Composition Media - nefunguje dotykový display

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

willyzanej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.08.2012 20:45

Re: Radio Composition Media nefunguje dotykovy dipsplay

Příspěvek od willyzanej »

Taky mi dnes přestalo fungovat radio.Obrazovka černá,zvuk jde slyšet ale nejde zltumit ani zvýšit hlasitost,nejde to ani vypnout.Ztichne to až po vytažení kliče.Po nastartováni opět začne hrát a nereaguje na nic.Nevíte co s tím?Žadné používáni kyje a tesáku!!To nikam nevede......

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: Radio Composition Media nefunguje dotykovy dipsplay

Příspěvek od theklf »

čo ti prezradili v servise? je to prvé miesto na návštevu, ak niečo je pokazené.
________________________________________________________________
Golf VII R-Line |Über Highline | 1.4 TSI ACT DSG 7 BMT @ 110kW | 150 PS | @ 250 Nm
Obrázek

Uživatelský avatar
Sochy007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 14.06.2011 20:00
Bydliště: Malibu Hills

Re: Radio Composition Media nefunguje dotykovy dipsplay

Příspěvek od Sochy007 »

dnes ráno :cry: :cry: :158: :sorry: nastesti odpoledne už fungovalo

https://www.youtube.com/watch?v=TyDf9mr0glA" onclick="window.open(this.href);return false;
G7 1.4 TSI 90kw highline,white pure,bi-xenon

willyzanej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.08.2012 20:45

Re: Radio Composition Media nefunguje dotykovy dipsplay

Příspěvek od willyzanej »

V servisu opravili,cca 650kč.Stejný problem jak na videu viz výše,jen displej jsem měl zhasnutý.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Radio Composition Media nefunguje dotykovy dipsplay

Příspěvek od Mirco »

a co tomu bylo??

willyzanej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.08.2012 20:45

Re: Radio Composition Media nefunguje dotykovy dipsplay

Příspěvek od willyzanej »

Na papíru ,co jsem k tomu dostal:provedena parametrizace řj autorádia.Nic víc nevím.

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: Radio Composition Media nefunguje dotykovy dipsplay

Příspěvek od lifter »

Tak po výmene zobrazovacej jednotky pred rokom som opätovne reklamoval nereagovanie displeja na dotyk, nefungovali ani tlačítka vedľa displeja ani ovládanie cez volant.
Vyjadrenie importu - vieme o takýchto problémoch, vyrieši to aktualizácia softwaru na ktorej sa intenzívne pracuje a čoskoro bude k dispozícii.

Jasám... S autom ako celkom som spokojný, ale nepríjemnosti s rádiom (opakované, nie len u mňa), prednou nápravou... ma vedú k tomu, že nemám poňatia, aké bude moje ďalšie auto. Som rád, že po skúsenostiach s reklamáciami na Golfe 5 som si nepriplácal za predĺženú zákrutu - na Slovensku nemá absolútne žiadny zmysel.
VW Golf GTI VII Performance

shumemir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.11.2016 08:50

Re: Composition Media - nefunguje dotykový display

Příspěvek od shumemir »

Zdravím, letos v lednu jsem zakoupil VW golf sportsvan Maratonedition 1,4 TSI 92kw , auto naprosto super a včera si mi stala právě ta věc s displejem na rádiu composition media, cesta z Ltm do Liberce a v Liberci na nule, po nastartování po nákupu display černej a mrtvo. Po několika nastartováních se opět chytil a pak už v pohodě. Netušil jsem , že si výrobce tuto závadu nedokáže okoučovat na novějších vozech, když o tom více méně ví ...palec dolu. Doufám, že to bylo poprvé a naposledy...
VW golf VII sportsvan 1,4TSI ME

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Composition Media - nefunguje dotykový display

Příspěvek od x-father »

Mě tuhle taky zhasnul. Přitom radio hrálo. Zkusil jsem vypnout/zapnout, načež tam obraz vidět byl, ale velmi rychle světlal, až byla celá obrazovka bílá. Trvalo to tak 1/2 vteřiny to světlání. Opakovalo se po každém zapnutí/vypnutí. Pomohl restart na tvrdo, tedy podržet tlačítko tak na 10s.

shumemir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.11.2016 08:50

Re: Composition Media - nefunguje dotykový display

Příspěvek od shumemir »

Dnes jsem mluvil se servisním technikem VW , je svolávací akce na VW Golf II rok výroby 2016 počátek roku, přehrává se řídící jednotka kvůli infotainmentu (to zamrzání) a velké spotřebě energie při stojícím vozidle ( třeba v garáži ) Při dlouhodobějším nepoužívání by se mohla vybít baterie. Pak ještě nějaké špatné folie pod klikami dveří ... ;-) , takže servis ..
VW golf VII sportsvan 1,4TSI ME

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Composition Media - nefunguje dotykový display

Příspěvek od x-father »

A to se týká i Composition Media GEn2?
Si nejsem jistý, zda to bylo už počátkem 2016.

shumemir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.11.2016 08:50

Re: Composition Media - nefunguje dotykový display

Příspěvek od shumemir »

To opravdu netuším, já mám leden 2016 a to už asi je Composition Media 2 ... stačí si zavolat do servisu a nadiktovat VINko a oni řeknou , jestli se Vás svolávačka týká, či ne ..
VW golf VII sportsvan 1,4TSI ME

shumemir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.11.2016 08:50

Re: Composition Media - nefunguje dotykový display

Příspěvek od shumemir »

Takže dnes 9.12.2016 přehrán SW řídící jednotky + doplnění folií pod kliky dveří ( zvenčí ). Zatím vše ok, akorát v nastavení není aktivní ikona při parkování "zltumení infotainment" , takže při zařazení zpátečky se neztlumí rádio, což mi docela vadí , ale nějak jsem se zatím v nastavení moc nehrabal, takže ještě zkusím poštelovat.
VW golf VII sportsvan 1,4TSI ME

Uživatelský avatar
tondaz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 15.05.2015 20:40

Re: Composition Media - nefunguje dotykový display

Příspěvek od tondaz »

Tak to je hustý :x Jedno přehrání SW radia už jsem absolvoval v červnu a teď bude zase další :fool: Na nemožnost nastavení ztlumení rádia při couvačce se předem optám, dost by mi to chybělo.
Sportsvan 1.4 tsi Comfort edition + něco navíc

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“