Zamrzly mechanismus otvirani/zavirani dveri

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Wlastidlo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.01.2017 17:18

Zamrzly mechanismus otvirani/zavirani dveri

Příspěvek od Wlastidlo »

Ahoj, jak uz bylo psano v jinych prispevcich - zamrza mi mechanismus otvirani/zavirani dveri, takze otevru dvere, ale uz mi pri zavreni nezacvaknou. Auto jsem kupovala na konci rijna pekne vymydlene (zevnitr i zvenku), takze je mozna vlhkost, ale automechanik uz mi vnitrek dveri snad 4x vystrikal nemrznouci smesi i promazal. Auto jsem nechavala 2 dny schnout ve vytopene dilne, ale stale mi nefunguji tak, jak maji. Obcas v minus 6 funguji, jindy zase ne. Nedokazu vychytat priciny. Nevíte, co s tim vic? Zda nechat dele vyschnout, ci vymenit ten mechanismus uvnitr dveri.... diky (vw passat, r.v.2012)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Zamrzly mechanismus otvirani/zavirani dveri

Příspěvek od KJirka »

no hlavně do toho nestrkej zbytečný peníze. Měl ten mechoš ty dveře otevřený, myslím sundanej tapec a dělal to zevnitř ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Zamrzly mechanismus otvirani/zavirani dveri

Příspěvek od pasátek »

S tím už jsem se u jednoho Passata letos také setkal. U CC mi zase zamrzlo spodní těsnění oken, takže mě nechtěl pustit dovnitř. :laugh:
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Zamrzly mechanismus otvirani/zavirani dveri

Příspěvek od KJirka »

to je ale jinej příběh, jdu založit téma
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Wlastidlo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.01.2017 17:18

Re: Zamrzly mechanismus otvirani/zavirani dveri

Příspěvek od Wlastidlo »

Jeste ne, sundal kliku a zamek a strikal tudy. Ted mi odjel na dovcu :D u dveri spolujezdce to stacilo... strkat penize se mi nechce, ale kdyz potrebujes jet kratkou vzdalenost a nejdou ti zavrit dvere, tak nemuzes auto ani zamknout a jit pesky. Nedavno jsem stala 40 min.na miste a topila jak blazen, nez to povolilo, a to me nebavi...

Wlastidlo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.01.2017 17:18

Re: Zamrzly mechanismus otvirani/zavirani dveri

Příspěvek od Wlastidlo »

Je to divne ne, aby mi to jednou v -6 nefungovalo a podruhe za stejnych podminek ano... 2 ze 3 mechaniku mi rekli vymenit, 3.at pockam do leta a necham to poradne vyschnout :D

koprisalov
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 06.07.2014 17:35
Bydliště: Litvínov / Severní Čechy

Re: Zamrzly mechanismus otvirani/zavirani dveri

Příspěvek od koprisalov »

Ahoj mám ten samý problém jako u š.120 co jsem měl :-)
Já to řeším tak že dveře přitáhnu když sedím v autě a pak zamknout tlačítkem na dveřích to samý když jdu z auta pridrzim a zamknout.

Uživatelský avatar
noxik600
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 29.01.2016 07:07

Re: Zamrzly mechanismus otvirani/zavirani dveri

Příspěvek od noxik600 »

Taky záleží, čím to stříká. Ty sračky na zámky obsahují i vodu, barvivo,.. a to tam zůstane. Když uz, tak 100% líh. Mě pomohlo ty zámky prostříknout lihem a granitovým sprejem. Teď v -18 to šlo malinko ztuha, ale klíčkem jsem otočil a vzdycky se zaklaply [RAISED FIST]

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
VOLKSWAGEN GOLF VI Variant 1.6 75KW BSE, r.v. 2009.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“