázka zda kupuješ auto podle toho jak vypadá nebo jak je na tom motorově a samozřejmě v jákem je stavu? samozřejmě vzhled taky hraje roli ale z fotek nikdo nikdy nepozná jak je na tom motor atd. Pokud je to rok výroby 2010 tak tam už je 100% CR motor které už jsou vesměs spolehlivé hlavě CBAB motor ale taky to může bejt výroba 2008 tedy nástup prvních CR motorů a ty samozřejmě svoje mouchy měli a rok výroby ti nikdo po telefonu neřekne jedině bys to musel nechat zjistit přes firmu třetí strany.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

chrropyc**77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.11.2016 23:46

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od chrropyc**77 »

Samozřejmě než nějaké auto koupím, tak ho podle VIN prověřím a s sebou beru známého automechanika, jinak auto nekupuji. Ale nejprve si ho jak se říká vyhlídnu, které by se mi líbilo a pak jde na řadu to prověřování.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Prochy01 »

Santusovic píše:A teď vzniká otázka zda kupuješ auto podle toho jak vypadá nebo jak je na tom motorově a samozřejmě v jákem je stavu? samozřejmě vzhled taky hraje roli ale z fotek nikdo nikdy nepozná jak je na tom motor atd. Pokud je to rok výroby 2010 tak tam už je 100% CR motor které už jsou vesměs spolehlivé hlavě CBAB motor ale taky to může bejt výroba 2008 tedy nástup prvních CR motorů a ty samozřejmě svoje mouchy měli a rok výroby ti nikdo po telefonu neřekne jedině bys to musel nechat zjistit přes firmu třetí strany.


Sent from my iPhone using Tapatalk
CBAB (ve 125kw verzi CBBB) je právě ta první generace CR (první kusy byly už 2008), mas v tom hokej trochu ;-))) druhá generace je od 2011. Všechny CR jsou relativně spolehlive, zásadní problémy nemají, ale chce to kvalitní naftu, adekvátní servis a u první generace si pohlidat olejové čerpadlo (při 200tis km a výše). Nějaké výměny samozřejmě přijdou - napr regulace turba, egr, atd - vše odvisle od km a od opotrebeni a způsobu uzivani, servisu atd.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Ipanema »

chrropyc**77 píše:Samozřejmě než nějaké auto koupím, tak ho podle VIN prověřím a s sebou beru známého automechanika, jinak auto nekupuji. Ale nejprve si ho jak se říká vyhlídnu, které by se mi líbilo a pak jde na řadu to prověřování.
Takže to zkrátíme:
1) AAA ti neřekne VIN smyšleného auta a za zálohu 2000,- ti raději nějaké auto přiveze. "To není ono, jééé tak to nás mrzí. To asi v Ostravě spletli. Pojďte ho i tak projet."
2) až tvůj mechanik bude vpuštěn pod auto v AAA, tak sem pošli fotku. Třeba i do nějaké fotosoutěže. Protože za výhru to auto budeš mít ještě levnější.

Přes 60% aut je stočených. To je potvrzené výpočty a statistikou v ČR. Takže pokud se s tím smíříš, tak pak bych řešil jaký motor je fajn a jaký ne. Protože až něco nebude stočené, ty na to auto narazíš a bude to na 99% OK, tak to nemusí mít tvůj "vysněný" motor.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Airon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 08.11.2016 17:23

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Airon »

Vlastní automechanik v áčkách...... :D :D :D Jsem se smíchy málem roztrhl. :D
Vidim to v jasných barvách.... od vypuštěných psů, jednotku odstřelovačů, až po naprostý vyklizení plochy od všech zaměstnanců a nic si neprohlídneš. :D :D

Není lepší kupovat auto podle toho v jakym je stavu, než co mu svítí na tachometru? Můžeš mít vylítanou hujdu s kilem na krku a výstavní kus se třema kilama. Záleží kdo, jak a kde s tim jezdil. Mě se jednou podařilo za 40 tis. totálně odrovnat podvozek služebního SII. V servisu řekli, že tohle auto prostě ostrou jízdu nevydrží. Naopak známej prodával tříletou Hondu Accord se 4 kily na hrbu. Na podvozku vše komplet nové, včetně tlumičů, brzd atd. Interiér netknutej. Najezdil to dlouhýma štrekama na tempomat po dálnicích. Kdyby to dal do áček, tak to smotaj na 60 tis. a prodaji to jako auto po lékaři.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od napster »

Ja s AAA nemam zadny problem. 4 auta jsme tam prodaly za nasi cenu. Jsou tam frajeri. Auta prodavame jak novy. Nalesteny,vycisteny dovezeny a oni to tam jeste poladej na kilometrech,dodaj servisku jejich a hlavne jasny puvod vozu zejo! Ja to koupim v Risi od Polaka,ten to koupi od nemce a ja to prodam do AAA. Bylo to kleine unfall na predek pytle ale OK. A v Ackach nebourano.cz ale i v AAA se da najit pekne auto. Par lidi znam a bez probpemu. Na druhou stranu vse neni vina AAA. Plno lidi nekuze tu svoji pastoušku prodat a tak to hodej na vykup do Acek. Tam se to poladi (stejne jako prekupnici aut) a proda se to dal. Ten obrat,co AAA ma je neskutecnej. Vzdyt i banka tam ma uvnitr pobocku. Otevreno do 20hod a obcas zavira stejne az ve 22hod. Je to tam mazec. Nejvic se mi tam ale libi to jejich golfovi vozitko se kterym se jezdi k autum :rofl:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od doktor013 »

jj v necem jsou horsi nez automotive v USA, clovek potrebuje nejaky maly priblizovadlo a odejde s 3.0 TDi Touranem za 200.000,- zejo....na uver navic.....neber to za 7000,- mesicne....ale na kolik let ze jo......realnej pribeh znamyho!!!

auto si nemohl dovolit a prisel kvuli tomu o byt..

