VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od Fil.CZ »

<RANT>
Uz mam auto temer mesic ale za celou tu dobu jsem si jeste nezvyknul na tu hranatou kravinu misto volantu, nechapu co ma byt na tom Rline volantu lepsiho nebo premioveho. Passat ani zadny jiny VW neni formule aby mel misto volantu knipl a zaroven ma pomerne velky rejd takze se s volantem opravdu toci, do auta jde taky normalne nasednou takze neni potreba aby byl ze spodu plochy.

Je nejaky grif jak to normalne drzet a poustet pod rukama? Je to pro me extreme nezvykle a ne uplne komfrotni. Je to jedina vec ktera me na aute fakt stve, nechapu koho napadlo dat do auta ktere ma byt zamerene na komfort tuhle pseudo sportovni debilitu.
</RANT>

Pokud se s tim debilnim volantem nejak nezjiu asi ho vymenim za neco normalniho, jake jsou pro 2011 CC moznosti vyberu originalnich volantu tak aby fungovalo vse co ma, tzn razeni pod volantem, HF, MDF, etc....

Kdyz jsem to tu prosel tak me zaroven udivuje kolik lidi to chce, mozna to vypada hezky 'sportovne' ale nic lepsiho nez kruh pro volant jeste nikdo nevymyslel, jediny co je na tom volantu fajn je jeho tloustka ale tvar je katastrofalni.

Mozna bych ho i s nekym vymenil za normalni pokud na nej pujdou dat padla a bude ve vynikajicim stavu.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od KJirka »

:laugh: :laugh: :laugh:
tomuhle se opravdu musím jen smát :laugh: :laugh: :laugh:

Vyměň to ! První zájemce ti urve ruce.

P.S. ty asi moc nesleduješ motorizmus co ? Protože jinak bys stejně nebo velmi podobně vypadající volanty mohl vidět ve všech trochu jen sportovněji střižených autech.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od denis.82 »

Tvl pana kolegu tipuji na jednoho z nejzabavnejsich uzivatelu za poslední dobu. :good: :good: :good:
Vis co, dej tam tohle, myslim ze ti bude vyhovovat...
volant-0_jpg_big.jpg
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od skacel99 »

Pak ani nebude potřebovat posilovač,je integrovanej v kormidle :laugh:

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od hkr »

Já ho asi trochu chápu :blush: Já co jezdil s Vítovo vozítkem, tak ten kulatej mi vyhovuje taky malinko víc :blush:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od KJirka »

já se směju hlavně tomu, jak ti, co mají normální volanty, to v hojným počtu mění za R-line a pak se najde někdo, kdo to zase chce měnit opačně. Počítám, že kolega touhle dobou už dostává žádosti o change :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od Jirka. »

KJirka píše:já se směju hlavně tomu, jak ti, co mají normální volanty, to v hojným počtu mění za R-line a pak se najde někdo, kdo to zase chce měnit opačně. Počítám, že kolega touhle dobou už dostává žádosti o change :laugh:
To si kuř, už jsem mu poslal zprávu že mu to vyměním za novej kulatej s pádlama :laugh:
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od Fil.CZ »

KJirka píše::laugh: :laugh: :laugh:
tomuhle se opravdu musím jen smát :laugh: :laugh: :laugh:

Vyměň to ! První zájemce ti urve ruce.

P.S. ty asi moc nesleduješ motorizmus co ? Protože jinak bys stejně nebo velmi podobně vypadající volanty mohl vidět ve všech trochu jen sportovněji střižených autech.
Kazdy kdo neco odjezdil v zavodnim aute se musi zase smat tomu co si napsal ty ;)

ale tak proc ne, Saab to kdysi taky zkousel s kniplem a potom pochopil ze takova opicarna je uplne k nicemu, to co s tema hranatejma volantama ala F1 VW predvadi je ubohost vzhledem k faktu ze to rizeni u tech aut neni ani z desetini tak strme a je v nem porad potreba prehmatavat a v tom pripade neni nic opakuju nic lepsiho nez klasickej kulatej volant.

Ale treba mi nekdo z mistnich dokaze vysvetlit v cem je takovej volant prakticky lepsi u 'sportovniho' auta, zaroven by me zajimala definice co je prodle mistnich sportovni auto, protoze passat v dehtu to teda u me fakt neni i kdyz v jednim jezdim zadny iluze o sportovnosti toho auta fakt nemam a nepomuze tomu ani hranatej volant ani zbytecny packy za nim.

