Podsvícení prostoru nohou LED páskou (zapojení)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
nikko24
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 15.05.2012 19:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení prostoru nohou LED páskou (zapojení)

Příspěvek od nikko24 »

majrek001 píše:já mám asi na tuto kabeláž si barvu konektoru nepamatuji napojené 4x lampičky na osvěltení nohou pod palubkou a sedačky + venkovní lampičky v zrcátkách
a všechno v pořádku? nikde se nic nenatavilo?? jestli jo je to pro me skvela zprava a vytahnu to z toho konektoru taky viz obrazek vise
VW Passat Variant B5 1.9TDI 66kW -> EGR off, Sprint 502, 312mm brzdy

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Podsvícení prostoru nohou LED páskou (zapojení)

Příspěvek od majrek001 »

tak je tam 1mm2 drát tuším a kolik žerou ledky že.. já mám v tom ledkové "žárovky" dělané a mají příkon kolem 1,5 - 2W klasická celosklo žárovky mají 5W
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

J96
Člen klubu
Příspěvky: 17
Registrován: 31.03.2016 20:52
Bydliště: kousek od Kralup n. V.

Re: Podsvícení prostoru nohou LED páskou (zapojení)

Příspěvek od J96 »

nikko24 píše:Tak jestli jsem to správně pochopil tak (tvůj obrázek, přikreslil jsem tam oranžový ovál) sem na toto můžu napojit úplně všechny ty LED pásky? Chci tam dát k nohám a dva do kufru, páč tam nic nevidím :D . Neutavím nějaký kabel?? Toho se nejvíce bojím.
Ano, v tom oranžovém oválu je to nabastlené. Myslím, že se nemusíš bát, že bys něco utavil, mám na to připojený necelý metr LED pásku a drží to bez problémů. Ale zase je pravda, že mám ve všech stropních svítilnách LEDky, takže je tam minimální odběr. Zkus to a uvidíš, při nejhorším se ti vypálí pojistka. :)
Do toho kufru bych to radši udělal na přepínač, dáš si někam do kufru malý přepínač a pustíš si to jen když potřebuješ, protože je divné, že by se rozsvítil kufr při otevření dveří :D

Uživatelský avatar
nikko24
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 15.05.2012 19:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení prostoru nohou LED páskou (zapojení)

Příspěvek od nikko24 »

J96 píše:
nikko24 píše:Tak jestli jsem to správně pochopil tak (tvůj obrázek, přikreslil jsem tam oranžový ovál) sem na toto můžu napojit úplně všechny ty LED pásky? Chci tam dát k nohám a dva do kufru, páč tam nic nevidím :D . Neutavím nějaký kabel?? Toho se nejvíce bojím.
Ano, v tom oranžovém oválu je to nabastlené. Myslím, že se nemusíš bát, že bys něco utavil, mám na to připojený necelý metr LED pásku a drží to bez problémů. Ale zase je pravda, že mám ve všech stropních svítilnách LEDky, takže je tam minimální odběr. Zkus to a uvidíš, při nejhorším se ti vypálí pojistka. :)
Do toho kufru bych to radši udělal na přepínač, dáš si někam do kufru malý přepínač a pustíš si to jen když potřebuješ, protože je divné, že by se rozsvítil kufr při otevření dveří :D
Já chci komplet vyměnit za LEDky, do kufru to vytahnu ze stropnich lampicek od zadnich sedacek
VW Passat Variant B5 1.9TDI 66kW -> EGR off, Sprint 502, 312mm brzdy

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“