JSOU TO PRODEJCI PREDRAZENYCH UVERU NIC VIC!!!! TAM VUBEC NEJDE O AUTA, PRODAVAJ VIZI A SNY, NAMOTAJ KAZDYHO NA JEHO EGO...
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od hkr »

:laugh: :laugh: :laugh:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Santusovic »

To Prochy01: Bordel v tom moc nemám spíš si nepochopil jak sem to myslel ale více stejně je zde:
tab.JPG
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Prochy01 »

doktor013 píše:jj v necem jsou horsi nez automotive v USA, clovek potrebuje nejaky maly priblizovadlo a odejde s 3.0 TDi Touranem za 200.000,- zejo....na uver navic.....neber to za 7000,- mesicne....ale na kolik let ze jo......realnej pribeh znamyho!!!

auto si nemohl dovolit a prisel kvuli tomu o byt..

JSOU TO PRODEJCI PREDRAZENYCH UVERU NIC VIC!!!! TAM VUBEC NEJDE O AUTA, PRODAVAJ VIZI A SNY, NAMOTAJ KAZDYHO NA JEHO EGO...
Doktore, nehoupej nás tolika ;-))) touran s 3.0TDi?? :-D A kvůli autu někdo přijde o byt?? Ale no tak....! Ano stát se můžou různé věci, ale tak pokud je člověk svéprávný a má alespoň trochu rozumu, tak si minimálně spočte co ho auto bude stát, nebo má alespoň jasnou měsíční splátku a ví jaké má své možnosti. No a i kdyby bylo nejhure vše se dá řešit - jen člověk nesmí být trouba. Chápu, ze na autě byl úvěr, ale když vidím, ze na nej nemám, budu to řešit včas. A jestli si někdo neumí spočítat, zda na něco má, nebo ne, měl by vůbec mít dovoleno něco si koupit? A řídit? :-))))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od denis.82 »

Prochy01 píše:
doktor013 píše:jj v necem jsou horsi nez automotive v USA, clovek potrebuje nejaky maly priblizovadlo a odejde s 3.0 TDi Touranem za 200.000,- zejo....na uver navic.....neber to za 7000,- mesicne....ale na kolik let ze jo......realnej pribeh znamyho!!!

auto si nemohl dovolit a prisel kvuli tomu o byt..

JSOU TO PRODEJCI PREDRAZENYCH UVERU NIC VIC!!!! TAM VUBEC NEJDE O AUTA, PRODAVAJ VIZI A SNY, NAMOTAJ KAZDYHO NA JEHO EGO...
Doktore, nehoupej nás tolika ;-))) touran s 3.0TDi?? :-D A kvůli autu někdo přijde o byt?? Ale no tak....! Ano stát se můžou různé věci, ale tak pokud je člověk svéprávný a má alespoň trochu rozumu, tak si minimálně spočte co ho auto bude stát, nebo má alespoň jasnou měsíční splátku a ví jaké má své možnosti. No a i kdyby bylo nejhure vše se dá řešit - jen člověk nesmí být trouba. Chápu, ze na autě byl úvěr, ale když vidím, ze na nej nemám, budu to řešit včas. A jestli si někdo neumí spočítat, zda na něco má, nebo ne, měl by vůbec mít dovoleno něco si koupit? A řídit? :-))))
No prave ze oni spolehaji na ty mene mentalne zdatne, protoze nikdo s IQ vyssim nez 70 si snad nekoupi v Ackach auto na uver.
Doktor chtel asi napsat Touareg. :D
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od doktor013 »

ahoj, pribeh je skutecny, on se sikovnej exekutor postara se neboj, je to pred sedmi lety a byt na malomeste /Nove Straseci/ co stoji okolo 600 tis. +-, to mas jistinu + urok + odmena exe a je to v p**i..., klucina byl pri vsi ucte zednickej, zadnej ofiko prijem...dneska takhle zije lidi....zejo, jak pises resit se da vse ale musis kapirovat jak....vsichni to nechaj zajit do krajnosti a strkaj hlavu do pisku...


ty jejich uvery jsou fakt svinstvo.....to neni spotrebak za 9% a jak se tu pise spolehaj na hloupost a etika jde stranou..

jo auto bylo mozna sharan I, a asi ne 3.0 ale 2.5 uz si nepamatuju, jsem linej hledat presne, ale tenkrat to docela litalo /rok 2009/, jak je tu psano, ti prodejci jsou docela "zdatni"

EDIT: jo jeste tam byla jako spoustec nejaka porucha, takze auto bylo v servisu a tim klesla jeho hodnota...
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od hkr »

Sharan ani touran se v 6 valci nedelal nikdy. Bud mas na mysli touareg, nebo 4 valec
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“