Pojďme si pomáhat

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
romaneek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 18.03.2009 12:57
Bydliště: Tachovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od romaneek »

KJirka píše:díky, už mi to někdo říkal, ale to sklo je asi za desítku, tak si to raději ověřuju.

Dělám ve sklárně, používáme tu "diamantový" brusný papír.
Jen netuším kde se dá koupit (já si ho půjčuju :-D)
Golf IV var. ASZ , IC ARL, hybrid 1756, na zadku 1,6. Lamela s HDS a komplet Brembo Max. Bi-led atd :-D
Golf MK2 1986, 1,6td 51kw v renovaci.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od KJirka »

a ten se dá použít i jako kotouček na brusku ? Jde o to, že brousit to jen pohybem ruky, je to tak do Vánoc.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Nemo »

Jirko tak to mas co robit aby si to stihol

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od KJirka »

tak jsem si koupil ten brousek na kosu a ačkoliv jsem to šmrdlal velmi zlehka a opatrně, zbrousil jsem sklo až překvapivě snadno a rychle.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

lukasmanur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.09.2016 13:02
Bydliště: Praha

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od lukasmanur »

Zdravím. U mého passata už skoro nesvítí světla, zkoušel jsem to vyřešit silnější žárovnou H7, ale ani to už moc nepomohlo. Čočka už je značně mléčná, ale bohužel teď před vánoci se mi nechce investovat do nových světel, tak to zkusím ještě aspoň nouzově vyřešit H.I.D sadou. Mám tedy dotaz jestli tady najdu někoho z Brna nebo blízkého okolí kdo by mi to byl schopný za drobnou úplatu namontovat? Jelikož jsem v Brně jen pracovně, tak si to nejsem schopný udělat před panelákem sám. V servise za to chtějí cca 1000,- což mi přijde teda nekřesťanský za 10 minut práce.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Nwkt »

To není jen nasadit. Musíš ještě překódovat...

lukasmanur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.09.2016 13:02
Bydliště: Praha

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od lukasmanur »

Vážně? Četl jsem si o tom několik článků a nikde o tom nebyla zmínka. Tak jsem předpokládal že bude stačit postupovat čistě podle manuálu.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od ppfox »

lukasmanur píše:U mého passata už skoro nesvítí světla, zkoušel jsem to vyřešit silnější žárovnou H7, ale ani to už moc nepomohlo. Čočka už je značně mléčná, ale bohužel teď před vánoci se mi nechce investovat do nových světel, tak to zkusím ještě aspoň nouzově vyřešit H.I.D sadou. Mám tedy dotaz jestli tady najdu někoho z Brna nebo blízkého okolí kdo by mi to byl schopný za drobnou úplatu namontovat? Jelikož jsem v Brně jen pracovně, tak si to nejsem schopný udělat před panelákem sám. V servise za to chtějí cca 1000,- což mi přijde teda nekřesťanský za 10 minut práce.
1) blbě mi svítěj světla, tak tam naperu HID ať to prosvítěj jo?
2) litr za montáž je nekřesťanská cena? rád se nechám poučit, jak to namontuješ a zprovozníš za 10min. jak píšeš

Ty se mi kámo zdáš tvl :roll: a doufám že tě s těma HIDkama nikde nepotkám proti sobě, protože podle toho co píšeš předpokládám že to ještě pořádně zvedneš nahoru, ať ideálně vidíš pak :fool:

To jsem si zase zkazil náladu když vidím jak jsou lidi bezohlední, hlavně že mám passata i když mám sotva na naftu že jo :fool:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

lukasmanur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.09.2016 13:02
Bydliště: Praha

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od lukasmanur »

Tohle posouzení mi přijde zcela zcestné teda.
1) Ano jak píšeš svítí to nahovno a jelikož je teď v zimě pořád tma a já potřebuju ještě něco odjet, tak to chci vyřešit touto alternativou. Nová světla už mám v hledáčku taky a budou ok. Na druhou stranu jak sám uznáš dát do originál světlo s čočkou a H7 není pro majitele zrovna světelný luxus.
2) Psal jsem že to soudím jen podle ostatních fór .. to jestli si někdo vymýšlí nebo je to blbost neovlivním a snad i na to je forum.
3) Znám plno lidí co to mají a nikoho to neosilňuje. I když se najdou samozřejmě lidi co budou brečet nad vším, protože pro ně je originál díl něco jako svatá kniha. U některých aut ani nepoznáš že to tam mají dokud ti nezastaví na parkovišti aby sis to prošel.
4) To že nechci zbytečně vyhazovat peníze jen tak, snad neznamená že nemám ani na naftu :D Je to stejný názor jako bych řekl, že někdo kdo nejezdí do autorizáku, nemá na servis a tak to musí dávat jinam. A opět proto je tu forum abych se na to zeptal. Ale jasný na prvním místě je odsouzení.
Jestli jsem ti zkazil náladu, tak mě to fakt mrzí, ale na druhou stranu tvá odpověď je stejně off topic, takže ti děkuji.

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Fil.CZ »

Nejake doporuceni na tonovani autoskel v Praze? Preferuji folie Lumar a 3M, pred nejakou dobou jsem si nechal delat folie na jinem auto v autofolie praha a byla to docela otresna zkusenost, tezka neprofesionalita a material co nestoji za nic nakonec to po nich jeste opravoval nekdo jiny.

Ted uz tuto chybu udelat nechci, muzete mi proto doporucit nekoho sikovneho? diky.

F.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Kay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 18.04.2016 22:28
Bydliště: Praha 9

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Kay »

Fil.CZ píše:Nejake doporuceni na tonovani autoskel v Praze? Preferuji folie Lumar a 3M, pred nejakou dobou jsem si nechal delat folie na jinem auto v autofolie praha a byla to docela otresna zkusenost, tezka neprofesionalita a material co nestoji za nic nakonec to po nich jeste opravoval nekdo jiny.

Ted uz tuto chybu udelat nechci, muzete mi proto doporucit nekoho sikovneho? diky.

F.
Vím že fólie dělá škodovka (autodružstvo praha) na spojovací. Když jsem měl fabku, tak jsem tam na to koukal, ale nakonec jsem to nedělal...

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Volkswagen Passat 1.4TSI Ecofuel Masters+++ MAN 2012

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Pojďme si pomáhat

Příspěvek od maweric »

Panove mohl bych poprosit nekoho z vas s etkou nasli by jste mi prosim cisla dilu na pretesneni vstriku u BXE. Jde mi o tesneni i srouby.
Predem dekuju


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od majrek001 »

maweric: tady to máš
Přílohy
Bxe.jpg
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od maweric »

Diky moc pane


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od napster »

Diky Ergo za pekne udelanou kabelaz! Fakt pekna prace. Hezky ucesany. Jako OEM. A za krasnou cenofku!(uz me nebavi delat kabelaze,tak jsem si ji nechal udelat) a diky Jirkovi s teckou za konektory. Kdyz jsem dosel na dilnu,tak jsemnsahnul po 1.kabelazi,co jsem videl a tam jsem mel ty 2x 4pinovi,co si pracne hledal :rofl:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“