Výměna xenon výbojky Passat B7

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
ktmartin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 06.12.2009 20:43
Bydliště: Hradec Králové

Výměna xenon výbojky Passat B7

Příspěvek od ktmartin »

Ahoj, mám začátečnický dotaz ohledně Passata B7 2013. Jdou vyměnit výbojky v xenonech bez vyndání světel? Nebo musí dolů nárazník a vyndat světla? A kdyby někdo věděl jaký typ výbojek tam je, bude to super.
Předem dík za rady.

jarmil7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 21.12.2015 06:36

Re: Výměna xenon výbojky Passat B7

Příspěvek od jarmil7 »

Ano idu vymenit bez odobratia narazniku aj svetiel.

Xenon vybojky D3S
Přílohy
OSRAM-2-Year-Warranty-D3S-12V35W-66340-HBI-COOL-BLUE-INTENSE-Xenarc-Bi-Xenon-HID-BULB.jpg

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Výměna xenon výbojky Passat B7

Příspěvek od KJirka »

špatně položenej dotaz. Správně to mělo znít : dokážu vyměnit výbojku bez demontáže paraboly, aniž bych jí nedokurvil. Odpověď : těžko.
Ono se to samozřejmě dá, ale je to nesmírnej voser. Mě to takhle blbě dělali v autorizáku, když mi po 15t. km u novýho auta explodovala výbojka a samozřejmě tam zůstaly ty střepy. V sobotu jsem se vracel z HR a prdla mi ta druhá. Takže tahle otázka je pro mě opět aktuální, už proto, že je třeba vyměnit obě naráz. Jinak bude mít ta starší jinou barvu světla. A stojej teda pěkně za h***o na to, jak jsou svinsky drahý. Tahle vydržela 85 t. km. A jsou to D3S, to je fakt.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
mirek22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 17.01.2010 22:00
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Výměna xenon výbojky Passat B7

Příspěvek od mirek22 »

v Passatu B7 jsou D3S vybojky ?
Passat Variant B7 /2.0TDI 103kw CFFB / Lane Assist / Sign assist / Discovery media PQ -DAB

Uživatelský avatar
ktmartin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 06.12.2009 20:43
Bydliště: Hradec Králové

Re: Výměna xenon výbojky Passat B7

Příspěvek od ktmartin »

Jo sou tam D3S už sem na ně koukal, ale vyndat jsem je radši nezkoušel. Nebudu se do toho vrtat. Až budou potřeba vyměnit, tak to budu řešit. Já mám teda najeto aktuálně 150 a zatím původní. Je teda pravda, že hooodně z toho je najeto na denní svícení....

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“