Výměna motoru 1.9 TDI PD 96 kW

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Výměna motoru 1.9 TDI PD 96 kW

Příspěvek od Dabler Mike »

Zdravím všechny , mám takový dotaz ohledně výměny dvou motoru 1.9 TDI PD 96 kW obě to jsou AVF , mám 2 pašíky a jednoho chci poslat do světa , ještě než ho právě prodám tak chci do toho co si nechám přehodit motor z prodávaného jelikož mám takové tušení že víc najede + jsem se o něj pečlivě staral . Nevíte náhodou nebo nenašel by se tu nějaký šikula který by přehodil dva stejný motory do dvou pašíku za nějakou rozdýchatelnou cenu :roll: ? Co jsem takhle obvolával servisy za kolik by přehodily motor kdybych jim tam přivezl dvě stejný auta se stejným motorem a přehodit pouze motor tak mi to nechtějí říct , proto bych se rád zeptal tady na kolik byste viděli cenu takhle za přehoz dvou motoru . Díky moc :thanks:
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

godlike1234
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 10.11.2016 12:00

Re: Výměna motoru 1.9 TDI PD 96 kW

Příspěvek od godlike1234 »

Tehda, jak jsem měl e46 bavoraka tak jsem to taky řešil. Řekli mi, že přehozeni motoru okolo 2-3k zalezi na narocnosti atd. To by bylo ale tak, ze bych tam dal nejaky motor popripade by sehnali oni, takze pocitam u tebe cena 4-6k orientacne. Nevim jak je na tom pasik z narocnosti, ta e46 byl benzin takze nedokazu rict jestli to ma byt levnejsi nebo drahsi nebo stejne. Ptal jsem se pouze v jednom servisu takze zalezi.

Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Re: Výměna motoru 1.9 TDI PD 96 kW

Příspěvek od Dabler Mike »

no takhle m osobně si myslím že u vw bude ten přehoz levnější , protože co jsem viděl motory bmw tak to jsou hovada přes celou kapotu , za to 1.9 je takovej drobeček . Uvidíme kolik to bude , rád bych se vešel do 4-5 tis.
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna motoru 1.9 TDI PD 96 kW

Příspěvek od CentriFUGA »

No nedělej si iluze, že to je sranda :-) že ten motor je malej ... to je skoro jedno, ono aby ti pak vše fungovlao, hlavně podtlaky apod., tak to musí dělat někdo šikovnej, nehledej podle ceny, ale zkušeností.

Když to vezmeš jinak - parkrát jsem takovej motor pomáhal přehodit a věř, že to je práce na půl dne pro dva lidi x 300-350,-Kč za hodinu a opravdu seš na těch 3 tisících za motor ...

godlike1234
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 10.11.2016 12:00

Re: Výměna motoru 1.9 TDI PD 96 kW

Příspěvek od godlike1234 »

No tak to nevim jestli je to jednoduchsi byla to atmosfera,takže tam odpadalo turbo atd a to je mozna taky prace navic ale to nevim ja to nedelal. Ja si na tom aute udelal vetsinu veci sam, ale na pašikovi? Nedokazu nic nevim cim to je. Ono taky zalezi at to dela nekdo kdo uz to nekdy delal, protoze kdo to nikdy nedelal nebo jeden dva motory od vw ( myslim prehoz) tak mu to zabere spoustu casu. Asi sam moc dobre vis ze kdyz delas neco na aute poprve tak to zabere hodne casu protoze nevis kde co je atd ale podruhe je to rychlejsi atd. Uvazoval jsem taky jestli to chces komplet prehodit tzn. motor z 1 do 2 a motor z 2 do 1 a nebo jen to prehodis z 1 do 2 a ten motor ktery si vyndal prodas nebo co ja vim co snim. To mas 2x sundat a 2x dat zpet coz si myslim ze bude jeste drahsi. Pokud to chces udelat takhle tak si myslim, ze to nevyjde do 4-5k ani za boha. Mi tu cenu rekli stim, ze si motor dovezu nebo sezenou takze tzn. ze uz bude venku, jenze ty ho musis dostat ven a to je dalsi polozka. Muj odhad po zauvazovani 7-10k zalezi jak to budes chtiti udelat.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“