Koupě Volkswagen Passat 2010

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od doktor013 »

hkr píše:Sharan ani touran se v 6 valci nedelal nikdy. Bud mas na mysli touareg, nebo 4 valec
hele nevim tenkrat mi bylo 25 a nemel jsem sajn :D tim spis mi to pripadalo jako raketa....

nasel jsem tohle paradoxne na webu acek tak to byl benzin asi :oops:

"U první verze převažovaly v nabídce překvapivě zážehové motory, a to v poměru 3 : 2. Základní dvoulitr s 85 kW, osmnáctistovka turbo se 110 kW nebo motor 2,8 VR6 se 128 kW ovšem nepatří k vyhledávaným verzím, především kvůli vysoké spotřebě. Výhodou byla možnost pohonu všech kol 4Motion. Turbodiesely TDI zastupovaly verze o výkonu 66 a 81 kW, není nutné připomínat, že lepší volbou pro těžký vůz je silnější z jednotek. Po první modernizaci posílil šestiválec VR6 na 150 kW a krom základního TDI se 66 kW byly dostupné i silnější verze s 85 a 96 kW (silnější až od roku 2003). Po druhé modernizaci zmizel z nabídky nejslabší turbodiesel a naopak se rozšířila nabídka na opačném konci výkonového spektra. Motor 1,9 TDI-PD mohl mít až 110 kW, před koncem výroby pak tento agregát nahradil nový dvoulitr TDI s výkonem 103 kW. Silnější motory v nabídce bylo možné kombinovat s pohonem všech kol a v některých případech i s automatickými převodovkami. "
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od ppfox »

Se vyjádřím taky, když už jsem to všechno přečetl :D obě předchozí B6 jsem se snažil prodat jak tady, tak přes bazoš, sbazar, sauto...celkem k hovwnu - kromě pár telefonátů, kde volající začínal většinou větou..."dám vám 200 a přijedu si zítra" (inzerát byl na 269) a tragickejch nabídek mailem typu "mám opravdoví zájem a chci ho koupit, ale rád bych ho nejdřív vyděl, ale nemám teť čas ani prostředky :laugh: :laugh: :laugh: se na něj jet podývat, můžete my ho zítra přivíst ukázat do Ostravi?" (ty hrubky nejsou moje-tak nějak to bylo :mrgreen: ) prostě o ničem, na normálního kupce jsem nenarazil.
Nakonec jsem obě auta prodal do velkýho bazaru (ne 3A, ale ty druhý :D ) a musím říct, že jsem byl s cenou spokojenej v obou případech (poprvé byla ta hra na volání "manažerovi do Prahy" celkem dlouhá, podruhé už to šlo jak na drátkách :D )
Když vezmu to předchozí polořetko, víte někteří v jaký bylo výbavě a v jakým stavu a stejně se napřímo neprodalo. Takže můžeme si o velkých bazarech myslet co chceme, ale když je poptávka, tak je logicky i nabídka. Prostě je to normální součást trhu a i když tady skoro každej konkrétně na áčka fluše, tak byznys jim evidentně funguje :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od KJirka »

Člověk by řek, že ten klub je tady taky proto, že je tak trochu i garantem spolehlivosti prodávajících. Všichni si ty auta ofukujou, vylepšujou, vzájemně se svěřují a je tu mnohdy popsaná pravdivě a do detailu v podstatě celá historie toho auta. Je pak ovšem logický, že dotyčný klubák, když jednoho dne toho svého miláčka s těžkým srdcem prodává, nechce ho dávat pod cenou, jak nějakou šlupku nejistýho původu v bazaru. Nicméně, funguje to tak, že potenciální zájemce dá většinou stejně přednost tý podezřelý šlupce, protože je levnější. Že do toho střepu následně obratem nastrká peněz mnohem víc a stejně už z toho nikdy slušný auto neudělá, je jaksi vedlejší. Hlavně, že "dobře" koupil. Tak proč sem chodíte o rady, na který stejně nedáte ?!!!
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od ppfox »

njn Jirko, je to tak - ono až budeš prodávat svoji aktuální mouchu, tak se vsadím o bednu šnapsu, že ji tady taky neprodáš i když to není moc logický no 8)
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od sharik4x4 »

