Nefunkční okna a zrcátka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
balint400
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 13.08.2014 20:19

Nefunkční okna a zrcátka

Příspěvek od balint400 »

Zdravím ve spolek, mám problém s nefunkčními okny a zrcatky, sem tam fungovaly pak prestaly, tak jsem rozebral sloupek oddělal koberec a jak jsem vytahl krabici s komfortkou zacaly fungovat, pro jistotu jsem očistil kostru pořád funkční, jak jsem vše poskládal, druhy den zase nic nefungovalo. Stačí vytahnout klíč a dát zpátky a opět nefunguje. Sem tam to šlo a pak zas přestalo tak jsem dovíral okna klíčem, dneska jsem se na to chtěl kouknout ale na nic jsem nepřišel a přestalo to fungovat uplně, komfortka vypada jako nová i vevnitř. Vzal jsem to na diagnostiku a pry se tam komfortka vubec neukazuje a nereaguje, takze bud je v pi*i nebo tam nejde proud, nějaký tip ? Planuju vyměnu jednotky komfortní, pak mě napadá kostra nebo pojistka ale nevím kde hledat, snad to nebudou kabely se všema jsou zkoušel manipulovat a pritom spínat okna a nic..díky za pomoc. Passat B5 :cry:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Nefunkční okna a zrcátka

Příspěvek od majkl1 »

Pokud funguje třeba i částečně zamykání nebo vnitřní osvětlení, tak je vadná komfortka.
Taky jsem měl jednu, která vypadala, že včera vyjela z fabriky a přitom měla na dps pár vadných spojů u relátek. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

balint400
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 13.08.2014 20:19

Re: Nefunkční okna a zrcátka

Příspěvek od balint400 »

mi se zdalo divné že jak jsem oddělal koberec většinou se to rozjelo. tak zkusím vyměnit komfortku tedy. Díky za odpověď

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Nefunkční okna a zrcátka

Příspěvek od majkl1 »

Taky můžeš mít v CAN vedení u komfortky (čtyři dvojice tuším červeno-oranžových do sebe smotaných kabelů, které se před komfortkou spojují do jedné dvojice) místo mědi měděnku, což bys poznal buď změřením odporu nebo po rozříznutí bužírky :lol:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“