Asi malo sportovni, mel by jim to na ty Rally nekdo z VW vysvetlit :D jak to delaji s tema volantama blbe! :D



A ted uplne vazne, dokaze nekdo vysvetlit v cem je tedy takovy volant lepsi mimo toho ze vzbuzuje erekcni stavy u nedospelych jedincu? Cekam na podnetne pripominky, napady a rady. Az se rano vratim z baru tak si je s gustem prectu :potlesk:
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od Fil.CZ »

denis.82 píše:Tvl pana kolegu tipuji na jednoho z nejzabavnejsich uzivatelu za poslední dobu. :good: :good: :good:
Vis co, dej tam tohle, myslim ze ti bude vyhovovat...
volant-0_jpg_big.jpg
Tohle uz mam, ale na lodicce, na autech preferuju volanty ;)
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od Fil.CZ »

Jirka. píše:
KJirka píše:já se směju hlavně tomu, jak ti, co mají normální volanty, to v hojným počtu mění za R-line a pak se najde někdo, kdo to zase chce měnit opačně. Počítám, že kolega touhle dobou už dostává žádosti o change :laugh:
To si kuř, už jsem mu poslal zprávu že mu to vyměním za novej kulatej s pádlama :laugh:
A taky jsem ti odpovedel. Vazne s tim nemam problem. Nebyt ten volant v tom stavu v jakem je(prakticky novej) tak jsem ho vymenil hned druhy den. Mimo toho ze vypada hezky je o nicem. Jedine co by me na zbaveni se toho volantu stvalo by byl fakt ze pri prodeji by auto uz nebylo v puvodnim stavu a evokovalo bouracku -> pytel ven, levnej volant misto originalu.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od petryk1 »

Tak, asi najrozumnejsie bude si na to zvyknut. A ked nie, tak kupit kulaty volant a pouzit tvoj airbag. Nechat nekomu od fachu skontrolovat, jaky mas hledat. Nebo kluci tady napisu. Hranaty odloz do krabice, on se jednou mozna prida pri prodeji. :)

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od Jirka. »

petryk1 píše:Tak, asi najrozumnejsie bude si na to zvyknut. A ked nie, tak kupit kulaty volant a pouzit tvoj airbag. Nechat nekomu od fachu skontrolovat, jaky mas hledat. Nebo kluci tady napisu. Hranaty odloz do krabice, on se jednou mozna prida pri prodeji. :)
R-line bag je jinej, musí to vyměnit jako komplet.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od KJirka »

Já si na rozdíl od Petrika myslím, že bys ten volant vyměnit měl co nejdřív. Protože s "hranatým" volantem se musí jezdit fakt blbě.
A možná se najde někdo, kdo si dá práci s tím, aby ti ukázal alespoň pár značek aut, kde se takovej typ volantu používá. To že o něčem nevíš, zdaleka ještě neznamená, že to neexistuje.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od Fil.CZ »

KJirka píše:Já si na rozdíl od Petrika myslím, že bys ten volant vyměnit měl co nejdřív. Protože s "hranatým" volantem se musí jezdit fakt blbě.
A možná se najde někdo, kdo si dá práci s tím, aby ti ukázal alespoň pár značek aut, kde se takovej typ volantu používá. To že o něčem nevíš, zdaleka ještě neznamená, že to neexistuje.
Jiriku to ze dela nekdo neco blbe aby vypadal cool a in neznamena ze to je jeste v poradku. Jeste jsi mi ale nenapsal co je na tom hranatym volantu vlastne lepsiho.

Mimochodem je velky rozdil nad rizenim ktere ma napriklad R8 nebo lamo a tim co ma Passat, az v nejakem sportaku budes nekdy sedet zkus pocitat otacky na plny rejd ;) a zjistis ze sportovni auta maji mnohem strmnejsi rizeni coz ma svoje pro i proti.

Sent from my A0001 using Tapatalk
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VW vymysl #345 AKA hranata kravina misto volantu

Příspěvek od KJirka »

tak jim to napiš, že to dělaj blbě, volant s Jirkou. vyměň a máš klid, ty "lamo". :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“