Bohužel dokavať se to lidem nezmění v makovicích,tak se obchod s ojetými auty nemá šanci zlepšit ba naopak.Proto obdivuji třeba denise, že má ještě na to žaludek.Mě je většinou na blití. :negative: Ani ne tak z aut,ty jsou v tom nevině,ale z lidí.Přesně jak již bylo řečeno.Tisíc telefonických dotazů,sondování všude možně,řešení píč..vin, a když dojde na lámání chleba,končí to nákupem totální hujny z nejbližšího bazaru.Takže je to marný,je to marný,... :laugh:
Naposledy upravil(a) sharik4x4 dne 24.11.2016 15:05, celkem upraveno 1 x.
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od denis.82 »

sharik4x4 píše:Bohužel dokavať se to lidem nezmění v makovicích,tak se obchod s ojetými auty nemá šanci zlepšit ba naopak.Proto obdivuji třeba denise, že má ještě na to žaludek.Mě je většinou na blití. :negative: Ani ne tak z aut,ty jsou v tom nevině,ale z lidí.Přesně jak již bylo řečeno.Tisíc telefonických dotazů,sondování všude možně,řešení píč..vin, a když dojde na lámání chleba,končí to nákupem totální mujny z nejbližšího bazaru.Takže je to marný,je to marný,... :laugh:
Presne, 1000% souhlas!!!
Ja uz na to taky nemel naladu, na meily ani nereaguju a v inzerci je tel. na mladého kolegu, který zatim snese vsechno. :D
Ten jeden normalni zajemce z deseti dementu to bohuzel nezachrani.
RS6 Performance 445kw

cerrberros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.11.2016 15:44

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od cerrberros »

na passata jsem neměl lowe a tak jsem šel do golfa varianta, kupoval jsem ho v áčkách a byl jsem tam se svým mechanikem, pěkně jsme si ho zvedli zkoukli a řádně provětrali, myslím že je to jeden z těch lepších autobazarů, nebo alespoň já jsem spoko

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Ipanema »

cerrberros píše:byl jsem tam se svým mechanikem, pěkně jsme si ho zvedli zkoukli a řádně provětrali, myslím že je to jeden z těch lepších autobazarů
Za devatero horami a devatero řekami, leží kraj a ten se jmenuje Nevěřím.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od denis.82 »

cerrberros píše:na passata jsem neměl lowe a tak jsem šel do golfa varianta, kupoval jsem ho v áčkách a byl jsem tam se svým mechanikem, pěkně jsme si ho zvedli zkoukli a řádně provětrali, myslím že je to jeden z těch lepších autobazarů, nebo alespoň já jsem spoko
Ale my to samozrejme vime, ze je to jeden z nejpoctivejsich bazaru, tvoje nadrizena pani Topolova nam to rika neustale...kvuli tomu sis nemusel zakladat profil. :rofl:

PS. Radne provetrali....to myslis na te zkusebni jizde, která trva asi 3 minuty? :rofl:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od doktor013 »

denis.82 píše:
cerrberros píše:na passata jsem neměl lowe a tak jsem šel do golfa varianta, kupoval jsem ho v áčkách a byl jsem tam se svým mechanikem, pěkně jsme si ho zvedli zkoukli a řádně provětrali, myslím že je to jeden z těch lepších autobazarů, nebo alespoň já jsem spoko
Ale my to samozrejme vime, ze je to jeden z nejpoctivejsich bazaru, tvoje nadrizena pani Topolova nam to rika neustale...kvuli tomu sis nemusel zakladat profil. :rofl:

PS. Radne provetrali....to myslis na te zkusebni jizde, která trva asi 3 minuty? :rofl:


jj okolo plotu v Cimicich :lol:
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od sharik4x4 »

Velký bratr nikdy nespí,přeci jenom tisíce spokojených zákazníku z AAA a ejhle jeden je i mezi námi. Konfident :baseball:

Uživatelský avatar
kubi72
Člen klubu
Příspěvky: 529
Registrován: 16.02.2016 07:33
Bydliště: okolí Litomyšle
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od kubi72 »

Jednou bych se chtěl podívat do těch jejich dílen, jak tam skládají puclata a vybírají nejlepší rodokmen z těch dílků 8O
______________________________________

VW Passat Variant 2,0 TDI 140 kw 2012 CFFkubiho paštika
______________________________________

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Santusovic »

Stačí se podívat na autobazar monte karlo a hned to člověku otevře oči co se vše dá zařídit a je jedno jestli to je malá nebo velká firma


Sent from my iPhone using Tapatalk
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od hkr »

Mno, Monte Carlo je trochu scifi, 90% těch věcí se moc v reálu nedá. Jo, a chtěl jsem ještě něco napsat, ale nenapíšu :laugh:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od KJirka »

Dane to možná u vás se to nedá, ale v malým bazaru typu Monte Carlo bych tomu i věřil
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“